Пюрета KECSKEMETI KONZERVGYAR Rt.

  • 673
  • 11
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 199
Въпроса ми е някой взимал ли е и дали бебетата  ги харесват? Знам само че са УНГАРСКИ.

# 1
  • Мнения: 5 790
За първи път ги чувам! Я кажи повече за тях - плодови, месни или зеленчукови са? Къде се продават, на каква цена....

# 2
  • гр.София
  • Мнения: 199
Не съм взимала  от тях но май имат ,плодови,зеленчукови и месни и май са на цени като HAME. Незнам повече и затова искам  и някой  друг да каже .

# 3
  • Мнения: 3 042
За първи път ги чувам!

 Peace

Да не би това да е фирмата производител, а самите пюрета да са с друго име? newsm78

# 4
  • Мнения: X
Май Ерика беше ползвала такива за каката, обаче не съм сигурна....беше доволна Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 404
Бях ползвала такива, само няколко, за баткото. В Русе сега не ги намирам. Бях чувала че са дъщерна фирма на Хип  newsm78. Цените тогава ми харесаха, но си останах основно на Ганчев, по финансови причини. Скоро се сетих за тях и ще се радвам някой да даде инфо.

# 6
  • Мнения: 1 568
Редовно купувам, много са добри, асортимента е богат, цените поносими.
Алекс1, има ги във ВМВ Дианабад и в Малечко на Плиска  Wink

# 7
  • Мнения: 5 391
Бях ползвала такива, само няколко, за баткото. В Русе сега не ги намирам. Бях чувала че са дъщерна фирма на Хип  newsm78. Цените тогава ми харесаха, но си останах основно на Ганчев, по финансови причини. Скоро се сетих за тях и ще се радвам някой да даде инфо.
Точно днес попаднах на тях в един магазин в Русе.Магазинът се намира на ул.Коледница,с/у ресторант "Петров" преди се казваше "Веселото влакче", сега май е "Бамзе".

# 8
купувала съм само зеленчукови и са хубави, струват 2.00лв. добри са

# 9
  • Мнения: 404
По повод горния ми постинг - намерих шише от сок на тази фирма, който съм купувала през 2001 година и на бг етикета наистина пише за производител  Hipp KFT9167 Hans_gliget Hipp u.1 (последното май е адрес). Обаче сега положението най-вероятно е друго, най-малкото на етикета от 2001 г не виждам продължението на името сега "KONZERVGYAR Rt.".

Добавям, че намерих статия http://www.cee-foodindustry.com/news/ng.asp?id=48667-hipp-launches-baby , където наистина се вижда, че KECSKEMETI е марка на Хип, както и Baby Vita:
The company has been present on the Bulgarian market for a couple of years now with its HIPP and Kecskemeti product lines (19/12/2003)
 А името KECSKEMETI KONZERVGYAR Rt Гугъла го свързва  с компанията Heinz.

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 13:23 от m i

# 10
  • Мнения: 703
На българския пазар в момента пюретата на Кечкемети са под името "Univer".Унгарски са,качеството и контролът им са много добри,като цена също!Не са дъщерна фирма на Хип,вносител за BG им е "Загато".Работех там преди да родя и се занимавах точно с това.Препоръчвам ви ги!

# 11
  • Мнения: 404
Благодаря на Злато и на Филип@ за инфото! Hug

Общи условия

Активация на акаунт