Време е за ИКЕА! - Тема 33

  • 45 862
  • 732
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 5 471
Някой поръчвал ли си е пердета с ушиване?
Доволни ли сте?


И аз си съхранявам подправките в такива бурканчета,доволна съм,преди имах едни други на винт,но тези повече ми харесват.

# 496
  • Мнения: 13 188
Не съм доволна от ушиването на пердетата ни. И друг път съм писала - криви са по диагонал и стоят ужасно. За да ги изравня се наложи скъсяване.
Купих си нови, пак икейски, но с готов перделък и сама ги залепих отдолу.

# 497
  • Мнения: 5 597
В магазина им в София дали има по-голямо разнообразие на текстил -платове за пердета ,отколкото е показано на сайта,забелязали ли сте  ? Преди съм купувала.  И аз сама си ги шия,но плат не мога да поръчам в центъра им за доставки-Пловдив.

# 498
  • Мнения: 3 771
Преди имаше май повече платове.

Иначе и яз имам пердета готови от Икея. Само съм скъсявала. Имам 5 прозореца в хола и идваше скъпичко ушиването по поръчка преди 3-4 години.

# 499
  • София
  • Мнения: 5 471
На мен цялата стена от край до край ми е 320 см,а пердетата са по 150 см едното,това ме спира,много са ми малки готовите.
В детската стая сложих 4 и се получи доста добре,но там ми стъпиха на 80 лв и въпреки всичко малко ме дразнят като ги разпъна.

# 500
  • Мнения: 3 771
Bubble и аз така направих. На прозорец 2.40 сложих 4, за да са добре набрани в разтегнато състояние. Само на един прозорец де, на който дърпаме завесите. Другите са ми повече за декорация. Стоят набрани постоянно.

# 501
  • Мнения: 895
Знаете ли докога могат да се ползват тези 10% при следваща покупка от PAX и PLATSA. И въобще какви са условията, има ли дадена стойност, над която трябва да е после покупката за да се вземе намалението и за всичко ли ще важи? Мерси Simple Smile

# 502
# 503
  • Мнения: 5 597
Знаете ли докога могат да се ползват тези 10% при следваща покупка от PAX и PLATSA. И въобще какви са условията, има ли дадена стойност, над която трябва да е после покупката за да се вземе намалението и за всичко ли ще важи? Мерси Simple Smile
Дават листче като касова бележка -ваучер за сумата .МОже да се използва от 25.05 до 15.06 при покупка.Би трябвало да важи за всичко в магазина,но не пише подробности.

# 504
  • Мнения: 421
Има ли някой , който се е възползвал от предложението за пазаруване он лайн и безлихвено разсрочване на покупките чрез УниКредит . Чудя се дали е усложнено самото кандидатстване , одобрение и т.н. и струва ли си да се занимавам . Та има ли някой , който се е възползвал да сподели малко подробности.
И втори въпрос , доволни ли сте от матараците на икеа ?

# 505
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз миналото лято взех спалня и матрак на 10 вноски, кандидатствах онлайн. Сваля се приложение и се прави снимка, мисля че и личната карта снимах. Одобрението става бързо. Звъняха ми  и по телефона.
Преди това имах изплатени няколко уреда към Уникредит, не знам дали има значение. Плащах си вноските на каса на изипей. Аз избрах датите за тях , при подаване на заявлението мисля

# 506
  • Мнения: 5 094
Миналото лято си взех гардероба с безлихвен заем, следвах стъпките за кандидатсване, няма нищо сложно. Изплащам го през  epay.bg с карта на райфайзен, няма и такса за превода дори.

# 507
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Днес очаквам доставка, но нямам нито смс, нито обаждане, обикновено кога се обаждат  в деня на доставка?

# 508
  • Мнения: 2 209
Днес очаквам доставка, но нямам нито смс, нито обаждане, обикновено кога се обаждат  в деня на доставка?
При мен, Еконт по-късно от Спиди. Спиди известяват сутрин, а от Еконт съм получавала известие и след 14 часа.

# 509
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Мерси, при мен не пише кой е куриера- пише само "Транспортна компания", но явно не е спиди, аз спиди редовно ги ползвам и винаги пращат смс или по вайбър.
Много е глупаво така, сега ще трябва да чакам цял ден , щото не се знае кога точно ще пристигнат.

Общи условия

Активация на акаунт