На пазар във Варна - тема 62

  • 30 640
  • 726
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
Къде има избор на овошки,искам да вземем праскова и кайсия?
До Алати.
благодаря, може ли малко по-точно  търговски обект ли е,разсадник ли,какво да търся до Алати?

Диван поръчвах от Лени стил ,много съм доволна, върху техен модел го преработиха по моите изисквания.

# 286
  • Мнения: 1 465
В някой Лидъл случайно да сте забелязали останало кухненско радио -беше в брошурата преди 2 седмици (ако не се лъжа)?

# 287
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Лидл Битоля

# 288
  • Мнения: 15 356
Към 5-6 бройки бяха в петък поне.Вчера не обърнах внимание.

# 289
  • Мнения: 1 465
Благодаря ! Ще отида ,дано и днес да има.

# 290
  • Мнения: 1 143
Здравейте, знам че това не е точно темата за моя въпрос, но в конкретната такава, не получих достатъчно мнения Simple Smile
Та, въпроса ми е относно фетална ехокардиография и на кой специалист да се спра: д-р Христов или доц.Шивачев? Ако имате лични впечатления от такъв преглед във Варна ще се радвам да ги прочета.
Извинявам се за спама и честит празник на всички дами Flowers Hibiscus

# 291
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
Преди 13години ходих при д-р Балев и съм много доволна, беше много внимателен и обясняваше страхотно.

# 292
  • Варна
  • Мнения: 4 444
При Шивачев сме ходили преди години за физиологичен шум при детето. Тогава все още не се правеха фетални ехокардиографии, а само три пъти ФМ (най-вече при Балев). Мисля, че Шивачев е добър специалст, национален консултант е по детска кардиология.

# 293
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Шивачев с две ръце. Дамата търси специалист по ехокардиография-прегледа се извършва  от детски кардиолог.

# 294
  • Мнения: 5 386
Търся фиданки /или както се нарича/ смокиня за засаждане - поне 8 броя  и да е от хубав сорт, едри да са смокините. Ако някой от Вас има  и иска да ми продаде или знае място/фирма/разсадник?

# 295
  • Мнения: 1 465
При Шивачев преди години водих дъщеря ми,по повод сърдечно заболяване.След това още няколко пъти за контр.прегледи,дори като порасна пак при него я водих,въпреки,че вече не беше за "детски"кардиолог.Нямам думи да опиша колко спокоен и внимателен е,като личност,и колко добър специалист-като лекар.Силно го препоръчвам!

# 296
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Търся фиданки /или както се нарича/ смокиня за засаждане - поне 8 броя  и да е от хубав сорт, едри да са смокините. Ако някой от Вас има  и иска да ми продаде или знае място/фирма/разсадник?

В Баумакс под бившия Мол  двете  кули са пуснали вчера много плодни дръвчета.

# 297
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Къде има избор на овошки,искам да вземем праскова и кайсия?
До Алати.
благодаря, може ли малко по-точно  търговски обект ли е,разсадник ли,какво да търся до Алати?

Извинявай. Вдясно на входа на зелената площ има на открито овошки и продавач, може да се направи и поръчка за дръвче. От лицензиран разсадник са.

# 298
  • Мнения: 1 143
Благодаря на всички за отзивите за Шивачев.

# 299
  • Мнения: 1 359
Здравейте, знам че това не е точно темата за моя въпрос, но в конкретната такава, не получих достатъчно мнения Simple Smile
Та, въпроса ми е относно фетална ехокардиография и на кой специалист да се спра: д-р Христов или доц.Шивачев? Ако имате лични впечатления от такъв преглед във Варна ще се радвам да ги прочета.
Извинявам се за спама и честит празник на всички дами Flowers Hibiscus
Честит празник на всички дами и от мен! Аз съм изумена и невероятно доволна от д-р Мартин Милев. Той работи в Добрич. Има най- новият апарат, гледа обстойно 40-50-60 мин. Писах за него в една друга тема. Горещо го препоръчвам. Това е човекът, който може би спаси детето ми. Много доктори тук просто подминаха лекомислено проблема. Няма да спамя повече, ако искаш пиши ми ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт