Изгаряне с лазер на кокоши трън

  • 2 510
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 800
Здравейте! Не успях да намеря такава тема и се извинявам ако вече има.
От доста време ме мъчи кокоши трън. Пробвах първо само с лепенки със салицилова киселина, после верутол (препоръчан от подолог), минах през замразяване с криопен, но нищо не помогна. Вчера ходих при дерматолог и го гориха с лазер. Моят кокоши трън е на петата и много ми пречи, а от вчерашното изгаряне стъпвам само на пръсти с този крак.
Някоя от вас преминавала ли е през такова чудо. Какво да очаквам след лазера? Доктора каза само че след 10 дни ще падне изгорялото (защото сега кожата е обгорена и черна) и след 3 седмици да се видим пак..

# 1
  • Мнения: 1 195
Имах на палеца на крака двечки едно до друго. Махнаха ми ги с лазер. Някакви щипки видях, явно ги извадиха директно, защото после останаха 2 дупчици на тяхно място. Не съм чакала нищо да пада самостоятелно, може би има значение размер, дълбочина и т.н. Докторката ми каза да поръсвам със Сулфатиацол и да не мокря мястото някакво време.

# 2
  • Мнения: 3
Здравейте, дали това е кокоши трън?

# 3
  • Мнения: 1 800
Здравей, моето беше по-скоро като мазол, но е изключено да е кокоши трън.

# 4
  • Мнения: 3
Малко се поразтърсих в интернет и мисля, че е Гранулома пиогеникум. Често кърви и не усещам болка.

# 5
  • Мнения: 1 800
Имах на палеца на крака двечки едно до друго. Махнаха ми ги с лазер. Някакви щипки видях, явно ги извадиха директно, защото после останаха 2 дупчици на тяхно място. Не съм чакала нищо да пада самостоятелно, може би има значение размер, дълбочина и т.н. Докторката ми каза да поръсвам със Сулфатиацол и да не мокря мястото някакво време.

Благодаря за отговора! Вас боля ли Ви след лазера и колко време, ако помните?

Анелия, не съм чувала до сега, посъветвахте ли се с лекар? Може би е добре да го направите, не звучи добре че кърви, а и не изглежда добре..

# 6
  • Мнения: 1 195
Имах на палеца на крака двечки едно до друго. Махнаха ми ги с лазер. Някакви щипки видях, явно ги извадиха директно, защото после останаха 2 дупчици на тяхно място. Не съм чакала нищо да пада самостоятелно, може би има значение размер, дълбочина и т.н. Докторката ми каза да поръсвам със Сулфатиацол и да не мокря мястото някакво време.

Благодаря за отговора! Вас боля ли Ви след лазера и колко време, ако помните?

Анелия, не съм чувала до сега, посъветвахте ли се с лекар? Може би е добре да го направите, не звучи добре че кърви, а и не изглежда добре..

Първите 2-3 дни ме болеше малко като вървя, но то няма как да не мърдаш. После ми беше леко дискомфортно, но не ми е нарушавало нормалния начин на живот. Моите бяха малки, ако са големи вече не знам как ще е.

# 7
  • Мнения: 3
Имах на палеца на крака двечки едно до друго. Махнаха ми ги с лазер. Някакви щипки видях, явно ги извадиха директно, защото после останаха 2 дупчици на тяхно място. Не съм чакала нищо да пада самостоятелно, може би има значение размер, дълбочина и т.н. Докторката ми каза да поръсвам със Сулфатиацол и да не мокря мястото някакво време.

Благодаря за отговора! Вас боля ли Ви след лазера и колко време, ако помните?

Анелия, не съм чувала до сега, посъветвахте ли се с лекар? Може би е добре да го направите, не звучи добре че кърви, а и не изглежда добре..

Да, мисля да отида на лекар, че да ми го махнат.

Общи условия

Активация на акаунт