ОЛХ въпрос

  • 853
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 847
Здравейте, извинявам се ако не е за тук въпроса но искам да попитам.
Имам пусната обява в ОЛХ и чрез whatsup получавам оферта да купят стоката ми посредством гарантиране на плащането от ОЛХ.
Трябва да въведа данните на картата си за да получа парите след като пратя стоката.
За първи път чувам за такава практика и ми е съмнителна.
Има ли такава опция в ОЛХ гарантираща, че купувача ще вземе стоката като плати предварително за нея?

Адреса от който получавам  информация, че са ми платили поръчката е :
olx-bg.pay3d.me/16
В сайта на ОЛХ видях, че не поддържат плащания и вероятно става дума за измама.
Имаше няколко домейна, но посоченият от мен липсва.
Вероятно става въпрос за измама.
Така ли е?

Благодаря предварително за отговорите и се извинявам ако не е тук мястото за темата.

Последна редакция: ср, 17 фев 2021, 20:31 от Versace_Dreamer

# 1
  • Мнения: 22 867
Ако има нещо общо с тая тема, възможно е и да е измама. Погледнете я.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Измама!

# 3
  • Мнения: 781
Има доста предупреждения вече за такива измами , достатъчно е да потърсите в нета. Внимавайте!

# 4
  • Мнения: 2 268
Измама 100%.

# 5
  • Мнения: 235
Измама е, ОЛХ предупреждават за това.

# 6
  • Мнения: X
Скоро ме пробваха и мен,писах в другата тема,измама е,докладвах ги в олх и много бързо ми отговориха на сигнала.

# 7
  • Мнения: 1 847
Благодаря за отговорите

# 8
  • София
  • Мнения: 22 735
Не давайте номера на картата си. ИЗМАМА Е!

# 9
  • Мнения: 811
Ами всеки здравомислещ човек би се замислил защо аджеба ти искат номера на картата, а не номера на сметката ти, когато уж ще ти превеждат пари! Но здравомислещите са кът по тези географски ширини, така че има благодатна почва за измамниците!

# 10
  • Мнения: 106
Здравейте, имам друг въпрос. Знаете ли защо не мога да виждам дали потребителите са онлайн? Писа ми преди малко една жена за артикул, а ми излиза, че не е на линия и последно е била миналата година. Също така не виждам кога е прочела съобщението ми, а само, че е прочетено. Да не би да има опция за скриване на онлайн присъствието?

Общи условия

Активация на акаунт