Една трагедия ...

  • 10 122
  • 125
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 392
Моля се за мъничката Теодора на anser   !
 Praynig Praynig Praynig

# 91
  • София
  • Мнения: 1 067
Ансер, Hug

 с теб сме и се молим за малката ти дъщеричка!!!  Praynig Praynig Praynig

# 92
Благодаря ви майчета!!! Днес кръстихме малката Теди в християнската вяра дано така молбите ни бъдат по силни и да се чуят където трябва! Днес малката беше подложена на четворна доза антибеотик много е изтощена милата но се бори вече 21 дни за живота си.Моля се за моето малко момиче- БОРИ СЕ ТЕДИ МАМА И ТАТКО СА СЪС ТЕБ. Още веднъж благодаря на всички които откликнаха на моя зов за помощ на една безкрайно изстрадала майка.И пак ви призовавам молете се за детенцето ми!

# 93
  • София, център
  • Мнения: 687
БОГ да е с вас! newsm17 Браво че сте кръстили бебенце!

# 94
  • Мнения: 1 712
 Praynig Praynig PraynigДано мъничето оздравее по-бързо.Милиме се за Теди! Praynig

# 95
  • София
  • Мнения: 5 606
Надили, много късно прочетох темата за което съжалявам! Мога ли да помогна с вещо на майката за по-бързото възстановяване на бебчето? Пиши ми на личния ако искаш

# 96
  • Мнения: 510
anser, Бог да е с вас, моля се за малкото ти слънчице.  Praynig Praynig Praynig

# 97
  • Мнения: 959
моля се за мъничето Praynig Praynig Praynig

# 98
# 99
  • Мнения: 4 392
Бъди силна, Теди! Нека Бог да е с теб! Praynig Praynig Praynig

# 100
Благодаря на всички, които бяха с нас и се молиха заедно с нас за оздравяването на малката Теди. За съжаление въпреки усилията на лекарите от Пирогов  нашето малко слънчице си отиде от този свят.На двадесет и втори октомври малката Теди отиде на небето и стана малко ангелче.Болката от загубата не може да се опише.Почиваи в мир малко мое АНГЕЛЧЕ,невинна мамина душица.

# 101
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Благодаря на всички, които бяха с нас и се молиха заедно с нас за оздравяването на малката Теди. За съжаление въпреки усилията на лекарите от Пирогов  нашето малко слънчице си отиде от този свят.На двадесет и втори октомври малката Теди отиде на небето и стана малко ангелче.Болката от загубата не може да се опише.Почиваи в мир малко мое АНГЕЛЧЕ,невинна мамина душица.

Моите съболезнования!

Нека почива в мир малкото ангелче!  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 102
  • София, център
  • Мнения: 687
Да почива в мир, Теди!
Съжалявам много... моите съболезнования!

# 103
  • Мнения: 1 416
Боже!!! Много, много съжалявам, мъчно ми е и сьрцето ми е свито... Почивай в мир, мила Теди!  Praynig Прегръщам те, Ансер...

# 104
  • Мнения: 1 517
Моите съболезнования  Praynig
Друго не мога да кажа  Cry

Общи условия

Активация на акаунт