Компютър в спалнята- вредно ли е?

  • 3 006
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
за мен е вредно по принцип  за семейството.
нашите компютри са в хола и в офиса на мъжа ми ( който е удома)

остава и в спалнята да пусна компютър и съвсем ще се разминаваме само покрай тоалетната.

няма по-вредно нещо за семейството от компютърите ( всеки седи на компютъра си), включения телевизор по време на хранене ( и изобщо нон стоп пуснат тв), плей стейшъна и каквото се сетите модни технологии, които убиват общуването между хората.

просто мечтая да има режим на тока и да си стоим на свещи, да си говорим... и други работи  Wink

# 16
  • Мнения: 2 000
Не знам дали е вредно, но и нашият е в спалнята. Не ми пречи. Почти нон стоп е включен, мноооого рядко го изключваме.

# 17
  • Мнения: 6 993
просто мечтая да има режим на тока и да си стоим на свещи, да си говорим... и други работи  Wink
Mr. Green Като бях на 4-5 години имаше постоянно режи на тока по 2-3 часа вечер...стояхме на свещи и ме караха да казвам стихотворения Laughing Топли спомени ми навява, макар че на големите надали им е било забавно да няма ток Crazy

# 18
  • Мнения: 4 076
Нашият компютър е в спалнята.Нощем го спираме.Ако го оставя в детската,дребните ще стават тайно да играят или чатят през нощта-не! NaughtyТам дори и ТВ отказах да им сложа.Ако го преместим в хола и трапезарията,забрави за общуване в семейството-всеки ще се лепне на машината уж за малко.Приятелите ми си имат или да се спасяват-не си каня гостите в спалнята  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 546
И нашето компи е в спалнята и май тук ще си седи во веки! Няма място в другите стаи. Пък и какво чааак толкова вредно може да има?

# 20
  • София
  • Мнения: 6 999
просто мечтая да има режим на тока и да си стоим на свещи, да си говорим... и други работи  Wink

Е да, ама на ЛапТопите батерията трае поне 3 часа и то... пак дошъл тока  ooooh!

ТВ-то му забраних достъпа от преди 2 апартамента в спалнята. Сега ще си сложа уаерлес И-нет/сега стига само до спалнята и.../  и ще се опитам и компютрите да изхвърля.

Малена, сега разбирам защо най-редовно те засичам в 2 през ноща във форума -лаптоп в леглото като мен  Embarassed

Последна редакция: нд, 01 окт 2006, 11:46 от Isa

# 21
  • Мнения: 13 512
И аз съм с лаптоп  в леглото-голям кеф! Преди години бях с десктоп-също в спалнята. Ама друго си е да ти е в леглото

# 22
  • Мнения: 2 211
Миналата година ни обраха в къщи, докато спяхме през нощта и откраднаха мощен лаптоп - чисто нов, на 1 ден. От тогава съм казала, че не искам и да чуя за такова нещо.

# 23
  • Мнения: 1 547
Ми вредно е, много е вредно! За съпружеския живот...   Mr. Green

Нашата спалня е светая светих - ползува се само по предназначение и не се допуска нищо, което би довело до отвличане на вниманието  Joy

Поради това и други важни съображения, телевизор/компютър в спалнята или детската стая няма да сложим по никакъв повод.

# 24
  • Мнения: 1 462
Всичко е вредно.

# 25
  • София
  • Мнения: 35 955
 
Според мен мястото му е в хола  Peace

# 26
  • Мнения: 268
И нашия е в хола , но зимата го местим в спалнята  Tired .  Не е много удобно в спалнята , но няма как ,понеже не утопляваме целия етаж . Според мен предназна4ението на спалните е друго  Naughty  , а не да има машина дето отвли4а вниманието и дразни със жуженето на перката.

# 27
  • Мнения: 8 505
И при нас е в стаята,в която спим тримата.Ако имахме хол,щеше да е там,но с цел да ни е по-удобно,а не заради друго.

# 28
  • Мнения: 2 047
   От дъщеря ми не мога да се вредя на компютъра - дърпа клавиатура, мишка, спира го и т.н.  Когато спи той е в същата стая. Преди не й пречеше, но сега се буди от цъкането на мишката. Значи и като е будна и като спи - нямам възможност да интернетствам. За вредност - той почти не работи при описаното положение  Laughing Тези дни ще го местя в друга стая. Peace

# 29
  • Мнения: 8 917
Не мисля, че е вредно.

Общи условия

Активация на акаунт