Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (4)

  • 44 386
  • 751
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 27 940
Това е дълга тема за избора на даден любимец.
Искаш да е щастлив,  която и да е избраната. Как се живее с тях нема как да знаем.

Последна редакция: ср, 17 фев 2021, 00:17 от femmi2

# 76
  • Мнения: 28 193
Сайъшман. Преди време четях темата покрай сериала "Една надежда стига" /партнираха си с Хазал Субашъ/. Нямаш представа какъв негативизъм се лее по жена му. Лошо да ти стане. Може ли да харесваш някого, да следиш живота му отблизо и в същото време да не харесваш избраницата му. Не се отнася само за тези, които споменах. Има подобно отношение и към актриси и мъжете им.

femmi2, как решавате кой с кого ще е щастлив?

# 77
  • Мнения: 27 940
Лучия ,разбира се че Не решевам аз.
Просто си коментирам.
И както казах това е дълга тема.
Понякога се шегувам ,иронизирам.
Не ме кефят някой избранници и толкова.

# 78
  • Мнения: 880
Аз коментирам само дотам коя не ми е симпатична/ не ми допада. Не съм дете да тръгна да ги обиждам и плюя.
Всеки си живее с който си иска. Wink
И аз не харесвам Алмеда ама не харесвам и Толгахан, не ми пречат, не ме дразнят, не ги и следя, няма ги за мен. Smile

# 79
  • Мнения: 7 918
Бурак Дениз бил рожденик днес.
Да е честит!

Лу, не ми се искаше да си налагам автоцензура в тема,  която е за общи приказки.
Отрицателно мнение към постъпките на актьорите не е непременно омраза.
От такива ограничения темата за Новостите почти напълно замря, надявам се това да не се случи и с тази.

Ще го преживея, де, но сте хубава компания. 😀

# 80
  • Мнения: 880
Лучи, не каза на колко е, може от възрастта да е. Stuck Out Tongue Winking Eye Шегичка.
Тук си коментираме всичко, в живота няма само положително, знаете. Wink
Честито на Бурак. Например не ми харесва новата му партньорка, аз я харесвам, но не я одобрявам за него и не защото е стара или грозна. Wink

# 81
  • София
  • Мнения: 5 334
Тъкмо идвам да кажа за Бурак Дениз, и Пепелчето ме изпревари. Много ми захаресва сега с "Марашлъ", пу-пу, да не му е уроки. Purple Heart


Покрай тази дискусия се замислих за друг свой любим актьор (не турски, не и холивудски Grinning) и че не съм одобрявала някои негови изгори, и на каква основа - дали, защото си ми е така нареченото celebrity crush, или заради друго. Заради друго ще е, стигнах до този извод - просто защото някои негови любови съм ги харесвала, а пък с други дори съм искала да останат, или пък трети, да са му повече от приятелство. Така че... всичко е относително. И се надявам да сме така и в темата - просто казваме мнение, че тази или онази половинка (не задължително жена, де, аз примерно на Хазар Ергючлю половинката не я харесвам за нея) не ни допада, а не вече да изпадаме в детски или тийнеджърски омрази и озлобления. Grinning
Разбирам и Лу откъде изхожда, ама се надявам да го нямаме това тук. Stuck Out Tongue

# 82
  • Мнения: 197
Аз мисля, че нашето обсъждане е в границите на нормалното и може да си кажем кой с кого не ни хар. Примерно аз не хар новата приятелка на Бурак Дениз - то едни татута, един глас, едни снимка абе нямам думи, ама той си в хар и аз приключвам само с този коментар. Докато има фенове, които са ненормални. Например вчера Ебеу Шахин, чието гадже е турски баскетболист, си изтри инстаграм профила за неизвестно време, тъй като е била кибер атакувана от известно време заради гаджето си от феновете на Акън, партньорът и във Вятърничев. Дори е имало заплахи. Тя така, като изтрива профила си рискува и много, тъй като е рекламни лице на много марки и те биха били недоволни. Ето това вече отношение към нея вече е за критикуване, а не нашето обсъждане, което си е за нас и е безобидно.

# 83
  • Мнения: 880
Да, тормоза го има, това го знам. Преди време и Бергюзар и Берен бяха спряли да публикуват в инстаграм. След време пак се върнаха. Просто който не ги харесва, каквото и да правят, все ги плюят и заплашват. Има такива ненормалници, но добре че и някои не си мълчат и ги съдят. Wink

# 84
  • Мнения: 5 923
Ако и тук не можем да си кажем свободно мнението, да си почешем езиците не знам в коя тема би могло. Какво нелогично има да харесваш актьора и да не одобряваш някоя негова постъпка, връзка, решение.
Дори и да не ги познаваме лично. Ние дори хората, които обичаме критикуваме. Между чесането на клавиатурите и агресивните хейтърски нападки има океан разлика и присъстващите в тази тема не сме от втория вид.
Надявам се последните няколко мнения да не откажат Лучия от писане и споделяне!

# 85
  • Мнения: 880
Тя Лучи не харесва нищо. Веднъж що съм писала кой е секси, между кои има химия, сега защо не сме харесвали тая и оная, ами за какво да си пишем Лу? Не трябва да си налагаш мнението и да се заяждаш. Като не ти харесва нещо го подмини. Никой не се заяжда с теб за твоите мнения. Някои не искаме да пишем само "суха информация", кой къде играел и в каква роля. Интересуват ни и други неща около актьорите. Затова ги има и клюкарските предавания и ги следят толкова хора. Wink

# 86
  • Мнения: 3 182
Бъдете сигурни, че всичко, което виждаме и коментираме за личния живот на звездите, е защото те искат да го виждаме и коментираме. Всички са наясно, че това е цената на славата - личният ти живот да е на показ - и са приели, че могат да платят тази цена. Тези, които не искат да бъдат коментирани жените им, не качват техни снимки и не предлагат брак с транспаранти в небето.
Спомням си едно интервю на Ибрахим Челиккол. Питаха го, какво му е отношението към социалните мрежи и той отговори - "Всички казват, че е добре за кариерата и трябва да се прави" /в смисъл качването на снимки и инфо за личния живот/. Не че бил много ентусиазиран, обаче и той го правел, защото трябвало ... И това го казва актьор, който няма проблем с кариерата и няма празен сезон.
Никой не може да се надява, че ще превъзпитава зрителите със забележки по форумите.
Каролина, не възрастта е критерий за начина на мислене, а други по-сериозни фактори. Много се изненадахте, от възрастта на хората във форума, обаче ако знаете образованието и професиите им, резултатите ще са още по-изумителни. Каръшик е работата и всякакви обобщения са неуместни.

# 87
  • Мнения: 880
Не съм се изненадала. Очаквах го.
Ибо в началото и той е имал трудности и е мислел да се отказва от актьорството, но след Fetih 1453 му потръгнало.

# 88
  • Мнения: 27 940
Честит да е Бурк Дениз . Много успехи ,здраве и щастие.
После ще наредя снимки негови че сега съм от телефона.

Прави сте няма да си налагаме цензура пък и аз никога не съм го правила.

Споменахте за Бураковата сегашна приятелка. Не ми харесва външно ,как се държи малко съм я наблюдавала.
Не мълчи на жълтурите изригна, когато писаха че ревнувала от Алина и дигнала скандал. Още са заедно онзи ден ги бяха засекли журналята.
Има една приказка че хубавите ябълки прасетата ги ядът!
Ако сте виждали бившата на Бурак
Дениз Дааде се казва направо ще си затворите очите. Сори не е хубаво така да приказвам ама като са публични личности и ги гледаме.
Зъбата ,никаква , приятелки са с Хазал Кая от времето на Фериха и сега същата работи в екипа на Йешилчама
Двамата бяха на сватбата на Хазал.
За Дуйгу не мълча ама Хич.

Тинче, интересно ми е мнението ти за нея. Ако имаш желание сподели .
Не знам дали сте прочели Дуда така и съкращаваме името Чачовите фенки, та тя ще играе във филм на Нетфликс.

Последна редакция: ср, 17 фев 2021, 10:47 от femmi2

# 89
  • Мнения: 880
Феми, наистина малко прекалено коментираш. Сигурно това е имала предвид Лу. Ти се фанатизираш, аз в тийнейджърските си години правех така, но пак не съм обиждала така. Просто който не харесвах пишех за него, че е некадърен и слаб актьор, но да пиша кой грозен и зъбат не съм си позволявала. Всички си имаме недостатъци, не осъждам никой по външен вид.

Общи условия

Активация на акаунт