Време е за ИКЕА! - Тема 33

  • 45 701
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Нелка,а като цена колко ви излезе?

# 31
  • София
  • Мнения: 3 129
Нелка,а като цена колко ви излезе?
Трудно ми е да кажа, вкъщи е като шоурум на паксове 😂
Сега отворих сайта, 100 лв е корпуса, 120 вратата и рафтовете по 10 лв (примерно 12-14 имаме, значи още 120). Около 350 лв значи. Но рафтовете със сигурност не са купувани наведнъж, добавяхме, после и едно издърпващо рафтче сложихме, голямо удобство е да си променяш както решиш.

# 32
  • Мнения: 6 213
И ние сложихме от плиткия пакс за обувки, но една рамка 50 и една 75. Уникално много обувки побира:-)

# 33
  • Мнения: 5 265
besyto, много хубаво се е получило!

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Имате ли проблем с приложението за онлайн магазина? Опитвам се да пазарувам днес. Като добавя нещо в кошницата, ми дава "продукта е успешно добавен", горе на кошницата има цифрата на броя на продуктите, но като натисна върху нея и ми дава "кошницата ви е празна"

# 35
  • Мнения: 1 446
Здравейте, харесали сме си елементи за гардероб от системата РАХ- рамки, рафтове и плъзгащи се врати. Обаче се чудя, ако ги поръчам отделно всички елементи, към тях включени ли са крепежните елементи или се купуват отделно. Напр. тези, с които да съединя различните рамки или които да се монтират за закрепване на рафтовете.
Опитвам се да им пиша през формата за контакт, но ми изписва, че изпращането е неуспешно вече трети ден!

# 36
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Здравейте, харесали сме си елементи за гардероб от системата РАХ- рамки, рафтове и плъзгащи се врати. Обаче се чудя, ако ги поръчам отделно всички елементи, към тях включени ли са крепежните елементи или се купуват отделно. Напр. тези, с които да съединя различните рамки или които да се монтират за закрепване на рафтовете.
Опитвам се да им пиша през формата за контакт, но ми изписва, че изпращането е неуспешно вече трети ден!
Включени са. Към всяка част си има крепежни елементи.

# 37
  • Мнения: 5 035
Някой по-назад беше споменал, че от рамка на пакс гардероб си е сложил врата с панти и си го ползва като шкаф за обувки. Избрала съм рамка, но не знам как ще се монтират пантите той има само дупчици за рафтовете, не е разпробит за панти.

# 38
  • Мнения: 1 446
Здравейте, харесали сме си елементи за гардероб от системата РАХ- рамки, рафтове и плъзгащи се врати. Обаче се чудя, ако ги поръчам отделно всички елементи, към тях включени ли са крепежните елементи или се купуват отделно. Напр. тези, с които да съединя различните рамки или които да се монтират за закрепване на рафтовете.
Опитвам се да им пиша през формата за контакт, но ми изписва, че изпращането е неуспешно вече трети ден!
Включени са. Към всяка част си има крепежни елементи.
Благодаря за бързия отговор Simple Smile

# 39
  • Мнения: 6 268
Тя дупката за пантите е на вратата. За рамката пантите се хващат с винтове. Вижте инструкциите, няма нищо необичайно .

# 40
  • Мнения: 5 035
Офф верно сега видях шкафа Галант и е така.
На панелните блокове предполагам знаете пред банята има стенни гардероби на буквата П.
Нашия го махнахме и ще ремонтираме, от единия край мисля да слагам Единична рамка Пакс 50*58*236 с врата на панта, а от другия край сушилня и нагоре ми е питането какъв шкаф да сложа и ще има ли над вратата някой друг подходящ шкаф, който да се монтира. 250 е от под до таван като от тях 85-90 ги приспадаме за сушилнята.

# 41
  • In transit
  • Мнения: 11 699
Някой има ги от високите 192см рамки на БЕСТА?
В брошурата им пише, че високите рамки не били подходящи за закрепване за стената. Това ме притеснява. Предпочитам да ги закрепи мм.

# 42
  • Мнения: 6 213
Може би имат предвид да не са висящи.

# 43
  • In transit
  • Мнения: 11 699
Ами не.. цитирам: " BESTA рамка 60х40х192см. Този артикул не е подходящ за стенен монтаж. Може да се съчетае с крака BESTA, 4бр. и вътрешни аксесоари ( продават се отделно). Макс.товароносимост на горната част на рамката: 20кг. "
Същото описание важи и за рамката с размери 60х40х128см.
На по-малките пише, че са подходящи за стенен монтаж.

# 44
  • Мнения: 68 348
Да не е на релса, хвърчащ..а да стъпа на пода. Това мисля се има предвид. Което и Секонд го каза.


Нали малките могат на релса за стената да се хванат, без крака..във въздуха са.

А това е тежко.

Може да го закрепите за стената отзад. Просто му трябват и крака, тоест да е стъпило на пода.

Общи условия

Активация на акаунт