🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 15 (Тема 4)

  • 38 553
  • 931
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: X
Аз лично се съмнявам, според мен пак ще си лансират " стари звезди". Но дано не се окажа прав. Защото ще е приятно да видя някакво разнообразие...

# 901
  • Sofia
  • Мнения: 26 681
А кой е този от рекламата? Някой познат ли го?
Георги Блажев,от свитата на Гала

# 902
  • Мнения: 11 585
Сега рекламираха предаването от 25 май. Дано са нови участници.

А... ако няма линк към тази реклама, спомняш ли си в колко часа си я видяла? Да върна назад с дистанционното, да я видя

# 903
  • Мнения: 11 585
И аз се зачудих. Заприлича ми на онзи Миро (май Димитров му беше фамилията), водещ по БНТ, мъж на певицата Йоана Драгнева.

Оууу, този дето играеше Филип в "София-ден и нощ", а по БНТ1 води туристическо предаване, което не е лошо, между другото. Много интересно го прави. А Йоанчето Драгнева (известна с фалшивото си пеене на Евровизия) заряза ли Ненчо Балабанов? Колко съм назад с материала... Последно помня, че беше станала общински съветник от ГЕРБ

# 904
  • Мнения: 35 200
Сега рекламираха предаването от 25 май. Дано са нови участници.

А... ако няма линк към тази реклама, спомняш ли си в колко часа си я видяла? Да върна назад с дистанционното, да я видя
В началото на първия рекламен блок по време на " Един за друг"

# 905
  • Мнения: X
А Йоанчето Драгнева (известна с фалшивото си пеене на Евровизия) заряза ли Ненчо Балабанов? Колко съм назад с материала...
Много си назад! Тя има дете от Миро Димитров, което ще стане на годинка след няколко месеца
https://tribune.bg/bg/shou/yoanna-dragneva-stana-mayka/

# 906
  • Мнения: 11 585
@Азалия,  ихааа...

@PeacockLove, A, мерси, видях го, ама то.. за 3 секунди буквално. Това е точно Блажо от панелистите на Гала. "Като вдигна чъгана..." Grinning

# 907
  • USA
  • Мнения: 7 375
Нов сезон,ама нов нов или претоплени манджи?

# 908
  • Мнения: 13 833
Нов нов 😀

# 909
  • софия
  • Мнения: 25 978
Дъщерята на Г0ла, ДесисУАва Банова, неприятният от панела на ГОла.
Неприятни участници. Не започва добре.

# 910
  • Мнения: 29 236
От кога го чакам...кога стартира?

# 911
  • София
  • Мнения: 12 586
Ужас. Лиглата Деси Банова и щерката на Гала. От къде ги намериха тези "звезди".

# 912
  • София
  • Мнения: 7 987
Цитат
...Деси Банова...
Тази ли стана експрезидентша?

# 913
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 228
Аз се учудвам, че това предаване е още в ефир и бълва нови сезони. Доста са зле напоследък Нова и не изкарват нищо свежо, освен претоплени манджи като повторения на Кошмари в кухнята и изтъркани до болка звезди във формати като Черешката и ВИП брадъри..Доста разочароващо и постно. Изобщо нямя да коментирам малоумния Ол Инклузив и безбройните сезони на Откраднат живот.

# 914
  • USA
  • Мнения: 7 375
Кога започва новият сезон? кога да правя тема,в интернет няма написано черно на бяло.Изключително много ме дразни нова,че никога не ъпдейтват страницата на предаването и още си стоят видеа и новини от сезон 13.

Общи условия

Активация на акаунт