🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 15 (Тема 4)

  • 38 465
  • 931
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 429
😂чак ми е сладка миската....сладък салам, милата....

# 61
  • София
  • Мнения: 27 225
Миската сякаш от Марс пада. Това не обича, онова не обича. За какво ги канят такива карикатури изобщо? Отдавна не са интересни.
Аз съм за Ирмена тази седмица. Нестандартна и хахава в рамките на моя вкус. Представям си я в някаква 'готик' атмосфера. Simple Smile

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 40 811
Ох, тая мискааа Simple Smile
Хвалиала шкембето, може и добро да е било.

Благодаря за Ирмена.

# 63
  • Мнения: 4 166
И друг път съм срещала името Ирмена, не ми е странно, но тя действително е перфектна за Туйн Пийкс - с тези фиби, бледо лице и отнесено излъчване.
Миската глуповатичка, но пък прилично се държи, не се излага.
За мен менюто на Бозова е много странно подбрано - шкембе, риба, пататник... манджа с грозде.

# 64
  • Мнения: 8 896
Извинявам се за оффтопика, но относно споменаваните пилешки дробчета - при индустриално отглежданите пилета с всички добавки и обогатени храни за растеж, лично аз имам сериозно притеснение да ям органа, през който преминава всичко - и храна, и лекарства.

# 65
  • Мнения: 4 075
Ирмена ме радва мен. Изглежда фина жена с излъчване на западноевропейска актриса.
А Зомбори е много готин Heart Eyes

Миската се държи приятно засега, изненадващо не ме дразни Joy

# 66
  • софия
  • Мнения: 25 482
Миската е като кръпка на останалите от седмицата.

# 67
  • София
  • Мнения: 7 908
Шеф Мрънчев (ъъъъъ...пардон Манчев да напиша) що толкова оряза жената. Според мен 7-8 щеше да бъде добре.

# 68
  • София
  • Мнения: 27 225
Не ми хареса Елена. Стараеше се, но не се получи. Утре ще е цирк в кухнята с миската.
Аз обичам шкембе ама да е готово и с много оцет и сол. Процесът на варене обаче и миризмата са отврат.

# 69
  • Мнения: 2 870
Определено никой не ме подразни. Мис също. Малко е скована, славата неподготвена я сварила. Гери от миналата седмица е като академик до скорошните миски.

# 70
  • Мнения: 36 529
Извинявам се за оффтопика, но относно споменаваните пилешки дробчета - при индустриално отглежданите пилета с всички добавки и обогатени храни за растеж, лично аз имам сериозно притеснение да ям органа, през който преминава всичко - и храна, и лекарства.
Продават се и свободно отглеждани кокошки, те винаги са с дробчета. А има и патешки дроб (нормален, не угоен).

Между другото, веднъж ме черпиха с печен рибешки дроб, но не помня от каква риба. Беше големичък, на външен вид подобен на пилешкия. Нелош на вкус.

# 71
  • Мнения: X
Извинявам се за оффтопика, но относно споменаваните пилешки дробчета - при индустриално отглежданите пилета с всички добавки и обогатени храни за растеж, лично аз имам сериозно притеснение да ям органа, през който преминава всичко - и храна, и лекарства.
По тази причина аз рядко ям пилешко въобще, а пилешки дробчета да не кажа никога, та те разбирам.

И на мен не ми хареса Елена - както тя, така и менюто ѝ, и обстановката също.
Групата не е интересна, една такава... като че работят в БАН и мис случайно е попаднала там. Този Зомбори много го хвалите, аз не го познавам, ама и той скован един такъв, академичен на вид...

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 1 685
СьоНга ли ще готви утре младата надежда?
Зомбори е много приятен, очаквам да се справи добре. Обичайно Стефан ме дразни, има един маниер на говорене "Къде съм аз, къде сте вий." Ирмена в меланхолична, но в това и е чарът за мен.

# 73
  • Мнения: 7 215
Миската не ме подразни, напротив, направи ми добро впечатление. Очаквах да е далече по-зле, най-малкото говори без да се запъва Grinning

Шкембе ям, но пача направо обожавам. Аз пък страшно си падам по хрущялите. Иначе от останалите субпродукти ям само дроб. Черва, мозъци, бъбреци... бля.

# 74
  • Мнения: 22
Пилешки дробчета и сърца веднъж до два пъти в годината с това ми се изчерпва яденето на субпродукти. Шкембе чорба веднъж се мъчих да ям, но не. Първо, че е с мляко, а мляко не пия и второ е със шкембе Smirk ама на гости бях съвестно ми беше да откажа. В крайна сметка доста хляб изядох и почти никаква чорба Simple Smile
Не ми се вижда много удачна такава задача.
На мен ми харесва гласа на Бозова и маниера и на говорене от редките случаи в които съм я гледала/слушала.

Общи условия

Активация на акаунт