Обичате ли рождения си ден?

  • 4 481
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 951
Да,обичам си Р.Д.

# 16
  • Мнения: 8 505
Обичам го.
А и тогава мога да се събера с много приятели накуп,което напоследък се случва рядко.

# 17
  • Мнения: 4 806
не, не го обичам, не ми харесва да ставам обект на внимание. Истинският празник за мен е рожденият ден на дъщеря ми. И на мъжа ми.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 493
elisana,много ми допада темичката ти,защото...днес имам рожден ден.не мога да кажа,че не се чувствам добре в дни като днешния,радвам се на вниманието на близките ми хора.все пак е един път в годината,нали?отпусни се и се радвай и ти на ТВОЯ празник. в този живот не са чак толкова много хубавите емоции и защо да си спестяваме някои от тях?помисли преди всичко за себе си поне на рождения си ден и се наслаждавай на обичта на семейството си,правете това,което ТИ харесваш,доставяй си удоволствие и всичко ще си дойде на мястото.не позволявай рожденият ти ден да се превърне в ден като всеки друг!успех!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, много слънце и усмивки за теб
  bouquet

    Никога не съм имала възможност да го празнувам истински, с приятели така както винаги съм искала, защото съм родена в разгара на лятото, когато всички са в почивка  Tired!
 Може би ако мога да събера всички си приятели на които държа, тогава бих била наистина щастлива на този ден, но за съжаление е невъзможно  Sad!
 
И аз и мъжът ми сме родени в разгара на лятото и но РД поне на единият от двамата /или и на двамата/ сме на морето и то с приятели и винаги е супер. Това, че е лятото го прави още по-хубав  bowuu

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Обичам си го! Чувствам си го мой ден, дори да няма разлика от останалите дни. Отдавна не очаквам изненади, за да няма разочарования. Едно нещо да има на този ден, ама истинско да е, ми стига. Ако не го получа като подарък, сама си подарявам добро настроение!
ЧРД на susu!   bouquet

# 20
  • Мнения: 4 473
Труден въпрос. Клоня повече към отрицателен отговор. Последните години на този ден съм твърде чувствителна. Може би и полудявам, но многото поздравления и ме разплакват от радост, и ме карат да се чувствам странно - вниманието, което ми се отделя сякаш е по задължение, а това не ми допада. А и не празнувам така, както бих искала.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Обичам го. Весело ми е... гот ми е...

# 22
  • Мнения: 460
Обичам го. Весело ми е... гот ми е...
newsm10

# 23
  • в баира
  • Мнения: 861
Дааааааа, а днес е моят рожден ден!

  bigdance2

# 24
  • Мнения: 1 058
В последните няколко години не му се радвам особено. Като бях бременна се разболях тежко точно на него, а след като родих вече втора година бебчо се разболява тежко точно на датата. Миналата година даже бяхме в болница.

# 25
  • Мнения: 431
Ако можех, бих изрязала тази дата от календара, не желая никой да ми честити, мразя подаръците. Предпочитам да купувам подаръци и да празнувам рождените дни на близките си.  bouquet

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Честито на рожденниците!  bouquet

Не го обичам. Това, че остарявам с още една година не го намирам за повод за радост. Гледам да го приемам като ден като всички останали. Само поздравленията са ми приятни на този ден.

# 27
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Обичам го, но напоследък минава както всеки друг ден. Може би само тортата на която децата се радват да духат свещичките, и даже и нея вече не правя аз, купуваме я ( а много обичах да правя торти). От 5 години съм все в майчинство и не съм ходила на работа, стоя си в къщи. В края на ноември е най-мокрото и студено време (ако е сняг е друго, а то дъжд без да спре), даже не мога да изляза навън, почти не виждам никой.

# 28
  • Мнения: 6 155
Обичам си го   Wink

# 29
  • Мнения: 8 505
Дааааааа, а днес е моят рожден ден!

Честито в такъв случай!Бъди много,много щастлива!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт