За хълцането в корема

  • 3 102
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 282
И Дари хълцаше много докато беше в корема ми.Беше много смешно,защото корема ми направо подскачаше hahaha Joy

# 61
  • Мнения: 2 381
И при мен падна голямо хълцане Mr. Green

# 62
И моето бебче много хълца и то доста силно.

# 63
  • Мнения: 942
И Дари хълцаше много докато беше в корема ми.Беше много смешно,защото корема ми направо подскачаше hahaha Joy
той и моя корем така се тресеше Joy Joy Joy

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Моето хълцаше поне два пъти на ден за около 1-2 минути. След като се роди пак хълца доста. В коремите хълцат защото понякога поемат от околоплодната течност. Странно, но е факт. Напълно е нормално.

# 65
  • Мнения: 1 288
кейти хълцаше много, докато беше в корема ми. много ми беше смешно. сега рядко хълца. не е страшно, че хълца. порадвай му се  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 064
Аз започнах да усещам хълцането едва в 9-я месец. Понякога бебо хълца по 2-3 пъти дневно, а има дни, в които пропуска... Flutter

# 67
  • Мнения: 6 039
хълцаше в корема ми много често. понякога ставах от леглото, разхождах се, за да спре
сега изобщо не хълца

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 14 081
И тримата си хълцаха.

# 69
  • Мнения: 1 212

[/quote]
Ами ритмично пулсиране се усеща. Поне аз така мога да го опиша.
[/quote]
Да, най - накрая и аз го усетих, чак сега в 8 ми месец  dancing
Като часовников механизъм в корема.....
Първият път направо умрях от страх и изненада, но ето вече се случи отново днес и почвам да свиквам wavey

# 70
  • Мнения: 113
Споко майче PeaceМоята бебка също много хлъцкаше в корема ,та дори и сега нещо като се развълнува повечко пак хлъцка Simple SmileНормално е Wink

# 71
  • Мнения: 2 677
Всеки ден от седмия месец натам хълцаше почти непрекъснато!  Mr. Green Сега също доста си хълца и имам чувството, че го прави по същия начин, както го усещах в корема.  Joy

# 72
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Кой изрови тази стара тема?

# 73
  • Мнения: 1 212
Кой изрови тази стара тема?

 Joy Joy Joy
 Peace
Ами хълцат си бебетата и това е вълнуващо, как да не го споделиш?!

# 74
  • Мнения: 6 461
Да. Mr. Green
Малкият ми син много хълцаше. Joy

Общи условия

Активация на акаунт