Една трагедия ...

  • 10 095
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 100
Добре де, няма ли начин да стане чудо и детенцето да се оправи, да бъде дори нормално, без физ. и умствени увреждания?
Ако наистина е обречено,
моля майките, които могат да отидат при него да му дадат любов, възможно най-много любов и нежност. Има нужда. Всеки човек има нужда от това, особено едно малко детенце.

Боже, как е възможно животът на едно детенце да зависи от 2 000 лв и един шибан подпис????????????? #Cussing out

# 16
  • София
  • Мнения: 9 860
Добре де, няма ли начин да стане чудо и детенцето да се оправи, да бъде дори нормално, без физ. и умствени увреждания?




Аз много се надявам да стане чудо...обаче ако трябва да съм честна се съмнявам. Cry.Както писах вчера говорих по телефона с майката,тя каза,че главата на детенцето е огромна.Когато поставиха клапата на дъщеря ми тя беше едва на 2 месеца и лекарите казаха,че е трябвало да се постави по рано.а десет месеца?Дано! Praynig
Надявам се да има друго обяснение за закъснялата операция,не искам да мисля,че майката е отказала да се подпише,не искам.

# 17
  • Мнения: 1 233
Дано Господ да им даде сили  Praynig

# 18
  • Мнения: 4 392
Моля се да стане чудо!  Cry Praynig Пействам молитвата тук, за да се помолим всички за бедното детенце.


Господи Иисусе Христе,
посети и изцели лежащия и страдащ от болестта си на одъра твой раб (Мириам, родена на Коледа, кръстена на Дева Мария),
защото Ти, като Многомилостив, си понесъл недъзите и болестите на нашия род
и можеш всичко.
Пресвета Богородице,
помогни ни чрез всесилното Си застъпничество в молитвите ни към Твоя Син и мой Бог,
за изцелението на Неговия раб (Мириам, родена на Коледа, кръстена на Дева Мария).

Всички свети ангели Господни,
молете Бога за Неговия болен раб (Мириам, родена на Коледа, кръстена на Дева Мария).

АМИН

# 19
  • Мнения: 286
Момичета, операцията започна в 9,30 и завърши в 12,30ч. УСПЕШНА Е! Бебенцето днес ще остане в реанимация, утре ще е при майката! Да му пожелаем бързо възстановяване и максимално подобрение!  Praynig Praynig Praynig

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 4 578
Поздрави ги. И бързо възстановяване. Praynig

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Момичета, операцията започна в 9,30 и завърши в 12,30ч. УСПЕШНА Е! Бебенцето днес ще остане в реанимация, утре ще е при майката! Да му пожелаем бързо възстановяване и максимално подобрение!  Praynig Praynig Praynig

Майката ще си го задържи ли.......че вече се обърках.........дано всичко бъде наред и дано детенцето се прибере вкъщи , където да го очакват с много любов и грижа

# 23
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Дано бързо да се възстанови малката шушулка и подобрението да е значително Praynig

# 24
  • Мнения: 1 100
Какво казват лекарите за бебенцето? Има ли шансове за живот? Главата му ще спадне ли? Вече не изпитва болка, нали? Praynig Praynig Praynig

# 25
  • Мнения: 286
Утре като я видя ще пиша повече, аз не съм се виждала с лекарите, стояхме с мама rut и майката на двора, докато течеше операцията. Така, че не знам много. Нека излезе от реанимация, и предполагам тогава ще е по-ясно какво е състоянието му. Целият случай с отлагането на операцията чак досега е едно нелепо недоразумение, разговаряла е с купища лекари и всеки й е казвал различно. Тя е толкова объркана, и затова се е стигнало дотук.

# 26
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Дано Бог да бди над това семейство и да се оправят нещата!  Praynig Горкото детенце, горката майчица!  Praynig

# 27
  • Мнения: 959
Дано се оправи душичката и операцията наистина да е помогнала Praynig

# 28
  • София
  • Мнения: 9 860
Дано бързо да се възстанови малката шушулка и подобрението да е значително Praynig
Дано! PraynigА защо операцията е продължила толкова дълго-три часа,не е имало усложнения,нали?Кажи на майката,че трябва да пита лекарите за всичко,да не се притеснява,а да пита.Има доста неща,които трябва да и бъдат обяснени след операцията,на колко време ще са контролните прегледи,към какви други специалисти трябва да се обърне,защото детенцето задължително трябва да бъде наблюдавано от специалисти,не само от педиатър и неврохирург.Успех и чакаме още вести!Ако майката се интересува от нещо свързано с операцията и клапата,нека да ми се обади,знае ми номера. Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 1 067
Моля се за детето и за майката заедно с вас.  Praynig

Каквото и да е направила майката, сега определено знам, че съжалява!!!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт