На пазар във Варна - тема 62

  • 30 979
  • 726
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 880
Нито в сайта на Манго има, нито във FD якета на 40 лв. Най-ниското е 59 лв.

# 271
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Хубави якета, блузи и панталони имаше в Сънсей в Делта Планет.

# 272
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Нито в сайта на Манго има, нито във FD якета на 40 лв. Най-ниското е 59 лв.
Напротив, има, но бързо се изчерпва, защото вече отдавна тече намаление. Има и с пух, но те са на 70 лв и съвсем изчерпани откъм избор.

# 273
  • Варна
  • Мнения: 367
Здравейте, някой да препоръча добър бижутер, за поправка на сребърен пръстен?

# 274
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Не е много по темата, но все пак доста блокове се санираха във Варна и имам въпрос към живущите - има ли проблем да се продава апартамент в саниран преди 1-2г блок ? Защото чувам мнения,че има някакви ограничения и до 5г не можеш да продадеш ?

# 275
  • Мнения: 625
Не е много по темата, но все пак доста блокове се санираха във Варна и имам въпрос към живущите - има ли проблем да се продава апартамент в саниран преди 1-2г блок ? Защото чувам мнения,че има някакви ограничения и до 5г не можеш да продадеш ?

За първи път чувам подобно нещо. В такъв блок живеем от 10 г. Санираха го 2016, 2018 си купихме още един апартамент в същия блок. Реално няма законово право някой да те ограничи какво да правиш с имуществото си.
Може да се обадите на някой нотариус и да попитате.

# 276
  • Мнения: 5 386
Кафеварката тип кубинка ми е от Кауфланд/или Лидл.../, червена е, за 9 кафета, тоест за 2 наши -по наш стандарт -пием в големи чаши. Ползвам я от няколко месеца и ми е ок, имаше промоция и цената бе добра. Преди също имахме кафеварка, но купена  от другаде, и бе алуминий.

# 277
  • Мнения: 10 726
Кафеварка тип "кубинка" миналото лято купих от Вулкан. Имаше различни обеми.
Сега съм на вълна издирване на качествени метални чашки за крем-карамел  Yum

# 278
  • Мнения: 15 356
Лан,неръждаема е нали?Малка искам ,за три кафета,само аз пия.

# 279
  • Варна
  • Мнения: 384
Ако искате хубава "кубинка", то вземете си Bialetti. По-скъпи са, но си струва инвестицията.

# 280
  • Варна
  • Мнения: 36 642
Р са новите ТХ.

# 281
  • Мнения: X
Къде има избор на овошки,искам да вземем праскова и кайсия?

# 282
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Къде има избор на овошки,искам да вземем праскова и кайсия?
До Алати.

# 283
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Препоръчайте ми диван за всекидневна,желателно е да има опция сън.Мнение за Икейските дивани,като цяло?

# 284
  • Мнения: 1 359
iv.elina ние взехме миналата година от Айко, не си спомням под коя марка беше обявен, но реално Еегодизайн ги произвеждат. Доволни сме, удобен е, и цената беше супер, в сравнение с останалите в този клас и размер.

Общи условия

Активация на акаунт