Обрязване на малки момченца - възмущавам се в момента !

  • 26 365
  • 512
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 5 622
Нисък мъж - голяма...., висок - малка.
От скромния ми опит с висок - вярно беше. Ама с нисък - ми отговаряше му на ръста.
Гуспожа,пак неподготвена се изказваш..
Хем скромен опит,хем заключения..
Да знайш-няма такава зависимост..


  Twisted Evil

Ти колко беше рекъл, че си? 1.85 ли?

Явно от собствен опит опровергаваш твърдението за нисък- голяма и висок-малка.....

Аз пък съм чувала, че слабите мъже имали големи, пък дебелите малки. И туй не знам дали отговаря на истината. Някой да се включи да каже(който е имал база за сравнение и повече опит  Peace)

П.С. Усещам как наклонихме темата в съвсем друга посока....  Embarassed

# 391
  • Мнения: 5 663
Аз пък съм чувала, че слабите мъже имали големи, пък дебелите малки. И туй не знам дали отговаря на истината. Някой да се включи да каже(който е имал база за сравнение и повече опит  Peace)

П.С. Усещам как наклонихме темата в съвсем друга посока....  Embarassed
Абе и това май спада към легендите. Причината според мен е визуална. По-скоро на фона на шкембето всичко край него изглежда малко.  Mr. Green Да се изкажат мамите, които имат база за сравнение.

# 392
  • Мнения: 5 622
Каквито и да са легендите, за мен истината е една: Обичам добре сложените мъже, с големи пишки, които знаят какво правят и как да го правят, без абсолютно никакво значение и претенции от моя страна да е обрязан или не  Peace

# 393
  • Мнения: 677
Обичам добре сложените мъже, с големи пишки, които знаят какво правят и как да го правят
И аз те обичам Crazy

# 394
  • Мнения: 5 622
Обичам добре сложените мъже, с големи пишки, които знаят какво правят и как да го правят
И аз те обичам Crazy

 Joy

# 395
  • Мнения: 920
Под голям камък голяма риба се крие.

Нисък мъж - голяма...., висок - малка.
От скромния ми опит с висок - вярно беше. Ама с нисък - ми отговаряше му на ръста.
Гуспожа,пак неподготвена се изказваш..
Хем скромен опит,хем заключения..
Да знайш-няма такава зависимост..


Амчи, опитай да ме убедиш.

# 396
  • Мнения: 5 647
не мисля , че е толкова сложно и скъпо...доста е силна ДПС в момента .... опрощаваха дългове на "ромите" към енергото и прочие, могат да се справят и с това...
Те бяха първите против кърпите,за какво говорим изобщо.

Доколкото ми е известно и в Турция е забарено да се носят кърпи в университетите, а Турция си е мюсюлманска страна...

# 397
  • Мнения: 6 167
не мисля , че е толкова сложно и скъпо...доста е силна ДПС в момента .... опрощаваха дългове на "ромите" към енергото и прочие, могат да се справят и с това...
Те бяха първите против кърпите,за какво говорим изобщо.

Доколкото ми е известно и в Турция е забарено да се носят кърпи в университетите, а Турция си е мюсюлманска страна...

може би защото от времето на Кемал Ататюрк Турция е светска държава , а не ислямска  newsm78
сигурно не е забранено, но имат право на избор, незнам.

Последна редакция: нд, 01 окт 2006, 21:12 от Lennie

# 398
  • Мнения: 5 622
Под голям камък голяма риба се крие.

Нисък мъж - голяма...., висок - малка.
От скромния ми опит с висок - вярно беше. Ама с нисък - ми отговаряше му на ръста.
Гуспожа,пак неподготвена се изказваш..
Хем скромен опит,хем заключения..
Да знайш-няма такава зависимост..




Амчи, опитай да ме убедиш.


 Joy

Тонка, веднъж си беше показал ръката, сега е ред да покажеш и други части от тялото си.... Flutter

# 399
  • Мнения: 677
е на 14 инча монитор как да го събера ма Бубо Mr. Green

# 400
  • Мнения: 2 550
е на 14 инча монитор как да го събера ма Бубо Mr. Green

Моят е 17 инча, ще го побере предполагам  Laughing

# 401
  • Мнения: 2 849
Цитат
Аз пък съм чувала, че слабите мъже имали големи, пък дебелите малки. И туй не знам дали отговаря на истината. Някой да се включи да каже(който е имал база за сравнение и повече опит  )
Така е Бубе . Mr. Green Mr. Green

# 402
  • Мнения: 2 849
е на 14 инча монитор как да го събера ма Бубо Mr. Green
Whistling Whistling Whistling

# 403
  • Мнения: 13 512
е на 14 инча монитор как да го събера ма Бубо Mr. Green

Моят е 17 инча, ще го побере предполагам  Laughing
Момент да включа компа към 42" и сядам да чакам картина!

# 404
  • Мнения: 2 550
Добра идея Монда, ще направя същата процедура  Laughing
Аре, Тонка, ти си!

Общи условия

Активация на акаунт