Успели да забременеят само чрез стимулирана овулация

  • 2 673
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте момичета, не видях точно такава тема. Интересува ме колко от вас успяха да забременеят само чрез стимулиране на овулацията, без да се стига до др процедури като инсеминация или инвитро. Каква беше стимулацията при вас, с какви медикаменти, инжекции, на кои дни от МЦ, от кой опит успяхте. Ще се радвам да споделете. 🙂

# 1
  • Мнения: 9
Здравейте момичета, не видях точно такава тема. Интересува ме колко от вас успяха да забременеят само чрез стимулиране на овулацията, без да се стига до др процедури като инсеминация или инвитро. Каква беше стимулацията при вас, с какви медикаменти, инжекции, на кои дни от МЦ, от кой опит успяхте. Ще се радвам да споделете. 🙂
Здравей,
Аз забременях със стимулация с Фемара (5-9 ден) и Менопур (не помня кой ден) от първия път.  Десния яйчник реагира перфектно на стимулацията, за разлика от левия, който стигна до 12 мм и не помръдна.  Честно, въобще не очаквах, че ще се получи , но явно съм имала късмет.  Месеца преди стимулацията си правих и цветна снимка,  чувала съм че и това спомага по някога. Успех , позитивни мисли иии две чертички в най скоро време!

# 2
  • Мнения: 42
Много ти благодаря за отговора, аз съм на абсолютно същата стимулация в момента.🙂 Фемара от 5-9 и Менопур през ден от 7 ден на МЦ, на 12 ден имам 14мм фоликул, в сряда ми е 17 ден и ще ходя за инжекция за пукане на фоликулчето. Много се надявам и аз да имам успех, за първи път съм и на инжекции, иначе преди това опитвахме само с хапчета 2 месеца и нищо.

# 3
  • Мнения: 9
Много ти благодаря за отговора, аз съм на абсолютно същата стимулация в момента.🙂 Фемара от 5-9 и Менопур през ден от 7 ден на МЦ, на 12 ден имам 14мм фоликул, в сряда ми е 17 ден и ще ходя за инжекция за пукане на фоликулчето. Много се надявам и аз да имам успех, за първи път съм и на инжекции, иначе преди това опитвахме само с хапчета 2 месеца и нищо.
Желая ти успех и в най-скоро време да се похвалиш с две чертички! Опитай се да си позитивна и отбягвай да мислиш за това по време на бебеправенето иии успеха ще е гарантиран! Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт