Четете и спечелете с книжарници Ciela!

  • 11 392
  • 693
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 544
Шпиони с нежни имена - Жените в разузнаването - ето тази книга ме впечатли най-много от новите ви заглавия.
Харесвам много вашата онлайн книжарница - там човек може да намери много интересни неща за четене.

# 646
  • Мнения: 10
Здравейте,

любима книжарница - Сиела на бул. Витошка
желана книга - Разгневения бог  на Л. Дж. Шен

# 647
  • Мнения: X
Основно купувам книги онлайн. Бих искала да спечеля "Български народни приказки от Македония" на Слави Ганев.

# 648
  • Мнения: 14 079
Това е книгата, която бих желала да спечеля.


За съжаление в моя град няма книжарница "Сиела", но пък онлайн книжарницата ми е на една ръка разстояние.

# 649
  • Мнения: 874
Онлайн книжарницата или тази в мол Бургас
Крадецът на целувки
Л. Дж. Шен

# 650
  • Мнения: 880
Коя книга бихте искали да получите като подарък?
Бих искала да получа "Хиляди очи" от Саманта Швеблин. Simple Smile

Коя е любимата Ви книжарница Ciela, която посещавате най-често?
Най-често посещавам книжарницата в Мол Галерия Бургас. Blush

# 651
  • Мнения: 914
Бих искала някой нов психотрилър, а любимата ми "Сиела" е на "Витошка".

# 652
  • Мнения: 130
Пазарувам основно онлайн, но любимата ми книжарница е в гр. Пловдив на главната. Бих желала да спечеля Алманаха на фермата.

# 653
  • София
  • Мнения: 1 197
Предпочитам да пазарувам  онлайн.
Бих желала книгата - В леговището на лъва.

https://ciela.com/v-legovishteto-na-lava-barbara-bradford.html

# 654
  • Мнения: 81
Пазарувам основно онлайна, но харесвам и вашата книжарница в Русе, бул. Липник 121 Д, Мол Русе
Бих искала да спечеля нещо от Фредрик Бакман:Бьорнстад(примерно)

# 655
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
Книгата ,която бих искала ,е "Тревожна кръв."
В момента чета втората книга от поредицата в Интернет, след дълго издирване  се оказа изчерпана навсякъде. После ще премина и към трета и четвърта.
Книжарницата на Сиела в подлеза на Софийския университет е любимата- на мен и децата . За ученически пособия, книги,пъзели,подаръци- в общи линии там пазаруваме основно и се чувстваме най- добре.

# 656
  • Мнения: 3 546
Преди имаше щанд на Сиела в ОМВ. Беше ми много удобно и винаги намирах интересни книги, имаше и много намалени. Сега разглеждам онлайн, признавам си все още не съм поръчвала, искам да я пипна книгата, да я усетя. Откакто отвориха моловете преоткрих Сиела в Делта планет мол. Любимите книги мисля, че съм си ги купила, но винаги откривам нещо ново, като вляза в книжарницата.

# 657
  • Мнения: 2 666
Като подарък искам да получа "Опашката" на З. Карабашлиев

# 658
  • Мнения: 3 902
Любимата ни книжарница е на бул. Витоша, а бих искала да спечеля тази книжка за моята дъщеря
https://ciela.com/genialnite-retsepti-za-sladkishi-na-vaniliya.html

# 659
  • Варна
  • Мнения: 94
Много бих желала да спечеля книгата "Крадецът на целувки" от Л. Дж. Шен
Повече пазарувам онлайн, но във Варна любимата ми книжарница на Сиела е тази във Фестивалния комплекс.

Общи условия

Активация на акаунт