Сватба на Шишман, Ихуууууу

  • 3 734
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ей, все ще се намери някой "модерен" да се оплаче от чуждото щастие #Cussing out! И моята сватба беше такава, весела, шумна, взеха ме с оркестър и хора и целият квартал наизлезе да гледа и да ни се радва.....И беше мнооооого хубаво и никой не се оплака Hug!

# 16
  • София, център
  • Мнения: 686
Цитат
...Защото така им харесва, защото се обичат и искат целия свят да го разбере.Защото са щастливи.
...

 newsm10

# 17
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Защо мислиш ,че е супер да вдигаш шум и олелия до небето само ,защото се жениш.Да задръстиш цялата улица ,да натискаш клаксоните и да будиш децата.Натова аз викам селяния.

Ами не, трябва гробно мълчание и тъжни погледи да има  Confused
Добре, че сме повечко селяните, та отвреме-навреме да им се сгреят на хората душите,
и да им се появят усмивки на лицата  Grinning

И аз много обичам весели сватби!

# 18
  • Мнения: 2 584

Снимах ги, бе , с ГСМ-то, дано успея да ги сваля! Много хора снимаха!

аз пък чакам снимките Grinning

# 19
  • Мнения: 569


  Младоженците явно са решили да спазят традициите за което им завиждам, хубаво е че все още има хора, които се женат по- този начин, за мен е забавно.

# 20
  • Мнения: 261
Браво на младоженците

# 21
  • Мнения: 5 539
От написаното оставам с впечатление, че сватбите на пъпа на София са рядко явление... newsm78

# 22
  • Мнения: 834
Каква е тази сватба бе хора, някоя персона ли се е оженила?

# 23
  • Мнения: 46 437
Защо мислиш ,че е супер да вдигаш шум и олелия до небето само ,защото се жениш.Да задръстиш цялата улица ,да натискаш клаксоните и да будиш децата.Натова аз викам селяния.

Не всеки прави изискан коктейл и кани само гости с тоалети от известни дизайнери, извини ни нас, селяните  Grinning

# 24
  • Мнения: 46 437
От написаното оставам с впечатление, че сватбите на пъпа на София са рядко явление... newsm78

Да, в центъра са повечко офиси, народът е основно по кварталите, само около църквите се срещат редовно Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 1 419
Мен напоследък ме будят само бормашини и други уреди за ремонт - в 8 сутринта в неделя - ами дразни ме. Предпочитам да ме събуди сватба - това е красив, щастлив повод! Забелязала съм че много хора се дразнят на сватби - цъкат възмутено, а като видят катастрофа или нещо още по-лошо- всички не могат да се нагледат !

# 26
  • Мнения: 920
Аз като млада и бременна - целуваме се с мъжа ми насред улицата. Една бабичка на висок глас - да,да, сега се целуват, а след година развод. Позна гадината, макар и  след доста повече години.

# 27
  • Мнения: 1 558
Сватбата е била на американка и българин! Радвам се, че са я направили по-близка до традициите ни. Желая им безкрайно щастие!   bouquet

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 16:48 от HeYkpoTuMa

# 28
  • Мнения: 5 539
Колко е малък светът! Младоженецът Иван ми е колега от унивеситета Grinning
Знам, че едва ли чете това, но им желая много щастие  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 3 960
От написаното оставам с впечатление, че сватбите на пъпа на София са рядко явление... newsm78

Ами за първи път в живота ми.... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт