Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

На пазар във Варна - тема 62

• 6 497
  • 197
  •   1
Отговори
# 165
Ако дойде Спутник и аз може да си променя решението и да се ваксинирам.
 Но дотогава - не.

# 166
Ако дойде Спутник и аз може да си променя решението и да се ваксинирам.
 Но дотогава - не.
И ние Спутника чакаме.Но едва ли ще дойде.

# 167
Кажете ми накратко защо се предпочита ваксината на Прайзер пред тази на Астра зенека? Тъна в информационно затъмнение,ама ако стане въпрос да не гледам тъпо. Няма да се ваксинираме. Надяваме се така бленувания колективен имунитет да се засили и да унищожи мръсната гад Imp

# 168
В много страни не ваксинират с Астра Зенека лица над 65г,аз четох че тя е около 70% ефективна.Пфайзер пък са си фармацевтичен гигант и уж е 90% ефективна.
На работата на мъжът ми им предлагаха ваксинация с Пфайзер,макар че уж е по-капризна за съхранение.Това поне е моята информация.
Така или иначе,ние дори не коментираме да се ваксинираме изобщо,както казах Спутник е вариант за нас.Но до тогава не.

# 169
Момичета, знаете ли цена за преглед и евентуално премахване на малък  папилом от клепача при др. Юлиян Пенев?
Той къде извършва манипулации в св. Марина ли ?

# 170
За преглед не знам,но на време се плаща.Мъжът ми си махаше папиломи от гърба и гърдите и това ми каза.Много се чака,без часове е и мъжът ми горе долу цял ден изкара там.Докато се съблякъл,още в движение почнал да ги маха,20 лв беше му взел преди две години .

# 171
  • Варна
Родителите ми днес са се ваксинирали в жълтата сграда на окръжна болница (май е поликлиниката). Казаха, че много бързо са минали.

С Астра Зенека ли?

Попитах. С Пфайзер.

# 172
  • Варна
Уж в момента няма Пфайзер. Явно някъде все пак се намира. Sunglasses

# 173
  • Варна
Вчера в РЗИ ваксинираха с Пфайзер.

# 174
Момичета, знаете ли цена за преглед и евентуално премахване на малък  папилом от клепача при др. Юлиян Пенев?
Той къде извършва манипулации в св. Марина ли ?
Никога не ми е вземал по-малко от 60 лв. Може да отида само за едно, но той почиства повече, за да оползотвори импулсите, както ми е обяснявал. Но на мъжа ми, който ходи за брадавичка на клепача и още една, на бузата, май наистина взе 20 лв.
Зад Гюрлата, която е до болницата, му е кабинетът. В петък не преглежда.

# 175
  • ВАРНА
Според изявление на шефката на РЗИ Варна за морето.нет - ваксините във Варна свършват най-късно тази неделя!

# 176
Родителите ми днес са се ваксинирали в жълтата сграда на окръжна болница (май е поликлиниката). Казаха, че много бързо са минали.

С Астра Зенека ли?

Попитах. С Пфайзер.

Странно на нас тогава защо ни казаха че ще е Астра зенека на същото място, а и по списък.
Както и да е, докато не съм сигурна че е файзер/модерна няма да рискувам да ваксинирам майка.

# 177
  • Варна
Вчера в РЗИ ваксинираха с Пфайзер.

Предполагам, по предварителни списъци, а не в зелените коридори?

# 178
Абе има няква схема с тия ваксини... Тази дезинформираност ми се струва напълно планирана. Определени празноглави личности пак си подлагат солидни мотиви да блеснат с изключителен интелект и невиждана придвидливост. Бакстиса ми да сме мишки във вътрележката.... В Провадия вчера е имало Пфайзер.
Плануват ли се мероприятия по повод 3 март? Ще има ли райони със затруднено движение?

# 179
  • Варна
Относно ваксините до мен достигна следната информация, ако за някой е полезна, не знам колко е надеждно това твърдение:
Скрит текст:
Всички, които ще участват в изборни комисии, ако желаят да се ваксинират, това ще да бъде само с ваксина на Файзер, а не с Астразенека, заради по-краткия период между първа и втора доза, около 20 дни.

Пропуснах да споделя, че открих много приятни мартеници в едно ателие в района на Спортна зала, бадемов цвят, кокичета, пчели, птички, много мила жена работи там, препоръчвам(цените ги пише в коментарите под снимките):
https://www.facebook.com/BullfinchAtelier/posts/430327881753559

Последна редакция: пт, 26 фев 2021, 00:23 от Priqtelka

Общи условия

Активация на акаунт