Колко шишенца са необходими за бебето?

  • 6 103
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Ако се храните с АМ ще ти свърши работа и комплекта на Авент, състоящ се от 2 малки и 2 голями шишета.

# 16
  • софия
  • Мнения: 1 745
Ако сте на адаптирано,четири вършат работа,така или иначе почити всички стерилизатори са за 3/4 шишета,но наистина не бързай със покупката им  bouquet!

# 17
  • Мнения: 858
ние сме изцяло на АМ и се справям с 2 шишета на Авент за сега с едно малко и едно голямо.

# 18
  • Мнения: 619
Аз имах 6 шишета на Авент.
и аз толкова. Peace

# 19
  • Мнения: 2 952
  Дори при кърмене  нека си има шишенца  двечки поне за всеки случай....може да се наложи да се даде адаптирано...
   Аз имам 2 на B FREE - най-добрите са!По-бавно се почистват , защото имат много части и малка четчица .....Имам и 3 на Авент - хубави са , но не както първите.....понякога тече от пръстена  на бебероната и много дразни...Би Фри  се затварят лесно , никога не тече нищо от шишето, пие се  с лекота(системата за въздух е по-добра).....Така чувствам по Саги.Страшни шишента са това !От  самото начало сме с тях....защото 1 номер на бибата на  Авент пускаше прекалено много и Саги целия се  мокреше.Би Фри - няма такова нещо Peace
  Има и МАМ   шишета , те се отварят отдолната страна , от дъното , много е доволна моята приятелка.....аз нямам такова , също е със  система за въздух, която не е в бибата , а долу в дъното.
  Шишетата с такива системи помагат да се избегнат болките в ушичките на детето , не се получава вакум и не се слепва бибата от него. детето пие спокойно.Препоръчвам БИ ФРИ .

# 20
  • Мнения: 2 211
Въпреки че кърмех, от самото начало имах две от малките шишенца на АВЕНТ, които по- късно ми свършиха работа.

# 21
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Дори и да кърмиш, е хубаво да имаш поне едно шише. Едва като разбереш дали бебчо харесва биберона и при нужда си вземи повече. Аз въпреки че кърмя, ползвам и шишета, понеже понякога се налага друг член на семейството да храни дечко. За марка не мога да дам съвет. Аз лично си купих AVENT и съм много доволна.

# 22
  • Мнения: 1 559
Аз не бих бързала с купуването на шишета. Ако ти потрябват, може да пратиш таткото да купи (има навсякъде, не е нещо, което е трудно се намира.)А в случай,че кърмиш, може да се окажат напълно излишни Grinning Аз имам няколко подарени шишета (Авент и Нук), които така и не влязоха в употреба. Дребният никога нищо не е пил с шише - кърмя го, а водата предлагам с най-обикновена чашка.

# 23
Аз имам 6 но използвам само 3 едно за вода а 4ай4е и мляко марка Chicco много сам доволна Peace

# 24
  • Мнения: 992
в началото когато само цедях / понеже беба не иска да суче/ едно ми беше достатъчно, след това като почнах да дохранвам с АМ ми трябваха 2 и едно за водичка, и сега като сме изцяло на АМ си ми трябват 2 едно за АМ и едно за вода

# 25
  • Мнения: 3 336
Аз съм ползвала през цялото време общо 6 за млякото и още 2 за вода, това общо и за двете бебета. Мия по-често - 2 пъти дневно вече. Ползвам само НУК, преди това опитах почти всичко и не бях доволна, особено от доктор Браун. Ядяха по 1 час всяко Crazy малки са им дупките. Препоръчвам ти горещо НУК!

# 26
  • Мнения: 2 952
Доктор Браун и Би ФРИ са едно и също шише .....да уточня де .... Simple Smile То има различни размери на бибата , купува се само биба  и се  слага на шишето.Ние сега сме на 3 или 4 . Няма такова нещо малка дупка.Номер 3  е с 3  дупки , номер 4  е с 4  дупки , има до 6.Продават се само те за смяна , не е нужно цялото шише да се сменя.Шишето е отлично, трябва да се уцели номера на бибата само. Peace

# 27
  • Мнения: 2 952
Сори .......на Авент  са  с няколко на брой  дупки , а на Би Фри са с  различна големина на дупката ....обърках се.Но се сменат  де , това ми беше мисълта.

# 28
  • Мнения: 941
имах 2 авентски шишета, но не ми влязоха в опутреба, малката беше на кърма, вода не искаше до като стана на 5м, но започна да пие от шише от минерална вода, от тези с бибките, така че изобщо не ми потрябваха, затова те съветвам купи едно малко и ако имаш нужда по натам си купи други, за да не ти събират прах като моите

# 29
  • Мнения: 750
Изобщо, ама изобщо не бързай да си влагаш парите в шишета. Като родиш и стане ясно ще ли кърмиш, няма ли, тогава можеш да изпратиш някого да купи 2 шишета. Биберонът е добре да е с широка основа. Та, вземи две, защото, я си представи те да не се понравят на бебето, какво ще ги правиш? Аз се бях ошашкала с тия шишета, ама като ми засука в родилния дом изобщо не се и сетих за тях.

Общи условия

Активация на акаунт