Перманентен грим

  • 1 401
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
Пусни снимки де. Peace

# 16
  • Мнения: 1 813
Една приятелка също си прави  пермаментен на устни в "Магама" преди 3 години.Доволна остана,лично управителката на салона и ги рисува или там както се казва  Wink

# 17
  • Мнения: 220
аз имам една приятелка с перманентен на устните ,и една с перманентни вежди.устните не ми харесват,но веждите станаха страхотни.изобщо не изглеждат като една плътна черта,ами все едно има много косъмчета.не знам как да ви го опиша,но стои много естествено

# 18
  • Мнения: 966
всички ни интересува ама няма снимки!?

# 19
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Искаме снимкиииииии и ценииииииии.........

# 20
  • Мнения: 13 512
Ти от къде си,на о4ите ли си прави или....къде  Thinking  и ка4 пара е  Money
Познавам хора,които са си правили на очите...кофтито е след време като избледнее..стои пекъснато,друг цвят....и ако не искаш повече да си правиш очна линия,е неприятно. С веждите е същото.Става един неприятен червен цвят след време..

# 21
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
2 страници с молба за снимки, а нито една такава. Чудя се какъв е смисъла на темата?

# 22
  • Мнения: 730
2 страници с молба за снимки, а нито една такава. Чудя се какъв е смисъла на темата?

Явно девойката не иска да се покаже,ама поне да влезе цени да каже,едно друго newsm78
Защо е пусната темата изобщо ThinkingАма много се дразня Crossing Arms

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
2 страници с молба за снимки, а нито една такава. Чудя се какъв е смисъла на темата?

Явно девойката не иска да се покаже,ама поне да влезе цени да каже,едно друго newsm78
Защо е пусната темата изобщо ThinkingАма много се дразня Crossing Arms
`щото според мен не е "доволна клиентка", а собственичка ил работничка в някое студио Thinking. Реклама си прави просто

# 24
  • Мнения: 13 512
`щото според мен не е "доволна клиентка", а собственичка ил работничка в някое студио Thinking. Реклама си прави просто
и АЗ ТАКА МИСЛЯ.Аман от такива!

# 25
  • Мнения: 2 924
ами да -реклама е.
Направих си труд да прочета предишните постинги на госпожата. Simple Smile

Re: Кожата след раждане    : петък, 29 септември 2006, 12:45    
Аз ходих на МЕДИЦИНСКА козметика.Обади се ,ако искаш,  запиши си час на 0886 ----17

 Красива мама / МАЗОЛИ    : вторник, 22 август 2006, 10:34    
Имах 2 , а не 1 мазола и не можих да ходя,защото съм вече и тежка.Пиша ви ,за да ви спася,ако имате такъв проблем,защото опитвах какво ли не ,но нямаше резултат.Потърсих специалист и прочетох за един и отидох при него,тоест нея.Не мога да ви опиша как работи,с каква апаратура и така ми отстрани мазолите без абсолютно никаква болка ,че забравих моментално,че съм ги имала. Ако имате проблем и вие с мазоли,нокти,кожа-давам тел. 0886 ----17


 Re: Нокътят на крака ми е счупен    : сряда, 05 юли 2006, 15:24    
Има решение-прави се пластика.Аз си правих по подобен повод  като ми препоръчаха специалист по медицински педикюр .Записах се на 0886 ---- 17. Супер  стана


 Красива мама / Re: Педикюр    : сряда, 05 юли 2006, 15:14    
Отиди в ------------------- или си запиши час на 0886 ----17 да видиш и изживееш нещо различно-медицински педикюр

 Здравен справочник / Re: Помагайте!Добър дерматолог в София    : сряда, 05 юли 2006, 14:59    
Запиши се на 0886 -----17-супер Ще питаш за парите



 Re: пак помагайте моля!-нокти,които се белят!    : сряда, 05 юли 2006, 14:48    
  Не разпитвай и не чакай,а отиди в ----------- или си запиши час на 0886------ 17 да знаеш,че ще забравиш за винаги за проблемите си с ноктите.Това е за  специалист по медицински маникюр и педикюр, а там има точно такъв.

 Re: Врастнали нокти    : четвъртък, 25 май 2006, 23:37    
Идва лято и нали трябва да сме на "6". Шегувам се. Много страдах от нокти Вадиха ми преди да замина.Сигурно не съм единствената,която си е изпатила  и исках да информирам младите момичета,че има и друго - европейско . Живях навън и като се върнах поисках да отида тук на медицински педикюр. Гледаха ме като музеен експонат. Не смеех да отида на обикновен педикюр,защото се страхувах да не се заразя с гъбички. Със сериозно проучване разбрах ,че в --------------------------- работи специалист ,изучен в Австрия Записах се и отидох.Наистина си пролича европейската школа,защото дезинфекцира с препарат за хепатит и спин. За мен това беше много важно.Това попитах първо и после видях ,че има европейска  апаратура. Работи като в белите страни- по нищо не видях разлика Ще се радвам ако мога да помогна на теб или на някой друг и затова ще дам тел.номер 0886 ------ 17


Красива мама / Re: Козметично студио (в София) Simple Smile    : четвъртък, 25 май 2006, 22:47    
В -----------------------------.Г-жата е изучена в Австрия и Германия и се чувстваш в Европа.Има такава апартура и само да видиш леглото й !Трябва да се запишеш предварително.Мисля и ,че е единствена да работи медицински педикюр.Тел. е 0886---- 17


 Re: Ноктите ми на краката?    : четвъртък, 25 май 2006, 22:05    
По Европа тези неща се работят и се наричат медицински педикюр.Има и супер апаратури ,с които безболезнено се оправят.В София има специалист ,изучен в ЕС. Лекува даже и гъбички по ноктите Запиши се да те види. 0886 ---- 17



Така ,че не очаквайте снимка.А цените вероятно ще се казват само на лични:) Не знам дали въпросната специалистка е добра и дали изобщо е изучила занаята в Австрия или е изкарала някакви курсове за козметик. Добре е обаче да посети някой друг за маркетинг.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт