Паралелни връзки

  • 15 552
  • 308
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 281
Да..
Най-тъпото в паралелните отношения е, че те лишават от избор.. Другите двама доброволно си го избират, омагьосват се и си намират оправданията ..Както при Липо.
Много удобно..Двама семейни си играят на "любов"

# 271
  • Мнения: 23 842
Дренка, тук си права. В момента, в който излезеш от някакви "криви" отношения, те реално спират да те касаят. Но трябва да излезеш.

Рози, винаги имаме избор. Не можеш да контролираш другите двама. Но себе си можеш.

# 272
  • Мнения: 5 281
Дренка, тук си права. В момента, в който излезеш от някакви "криви" отношения, те реално спират да те касаят. Но трябва да излезеш.

Рози, винаги имаме избор. Не можеш да контролираш другите двама. Но себе си можеш.
О, да! В момента в който си наясно вече можеш. Избора си е твой, какъвто и да е!

# 273
  • Мнения: 18 409
Ей сега, слушайки  музика в youtube, докато готвя, ръцете ми щото заети, оставих и рекламите да вървят. Заговориха ми двама руски психолози, независими един от друг. Как жената да накара мъжа да я усеща специална, важна и единствена. И да спре да мисли за другата. Големи тайни, голямо чудо, мастър клас чак ми предлагат. Ех, сладкодумници, бе!

# 274
  • Мнения: 23 842
Това е нищо. Аз преди години, четейки из сайтове, попаднах на предложение за семинар на тема: "Как да запазим брака си, независимо какво прави нашия партньор". Тъй като се озадачих, прегледах съветите. Значи семинара ще научи хората как да са си щастливи и доволни, независимо какви ги върши партньора им.... бррр Имаше конкретни насоки какво да си повтаряш, за да не ти пука и да вярваш, че брака ще пребъде. Мен това доста ме уплаши.

# 275
  • София
  • Мнения: 62 594
Преди време имаше един такъв руски филм, не помня къде го гледах - едни такива гурута правеха семинари. Беше комедия.
Обаче хората вярват, иска им се нещо хем магично, хем под контрол. А то не става, ако ще в Пепеляшка да се превърне.

# 276
  • Мнения: 18 409
Бианка, това работи при тези, които да кажем -  усещат разбират, че не могат да продължат сами.
Когато приятелка вземе да ми се хвали, че се развежда, не че я спирам, ама айде първо да видим дали е наясно кск ще живее след това.

# 277
  • София
  • Мнения: 62 594
Щом ти се хвали, значи за нея има достатъчно причини да смята, че след това ще й е по-добре.

# 278
  • Мнения: 1 746
Бианка, това работи при тези, които да кажем -  усещат разбират, че не могат да продължат сами.
Когато приятелка вземе да ми се хвали, че се развежда, не че я спирам, ама айде първо да видим дали е наясно кск ще живее след това.

Те и мъжете, тръгнали да търсят любовта извън семейството, не са много наясно как ще живеят след развод, ама смело скачат с двата крака в розовите облаци...

# 279
  • Мнения: 23 842
Да, а после са учудени защо жена им не им е вече  жена и нещо май се е променило.

# 280
  • Мнения: 15 619
Човек на всичко се учи в действие.  С теории само не става.

# 281
  • Мнения: 5 281
Бианка, това работи при тези, които да кажем -  усещат разбират, че не могат да продължат сами.
Когато приятелка вземе да ми се хвали, че се развежда, не че я спирам, ама айде първо да видим дали е наясно кск ще живее след това.

Няма как да си наясно. Още повече след като целият ти съзнателен живот е преминал в брак. Стряскащо е много. Трудно е.
Но в един момент намираш пътя. Идва спокойствието, а от там и радостта за живот ..

# 282
  • Мнения: 18 409
Има, и това е в основата на взимането на решения. Като ви гледам тук колко сте, дето още не сте наясно в брака ли сте, не сте ли - съвсем в целта са си  руските психолози, Кобилкина и нам кои още.

# 283
  • Мнения: X
Рози и бодли, колко време мина докато го почувстваш това спокойствие и радост? Някъде прочетох, че колкото години си бил с партньора си, още толкова години са необходими, за да се съвземеш напълно. Ужасяващо е като идея.

# 284
  • Мнения: 1 746
Рози и бодли, колко време мина докато го почувстваш това спокойствие и радост? Някъде прочетох, че колкото години си бил с партньора си, още толкова години са необходими, за да се съвземеш напълно. Ужасяващо е като идея.

Не години, а месеци. 20 години= 20 месеца нещо такова, и според мен е вярно.

Общи условия

Активация на акаунт