Четете и спечелете с книжарници Ciela!

  • 11 395
  • 693
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 32
Предимно купувам книги онлайн, но често се отбивам до книжарницата в подлеза на Софийски университет.
Много бих се радвала да получа Изворът на Айн Ранд❤️

# 661
  • Мнения: 4
Бих искала да получа „Тръпка" на Маги Стийвотър. Любимата ми книжарница Ciela e в Мол Пловдив.

# 662
  • Мнения: 142
Любимата ми книжарница във Варна е във Фестивалния комплекс. А ако спечеля "Опашката" на Захари Карабашлиев ще съм много щастлива.

# 663
  • Мнения: 2 666
Като подарък искам да получа "Опашката" на З. Карабашлиев

# 664
  • София
  • Мнения: 849
Най-често посещавам книжарницата в МОЛ София - на удобно място ми е, и консултантите са страхотни!
Не знам каква книга искам в момента.. в момента чета The Light of Pranayama.. може би нещо такова Simple Smile

# 665
  • Мнения: 668
Бих искала да получа Крадецът на целувки.
В града където живея няма ваша книжарница.

# 666
  • София
  • Мнения: 4 493
Не знам коя ми е любима книжарница, често посещавам тази на Витошка и в МОЛ София, но напоследък пазарувам и онлаин.
Когато вляза в книжарница е много трудно да избера само една книга, така и сега, ако спечеля бих искала или Черво с чар, или Слушай своето тяло, или Кармични избори, или Клетъчно хранене с Дени, или Кажи не на глада, или Лечението на петте рани, или ..... мога да продължа още много

# 667
  • varna
  • Мнения: 466
Любимата ми книжарница Сиела е във ФК-Варна. А бих искала да спечеля Алманаха на "Фермата"

# 668
  • Мнения: 191
В последно време пазарувам онлайн заради затворените молове. Тъй като при нас книжарницата е в мола. Бих искала Крадецът на целувки.

# 669
  • Мнения: X
Посещавам най-често книжарницата в Мол София.
Бих искала да спечеля "Рибарят" на Джон Ланган.

# 670
  • Мнения: 374
В града, в който живея няма книжарница Сиела, но пазарувам онлайн. Бих искала да спечеля Непознаваемо царство на Яа Джаси.

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 16:53 от PandaBanda

# 671
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Бих искала да спечеля Черво с чар.За съжаление ,нямам наблизо книжарница Сиела и пазарувам онлайн

# 672
  • Мнения: 5
Алманаха на Фермата бих искала ако спечеля ; любимата ми книжарница е на граф Игнатиев, София - любезен персонал и редовно можеш да послушаш рок музика докато избираш книжки Simple Smile

# 673
  • Мнения: 17
Бих искала да получа книгата "Лимонов сладкиш с маково семе."
Любимата ми книжарница Сиела е в мол Paradise ❤️

# 674
  • Мнения: 2
Любимата ми книжарница си остава Сиела на третия етаж в Мол София.
Много бих се радвала да прочета книгата на Умберто Еко “Да кажеш почти същото” или Вдъхновяващия дневник за влизане във форма

Общи условия

Активация на акаунт