На пазар във Варна - тема 62

  • 30 562
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 128
Къде във Варна мога да поръчам печат върху фонданова хартия, за изработка на декорация на торти и подобни?

# 676
  • Мнения: 175
В ОВК работят изключително опасни хора!За лош късмет все в неделя,късно вечер,на Коледа и т.н.ми се налага да търся помощ за животинка.
 Разбира се има и свестни доктори,но едва ли в неделя нощни смени дават те.Например д-р Христов ми е спасявал едно блъснато коте,което други искаха да оперират,а се оказа,че ще се оправи.Д-р Михайлова също невероятна с много точни диагнози,обаче  разбрах,че е напуснала, не знам къде работи сега.
Нашето спасение беше д-р Тодоров от Ултравет.Нека почива в мир!

Д-р Венци Тодоров беше много добър лекар и човек, светла му памет! И за нас при предния котарак той беше спасението!
Но като го няма вече на кой ветеринар може да се има доверие?

# 677
  • Мнения: 1 434
С две ръце подкрепям мнението за д-р Тодоров ! Беше уникален лекар! Нашето пухкаво момиченце живя 19 години,въпреки тумора ,благодарение на грижите и компетентността му.Но д-р Жеко Жеков за мен му е достоен заместник.В никакъв случай не прибягвайте до ОВК.

# 678
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Колегата му д-р Жеков продължава да работи на същото място. Ние си ходим при него, имам му доверие. Все пак толкова години са били екип.

# 679
  • Мнения: 175
С две ръце подкрепям мнението за д-р Тодоров ! Беше уникален лекар! Нашето пухкаво момиченце живя 19 години,въпреки тумора ,благодарение на грижите и компетентността му.Но д-р Жеко Жеков за мен му е достоен заместник.В никакъв случай не прибягвайте до ОВК.

В ОВК ме насочиха конкретно към д-р Кацарски. Не откривам обаче никакви отзиви за него. Някой с мнение конкретно за него?

# 680
  • Мнения: 10 747
Д-р Жеков наистина е достоен заместник на д-р Тодоров. Имам му пълно доверие и ще си ходим при него.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 384
Трябва ми и препоръка за полудневен детски център/забавачка. Идея си нямам къде и при какви условия може човек да запише малко дете за половин ден занимания.

За колко малко дете става въпрос?
Принципно някои частни детски градини предлагат почасово гледане на деца.

# 682
  • Варна
  • Мнения: 4 444
За три годишно дете става въпрос. За себе си знам коя е най-добрата детска градина в града, но е Общинска и няма как да стане. Ако има такова ниво в частна, би било страхотно!

# 683
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Здравейте,има ли в момента във Варна работещи магазини за мебели? Търся детски легла.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 162
За три годишно дете става въпрос. За себе си знам коя е най-добрата детска градина в града, но е Общинска и няма как да стане. Ако има такова ниво в частна, би било страхотно!

Коя е според теб? Би ли споделила? Може и на лични. Предстои ни записване и се чудя къде да е?

# 685
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Логопедична детска градина номер 20 Бриз, малкият ми син е там. Големият беше в другата специална градина, база няма никаква за сравнение. В Бриз работят страхотни специалисти, прекрасно отношение към децата, база, малко на брой са в група.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 2 742
Логопедична детска градина номер 20 Бриз, малкият ми син е там. Големият беше в другата специална градина, база няма никаква за сравнение. В Бриз работят страхотни специалисти, прекрасно отношение към децата, база, малко на брой са в група.
За Логопедична градина детето задължително ли трябва да има диагноза или някакво забавяне в езиково-говорното развитие , която да го побутне за тази градина ?

# 687
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Минава се през предварително обследване от логопед и психолог. Те преценяват, дали детето има нарушения в говора. Те могат да бъдат от различно естество. Напоследък при много деца в първи и втори клас се установява нужда от работа с логопед, защото говорните неправилности се пренасят в писането. Откакто се запознах детайлно с работата на логопеда, считам, че това е задължителна предучилищна  подготовка. Има много тънкости и те не касаят само правилната артикулация.

# 688
  • Мнения: 23
Здравейте,има ли в момента във Варна работещи магазини за мебели? Търся детски легла.

Да мебели Домино във Владиславово под Лидл работеше предната седмица. Предполагам, че и сега работи.

# 689
  • Варна
  • Мнения: 909
Може ли контакти за компанията таксита във Варна, които дават ваучер от 50ст за намаление при следваща поръчка?

Общи условия

Активация на акаунт