Чии пюрета харесват децата ви?

  • 2 472
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 509
Харесваше HIPP и Semper.

# 16
  • Мнения: 2 271
Шаресваше Ганчев,а Хип плюеше с погнуса.

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Харесваше най-много Хип и някои на Семпер, също и плодовите на Хаме.
И моя син така!

# 18
  • Мнения: 6 155
Харесваше предимно Хип и Сънвал  Thinking

# 19
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
За понеже си отглеждам ламя в къщи  Grinning на татко си се е матнал дребосъка, та всичко яде. Хич не му пука каква е марката.

# 20
  • Мнения: 46 518
... Хич не му пука каква е марката.

Същата работа и при нас.
Давала съм ХИПП, Ганчев, Ам-ам и домашни  Peace

# 21
  • Мнения: 1 059
Хип и Ганчев

# 22
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Нестле

# 23
  • Мнения: 151
i moqta da6terq taka,obi4a si Gan4ev,ne e mnogo pretenciozna,e nqkoi ne gi haresva,no tqh i az ne bih gi qla

# 24
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
HIPP плюс рибните на Semper.
На Ганчев дори и не помислих да я пробвам, след като позната, която навремето е работила при тях ми разказа как е виждала остатъци от определен и категорично неприятен животински вид в сместа, с която пълнят бурканчетата. Точно това я е накарало да напусне фирмата. Сега може и да са оправили хигиенния контрол, но малко се съмнявам. Пък може и тя да си измисля, кой знае. Не посмях да рискувам със здравето на детето си.

# 25
  • Мнения: 596
На Хип и Ганчев.

# 26
  • София
  • Мнения: 281
Semper харесваше най-много, защото са сладки /имам предвид зеленчуковите и месните/. Simple Smile

а сега понякога хапва ХИПП - лека нощ.   bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Каквото съм му дала, всичко яде. Ганчев, Хипп, Овко, Алете, Хаме. Peace

# 28
  • Мнения: 4 428
... Хич не му пука каква е марката.

И при нас е така с някои малки изключения. Но по-скоро не се харесва определено пюре, а не цялата марка. Когато захранвам купувам от всички марки такова пюре и давам от всичко, за да видя реакцията. До сега не е харесала само тиквичките на Хип и броколите на Хаме Grinning Мисля, че изрази и предпочитание към карфиола на Хип и Бебивита пред този на Сънвал. До сега не съм давала нищо само на Нестле, защото те имат повече местни, а ние месото го започнахме преди няколко дни.

# 29
  • София
  • Мнения: 290
Зеленчукови и месни на Хип и Гербер харесва, Алете не харесва. А плодови всякакви яде, но определени плодове обича, а други не.

Общи условия

Активация на акаунт