Провери по ЕГН регион, пол и колко броя са се родили на същата дата!

  • 72 221
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 849
 ThinkingАз съм родена в Ловеч ,а ме изкара ,че съм родена в Ямбол .Като въведа район Ловеч излизат родени на същата дата 2 момчета и три момичета .

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
След въведено ЕГН ми бе съобщено, че сме общо 8 момичетата, родени в тоз ден, в тоз регион...
Знам ли, може да е така...

Но при зададена дата на раждане, моето ЕГН не бе сред генерираните.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Тц не е вярно тва,вкарах си ЕГН-то и ми изкара това:
.................е ЕГН на жена, родена на 4 ноември 1981 г. в регион София - град като преди нея в този ден и регион са се родили 16 момичета.

Е да ама аз въобще не съм родена в България,как ме изкара че съм родена в регион София. newsm78

# 18
  • Мнения: 46
 На мен ми излезнаха имената на пет момичета, сред които и моя милост  bowuu

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Аз пък вкарах рожденна дата и регион и ми изкара 5 реда с два ЕГН, които се повтаряха съответно 2 и 3 пъти. Едното ЕГН е моето. Излезе 3 пъти  newsm78

А имена къде ви излизат  newsm78

# 20
  • Мнения: 1 418
странно, дадох моята рожд. дата и район и моето ЕГН не излезе Simple Smile

всичко попълних много внимателно Grinning ,но и при мен не излезе Wink
И моето го няма.

# 21
  • Мнения: 1 441
Просто когато вкараш дата и регион излизат само 5 ЕГН-та - явно на random принцип. Възможно е вашето да не е сред тях. Пределно ясно е, че на тази дата в един регион не са се родили само 5 деца.
Аз колкото ЕГН-та вкарах (пълни) всичките излязоха коректни.

Никъде няма имена!

А за раждането в чужбина - последните 4 цифри се дават със "служебно" месторождение когато се генерира ЕГН-то. Най-вероятно вашите са от София или региона.

# 22
Скъпа Как`Сийка, той не разполага с хорските ЕГН-та!! Алгоритъмът за валидация на ЕГН е публичен и е публикуван на ЕСГРАОН сайта!!!
Тук няма нищо незаконно, а напротив - много полезно! Преди да бързаш с нападките се информирай, а и аз не бих пуснала нищо нередно тук!
браво скъпа,информацията ми беше наистина интересна.  bouquet

# 23
  • Мнения: 98
Много е готино . При мен излезе всичко. Hug

# 24
  • Мнения: 990
Аз пък много й се зарадвах на програмката, при мен всичко си е ок, ако не ви излезе от първия път ЕГН-то натиснете отново генерирай, мисля че само по пет изкарва, но при следващите генерирания си излиза и всичко си е точно, и на мъжа и на всички за които се сетих, роднини имам предвид  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 11 818
Никой не карам на сила да си въвежда ЕГН-то! Като не искате да си го пишете, си свалете кода, свободен е за позлване и си го пуснете при вас и си го пишете на вашия комопютъра! Но трябват малко програмистки умения!
А освен това никой не може да злоупотреби с ЕГН без да знае имената на притежателя му, а тук имена не се искат, нито се показват!

# 26
  • Мнения: 1 165
Много е готино . При мен излезе всичко. Hug
  bouquet

# 27
  • Мнения: 583
и при мен излезе-била съм първото момиче родено този ден в региона! newsm44

# 28
  • Мнения: 2 697
Много е добра програмката и при мен всичко е наред. Браво на мъжа ти, Сиси! Peace

# 29
  • Мнения: 583
сега като им чукна ЕГН-тата на тези в сайта на НОИ и имената им ще извадя и дори дали са осигурени или не!. newsm78/шегичка!/

Общи условия

Активация на акаунт