Защо ме зарязват мъжете?

  • 12 728
  • 322
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Хора , здравейте на 29 години съм. Искам да поискам съвет от вас или просто да се оплача .. Не ми върви в любовта с мъжете . От както се помня отношенията ми започват добре , но рязко изведнъж след кратки срещи изчезват или без обяснение или с извинението ,че нещо не се получавало ,но иначе съм била много готина секси ....И наистина усещам ,че като сме заедно им е добре и са много напористи , надъхани да ми се доказват и изведнъж обръщат другата страна.  Смея да твърдя,че имам добра  визия, весел характер , добър човек съм , и се раздавам в отношенията си. В единствената ми дълга 4 годишна връзка  , бях вярна , винаги на страната на мъжа си , никога не съм го обидила ...а той ме заряза ,заради друга . А има жени които се държат лошо с мъжете , мамят ги , вдигат скандали , държат се неуважително , използват ги и за тях си умират . Къде бъркам наистина не знам ? Всичко което искам е стабилен човек , с който да живеем добре , но все оставам наранена и използвана . Какво не ми е наред ? Питам , защото отговор за себе си нямам , и не виждам реална причина това да ми се случва системно .

# 1
  • София
  • Мнения: 34 929
Дай си шанс да опознаваш партньорите преди двата, трите пъти.

Опитай да изграждаш връзка с тях преди консумацията, време просто трябва.
И виж не следваш ли един модел на поведение с еднотипни персонажи.

# 2
  • Мнения: 2 638
С всеки ли си търсела връзка?

# 3
  • Мнения: 13
С всеки ли си търсела връзка?

С всеки който ми е харесал и допаднал , имало е други срещи за които изобщо не споменавам ,защото на първо четене е било ясно ,че не си допадаме. Или пък те мен са харсвали , аз тях не .....

# 4
  • Мнения: 10 993
И аз никога не съм имала успех с мъжете и грам не ми върви...ще следя темата с интерес и ще следвам всички съвети. Няма да се отчайваме...

# 5
  • Мнения: 5 300
Сигурна ли си, че толкова ти се иска мъж, а не си подтиквана от роднини, че вече ти е време? Обикновено, когато най-много искаме нещо, то не се случва, не му е сега времето. Отделно помисли дали не излъчваш отчаяние, винаги се забелязва, когато жена отчаяно търси мъж, а това в 99% от случаите ги отблъсква.

# 6
  • Мнения: 18 227
И аз никога не съм имала успех с мъжете и грам не ми върви...ще следя темата с интерес и ще следвам всички съвети. Няма да се отчайваме...
Женена с две деца, пълен неуспех!!! Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 34 929
Не, аз мисля, че към един особен типаж се насочваш и претупваш нещата...

Тъпо е да те зарязват, няма какво да си го говорим.

Авторке, как се развиват нещата от познанството до калимерата, дет се вика?

# 8
  • Мнения: 1 845
Може пък да е съвпадение, просто да си попадала на идиоти!

# 9
  • Мнения: 13
Не, аз мисля, че към един особен типаж се насочваш и претупваш нещата...

Тъпо е да те зарязват, няма какво да си го говорим.

Авторке, как се развиват нещата от познанството до калимерата, дет се вика?
`


Типажа им е , хубав привлекателен мъж , възпитан , сваля звезди , кавалер , кара те да се чувстваш ,че можеш да си спокойна и сигурна с него , и след като получат каквото искат (а понякога и преди това ) стават други , и почват леко да се измъкват и да се оправдават . Но не са онези мъже видимите бройкаджии и самовлюбени които им личи от километър ,че са свалячи. А напротив , изглеждат едни надеждни,мили , смеем се заедно , приятно ни е ,а после  .....

# 10
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Щом изчезват така бързо, означава че не са гледали на  теб сериозно, а просто да се възползват евентуално.Някакви критерии трябва да имаш освен външен вид и ще ти се получи. Описваш се без кусури , но едва ли е така, с най- добри чувства го казвам.
. На 29 отдавна трябва да имаш среда, интереси и да контактуваш със себеподобни.Един човек ,с който си в близки виждания, компании и разговаряш с него, едва ли ще изчезне на 3 та среща, ако има траен интерес.
Не знам къде ги търсиш, но смени таргета.И да, звучиш отчаяно, несигурно, не се връзва с топ-а който се описа.
Кристина, ти не си ли омъжена отрано?Какво не ти върви пък на теб?По- голям рицар , с по-голям кон ли чакаш? Grinning
мда , дочетох те , така си и мислех. Нямаш критерии , бързаш, лесна си,  сори. Това че някой иска да легне с теб,не значи че иска връзка.

# 11
  • Мнения: 19 668
Мира, а може би не бива толкова да им угодничите. Simple Smile
Мъжете не обичат безхарактерни жени, вкарайте малко характер.

# 12
  • Мнения: 13
Щом изчезват така бързо, означава че не са гледали на  теб сериозно, а просто да се възползват евентуално.Някакви критерии трябва да имаш освен външен вид и ще ти се получи. Описваш се без кусури , но едва ли е така, с най- добри чувства го казвам.
. На 29 отдавна трябва да имаш среда, интереси и да контактуваш със себеподобни.Един човек ,с който си в близки виждания, компании и разговаряш с него, едва ли ще изчезне на 3 та среща, ако има траен интерес.
Не знам къде ги търсиш, но смени таргета.И да, звучиш отчаяно, несигурно, не се връзва с топ-а който се описа.
Кристина, ти не си ли омъжена отрано?Какво не ти върви пък на теб?По- голям рицар , с по-голям кон ли чакаш? Grinning


Изобщо не съм топ , нормална жена съм . С косури и т.н. Но нищо не е чак толкова фрапиращо и повод за несполуките ми ....

# 13
  • Мнения: 5 300
Задушаваш ли ги тези мъже? Ти ли ги търсиш или те теб? Кой инициира разговорите?На коя среща си лягаш с тях?

# 14
  • Мнения: 13
Задушаваш ли ги тези мъже? Ти ли ги търсиш или те теб? Кой инициира разговорите?На коя среща си лягаш с тях?

Не мисля,че ги задушавам, понякога ги търся аз , понякога те мен . Да има баланс . Нито се правя на недостъпна , нито пък им досаждам нон стоп.

Общи условия

Активация на акаунт