Бенка

  • 924
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! Вчера докато се бръснах порязах леко бенка. Тя си намира малко под ухото. Разкървави се леко за около 2 минути и след това спря. Бенката е леко издадена над кожата, но цвета и не е нито тъмно кафяв, нито много свътъл, нещо средно. Въпроса ми е да отида ли на лекар или да изчакам 1-2 дена да зарасне. Благодаря за отговора предварително!

# 1
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 853
Наблюдавайте я. Бях разранила бенка с часовника си без да искам. 20 години нямаше никакъв проблем. Докато не се реших да ги премахна оперативно, 4 броя.

# 2
  • Мнения: 271
Наблюдавайте я. Бях разранила бенка с часовника си без да искам. 20 години нямаше никакъв проблем. Докато не се реших да ги премахна оперативно, 4 броя.

Какво стана? След операцията имаше усложнения ли?

# 3
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 853
Наблюдавайте я. Бях разранила бенка с часовника си без да искам. 20 години нямаше никакъв проблем. Докато не се реших да ги премахна оперативно, 4 броя.

Какво стана? След операцията имаше усложнения ли?
Не, явно не съм се изразила точно.
Нямаше никакъв проблем след операцията. Бенките бяха на места, където пречеха и можеха лесно да се разранят. Отлагах доста години преди да се реша да ги премахна. Преди 5 години ги махнах, до сега всичко е наред. Дори съжалявам, че толкова време ги търпях, а не ги махнах по-рано.

# 4
  • Мнения: 2
Наблюдавайте я. Бях разранила бенка с часовника си без да искам. 20 години нямаше никакъв проблем. Докато не се реших да ги премахна оперативно, 4 броя.

Какво стана? След операцията имаше усложнения ли?
Не, явно не съм се изразила точно.
Нямаше никакъв проблем след операцията. Бенките бяха на места, където пречеха и можеха лесно да се разранят. Отлагах доста години преди да се реша да ги премахна. Преди 5 години ги махнах, до сега всичко е наред. Дори съжалявам, че толкова време ги търпях, а не ги махнах по-рано.

Благодаря!

# 5
  • Мнения: 12 755
За да си спокойна, иди на дерматолог.

# 6
  • Мнения: X
И аз бих препоръчала да се посети дерматолог.
В понеделник махнах бенки, които ме дразнеха години наред. Съжалявам, че не съм го направила по-рано. Голямо мислене беше постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт