Приморско- сезон 2021

  • 3 325
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, не намерих тема за новия сезон в Приморско, така че реших да я създам! Споделете били ли сте там, ако да- къде, и бихте ли повторили? Също така имате ли впечатления от добри рибни и нерибни ресторанти. Аз съм на разузнаване в момента, тъй като със семейството ми сме решили тази година отново да отидем там. Всяко мнение е от полза! Simple Smile

Последна редакция: пн, 15 фев 2021, 18:30 от Кармен.Е

# 1
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
Може ли линк към старата тема, за да не се губи връзката?

# 2
  • Мнения: 1 410
Здравейте, не намерих тема за новия сезон в Приморско, така че реших да я създам! Споделете били ли сте там, ако да- къде, и бихте ли повторили? Също така имате ли впечатления от добри рибни и нерибни ресторанти. Аз съм на разузнаване в момента, тъй като със семейството ми сме решили тази година отново да отидем там. Всяко мнение е от полза! Simple Smile
Приморско е дестинация за непретенциозни туристи, които в голямата си част са бюджетни. Затова добри ресторанти трудно се намират. Просто не оцеляват. Едно време в Pizza Uniqato правеха чудесни пици - развалиха ги. Имаше дfбра пицария срещу сградата на общината - фалира. Две години поред ходя в Pizza Italy и ресторант Веранда - да видим колко ще изкарат. Риба (естествено замразена) в ресторант Морска панорама и снек-бар Хоризонт (на пристанището). Дори в китайския ресторант нещата отиват на зле.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 1 044
Здравейте насочила съм се към хотел Магнолиите в Приморско има ли някой актуални отзиви от миналия сезон?

# 4
  • Мнения: 1 145
Има, ползвайте търсачката.
Много е спорно тази година как ще са нещата там.
За последните 3 години занижиха качеството и не инвестират в обновяване на базата.

# 5
  • Мнения: 380
Здравейте!Мнения за бистро и хотел ФОНТАНА?ул. Георги Кондолов 25.

# 6

Общи условия

Активация на акаунт