Преоткрийте любовта към виното и спечелете награда от BG-Mamma

  • 7 244
  • 684
  •   1
Отговори
# 15
  • here and now
  • Мнения: 4 298
Любимото ми вино е розе, на български производител.
Не спазвам етикет при сервирането. Препочитам го добре охладено, с добра компания.

# 16
  • Мнения: 4 727
Обичам червените сухи вина. Невинаги спазвам етикета, признавам си Blush
Не харесвам прекалено сладките вина. Но пък дори и с такива, компанията е най-важна. Grinning

# 17
  • Мнения: 612
Каберне Совиньон, но не винаги откривам хубаво.

# 18
  • Мнения: 10 413
Много рядко пия, какъвто и да е алкохол. Харесвам бяло вино, задължително добре охладено. Не спазвам кой знае какъв етикет при сервирането, вероятно допускам грешки.

# 19
  • Мнения: 1 163
Обичам мавруд и каберне, но, признавам си, не винаги спазвам етикета.

# 20
  • София
  • Мнения: 251
Обичам червено вино, най-вече сорт каберне совиньон, а напоследък много харесвам и тероар. Но според храната и сезона прибягвам и до розе или бяло вино - совиньон блан ми е предпочитан сорт от белите.
Винаги държа виното да е поднесено в подходяща чаша, смятам че вида чаша, а също и материала от който е направена допринасят за вкуса и преживяването на виното.

# 21
  • Мнения: 573
Харесва ми истинското сухо червено вино, през зимата може и да е греяно с подправки, подобно на германския глювайн.
Етикета с чашите по-скоро не го спазвам, но чашата, от която отпивам виното, гледам задължително да е стъклена. Wine Glass

# 22
  • Мнения: 2 523
Много обичам мавруд. Имам си специални чаши и с удоволствие сипвам в тях. Най-добре върви с тапас. Wine Glass Wine Glass Wine Glass

# 23
  • Мнения: 1 945
Обичам червено вино, най-вече сорт каберне совиньон. Винаги държа виното да е поднесено в подходяща чаша.

# 24
  • Мнения: 644
Обичам сухо червено или бяло вино според сезона и настроението ми. Етикета - не винаги.

# 25
  • Германия
  • Мнения: 511
Обичам розе и мавруд в изискана голяма чаша с хубаво мезе, не спазвам етикета, каквото ми се яде общо взето, най-вече различни сирена и ядки.

# 26
  • Мнения: 441
Обичам червено вино и го пия с удоволствие, а на етикета не държа.

# 27
  • Мнения: 690
Розе, леко охладено

# 28
  • Мнения: 15
Моето любимо вино е бялото.Сервирам го в специално предназначените чаши за него,но само когато има повод.

# 29
  • Елхово
  • Мнения: 1 407
Любимо ми е Розе. Задължително в подходяща чаша и компания

Общи условия

Активация на акаунт