Сватба на Шишман, Ихуууууу

  • 3 748
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 3 989
С оркетър и хоро! Направо нямам думи, в центъра на София, двама млади, мнооого стилни, засмяни до уши и след тях оркестър и около 30 сватбари....Направо супер!

За тези които не са от София или не се сещат, Шишман е една улица която свързва Граф Игнатиев с Народното събрание! А младите изглежда са се венчали в Свети Седмочисленици!

Е, толкова се развълнувах, че им завидях!

# 1
  • Мнения: 6 417
Що не ни ги снима? newsm78

# 2
  • Мнения: 46 518
И аз им завиждам, искам пак сватба  Sunglasses

# 3
  • София
  • Мнения: 3 989

Снимах ги, бе , с ГСМ-то, дано успея да ги сваля! Много хора снимаха!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 989
И аз им завиждам, искам пак сватба  Sunglasses

хе-хе, и аз това си мислех докато ги гледах, или поне още едно бебе!

# 5
  • Мнения: 228
Направо си беше циганска свадба,олелия и простотия.Събудиха ми детето нямя що.. Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 3 989
Направо си беше циганска свадба,олелия и простотия.Събудиха ми детето нямя що.. Mr. Green

Първо, въобще не беше циганска и второ , пише се СВАТБА.

# 7
  • Мнения: 6 167
С оркетър и хоро! Направо нямам думи, в центъра на София, двама млади, мнооого стилни, засмяни до уши и след тях оркестър и около 30 сватбари....Направо супер!

За тези които не са от София или не се сещат, Шишман е една улица която свързва Граф Игнатиев с Народното събрание! А младите изглежда са се венчали в Свети Седмочисленици!

Е, толкова се развълнувах, че им завидях!

щом не са качили булката на магаре с бъклица и дрян, нищо не си видяла  Mr. Green
но има време, и тези с магаретата ще дойдат в София!
приготви камерата  Wink

# 8
  • Мнения: 228
Защо мислиш ,че е супер да вдигаш шум и олелия до небето само ,защото се жениш.Да задръстиш цялата улица ,да натискаш клаксоните и да будиш децата.Натова аз викам селяния.

# 9
  • Мнения: 4 195
Защо мислиш ,че е супер да вдигаш шум и олелия до небето само ,защото се жениш.Да задръстиш цялата улица ,да натискаш клаксоните и да будиш децата.Натова аз викам селяния.
а на какво викаш "граждания" и за какво според теб човек има право да вдигне олелия и дандания.
Човек не може да се весели вече от вечно недоволни.
И защо трябва да разваляш толкова приятна тема Crazy Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз видях вчера сватба с музика и хоро при майка ми. Интересно ми беше Grinning

# 11
  • Мнения: 2 407
И аз много се радвам на такива весели сватби.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нека има веселие, пък било то и в повечко, само да не е обратното... Confused

# 13
  • Мнения: 1 150
Защо мислиш ,че е супер да вдигаш шум и олелия до небето само ,защото се жениш.Да задръстиш цялата улица ,да натискаш клаксоните и да будиш децата.Натова аз викам селяния.

Еййй, ама много ти е трудно да се зарадваш на чуждото щастие  Crazy

Нека се веселят хората, радвам се на весели сватби

# 14
  • Мнения: 10 758
Защо мислиш ,че е супер да вдигаш шум и олелия до небето само ,защото се жениш.Да задръстиш цялата улица ,да натискаш клаксоните и да будиш децата.Натова аз викам селяния.
Защото така им харесва, защото се обичат и искат целия свят да го разбере.Защото са щастливи.
Всеки ден ли се случва това, че да се оплакваш, че са събудили децата?
За селянията няма да коментирам, че не ми се спори Naughty

# 15
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ей, все ще се намери някой "модерен" да се оплаче от чуждото щастие #Cussing out! И моята сватба беше такава, весела, шумна, взеха ме с оркестър и хора и целият квартал наизлезе да гледа и да ни се радва.....И беше мнооооого хубаво и никой не се оплака Hug!

# 16
  • София, център
  • Мнения: 687
Цитат
...Защото така им харесва, защото се обичат и искат целия свят да го разбере.Защото са щастливи.
...

 newsm10

# 17
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Защо мислиш ,че е супер да вдигаш шум и олелия до небето само ,защото се жениш.Да задръстиш цялата улица ,да натискаш клаксоните и да будиш децата.Натова аз викам селяния.

Ами не, трябва гробно мълчание и тъжни погледи да има  Confused
Добре, че сме повечко селяните, та отвреме-навреме да им се сгреят на хората душите,
и да им се появят усмивки на лицата  Grinning

И аз много обичам весели сватби!

# 18
  • Мнения: 2 584

Снимах ги, бе , с ГСМ-то, дано успея да ги сваля! Много хора снимаха!

аз пък чакам снимките Grinning

# 19
  • Мнения: 569


  Младоженците явно са решили да спазят традициите за което им завиждам, хубаво е че все още има хора, които се женат по- този начин, за мен е забавно.

# 20
  • Мнения: 261
Браво на младоженците

# 21
  • Мнения: 5 539
От написаното оставам с впечатление, че сватбите на пъпа на София са рядко явление... newsm78

# 22
  • Мнения: 834
Каква е тази сватба бе хора, някоя персона ли се е оженила?

# 23
  • Мнения: 46 518
Защо мислиш ,че е супер да вдигаш шум и олелия до небето само ,защото се жениш.Да задръстиш цялата улица ,да натискаш клаксоните и да будиш децата.Натова аз викам селяния.

Не всеки прави изискан коктейл и кани само гости с тоалети от известни дизайнери, извини ни нас, селяните  Grinning

# 24
  • Мнения: 46 518
От написаното оставам с впечатление, че сватбите на пъпа на София са рядко явление... newsm78

Да, в центъра са повечко офиси, народът е основно по кварталите, само около църквите се срещат редовно Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 1 456
Мен напоследък ме будят само бормашини и други уреди за ремонт - в 8 сутринта в неделя - ами дразни ме. Предпочитам да ме събуди сватба - това е красив, щастлив повод! Забелязала съм че много хора се дразнят на сватби - цъкат възмутено, а като видят катастрофа или нещо още по-лошо- всички не могат да се нагледат !

# 26
  • Мнения: 920
Аз като млада и бременна - целуваме се с мъжа ми насред улицата. Една бабичка на висок глас - да,да, сега се целуват, а след година развод. Позна гадината, макар и  след доста повече години.

# 27
  • Мнения: 1 558
Сватбата е била на американка и българин! Радвам се, че са я направили по-близка до традициите ни. Желая им безкрайно щастие!   bouquet

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 16:48 от HeYkpoTuMa

# 28
  • Мнения: 5 539
Колко е малък светът! Младоженецът Иван ми е колега от унивеситета Grinning
Знам, че едва ли чете това, но им желая много щастие  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 3 989
От написаното оставам с впечатление, че сватбите на пъпа на София са рядко явление... newsm78

Ами за първи път в живота ми.... Embarassed

# 30
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
ето малко снимки,които бяха буснали в сватбата.орг
http://gallery.slovar.org.uk/categories.php?cat_id=80&sessio … 4c9f1c96ceae39c1f

# 31
  • София
  • Мнения: 3 989
ето малко снимки,които бяха буснали в сватбата.орг
http://gallery.slovar.org.uk/categories.php?cat_id=80&sessio … 4c9f1c96ceae39c1f

супер! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт