Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Ясновидки/врачки - тема 40

• 36 640
  • 530
  •   1
Отговори
# 420
  • Бургас
Каква е таксата за лична (онлайн) консултация с Веда Морана Одина? Търсих доста, но не  намерих информация. И по телефон ли да се свържа с нея, по Вайбър ли?

# 421
Може ли координати на Иван Рушев
Иван Рушев почина преди година и половина, но в Интернет има все още неговите видеа като интервюта и също доста статии за него. Идеята е в това, че ако погледнете коментарите в предните теми за ясновидки тук в този уникален форум, ще видите, че няма доволен човек от него и даже обратното - пише негативни коментари. А аз познавам поне още 2 ма човека, които са ми разказвали уникални неща за него, като например това, че едното момиче отивайки при него той и казва - виждам, че имаш нов приятел в живота и даже е с някакво име на дърво - и момичето отговоря, да Ясен се казва.
Имаше една баба Рая, която е от Сливен, която понякога ходеше в предавания. Тя на мен също ми е познавала много неща. Около 4-5 месеца по-рано ми беше описала човека, за когото ще работя и тогава тъй като имах обещание от много високопоставен човек за работа, който тогава беше началник на моя баща и казах, че това, което тя ми казва, няма как да се случи, защото човека, който ми обеща да ми помогне, като каже нещо го изпълнява. Тя повтори, че няма да работя за него а за този другия. Аз тогава и казах, че такъв човек не познавам и тя отговори - няма страшно, ще се запознаете. И аз, когато съвсем бях забравил след 4-5 месеца нейното предсказание, се срещнах с този човек, който тя описа - висок, плешив с големи връзки в правителството и същия този човек ми предложи работа. Това беше 2011 година юли месец. Аз бях при нея същата година март или април. За съжаление, тя вече доста остаря и не мога да се свържа с нея, защото и други хора ме питаха за нейните координати, но телефоните, които и имам вече сякаш са неактивни и никой не вдига или са изключени а и тя е вече сигурно на над 80 или близо 90 години.
Идеята ми е, че всеки трябва сам да провери дали някой ще му познае. Това един да отиде и после да напише, че някой ясновидец не става, за мен е несериозно и пак повтарям, че проблема може да е в човека, че на него не му се дава да получи информация, защото всичко идва от горе. Имал съм случаи на хора, на които енергията им е много силно дисбалансирана без да е свързано това с външно влияние като магия или друг проблем и те имат много физически проблеми и неразположения, но чрез медицината не могат да намерят никакъв проблем. И след като им се обнови енергия, отново като отидат на изследване, се намира проблема. Така че има много фактори и затова всеки трябва да опита сам а не да слуша другите, защото другите може да са много заблудени и така покрай тяхното заключение и другия човек да се заблуди. Както пише в Библията - сляп не може да води слепеца, защото така и двамата ще паднат  в яма.

# 422
  • Варна
Цитат
цитат Truthseeker:................... Аз самия се занимавам с това да помагам на хората да се освобождават от външни влияния или здравословни проблеми като панически атаки, депресии и въобще всякакви неща,..........................
Човек, който помага на хората да си решават житейските проблеми, занимава се с енергийни влияния и коригирането им, би трябвало да владее достатъчно добре собствения си живот.
Може ли да обясниш спокойно без нападки по какви причини имаш нужда да ходиш толкова много по ясновидци и то за неща които не са сериозни проблеми, даже не са и проблеми.... любовни истории, кога щяло да се случи излизане в чужбина, не за този ами за онзи работодател и т. н. Всичко това може да мине и без ясновидци......

# 423
Цитат
цитат Truthseeker:................... Аз самия се занимавам с това да помагам на хората да се освобождават от външни влияния или здравословни проблеми като панически атаки, депресии и въобще всякакви неща,..........................
Човек, който помага на хората да си решават житейските проблеми, занимава се с енергийни влияния и коригирането им, би трябвало да владее достатъчно добре собствения си живот.
Може ли да обясниш спокойно без нападки по какви причини имаш нужда да ходиш толкова много по ясновидци и то за неща които не са сериозни проблеми, даже не са и проблеми.... любовни истории, кога щяло да се случи излизане в чужбина, не за този ами за онзи работодател и т. н. Всичко това може да мине и без ясновидци......
Едно време ходех при ясновидци, защото исках да намеря човек , който да ме научи как да помагам на хората конкретно да се освобождават от външни влияния като магии и други подобни енергийни проблеми. И съм ходил не само при ясновидки - при радиестезисти, ходжи, енергийни терапевти, баячки и други. Но уви в България не се намери такъв човек и съм обикалял от 2011 до 2014-та година. И после с Божията помощ открих такъв човек и точно това заминаване за чужбина през 2014, както ми беше предрекъл покойния Иван Рушев се оказа ключово за откриването на човека, който да ме научи. Като когато ми беше предречено това бях на 19 или 20 години и той не ми каза, въобще каква ще е причината да замина а просто ми каза - защото такъв ти е пътя. Нищо повече. И сега от време на време ходя при хора с такива способности, защото, когато има някой който търси помощ за прогнозиране, да знам къде да го пратя. Като аз търся хора само, които нямат фиксирана такса и цена. И така търся други хора, които да искат да помагат на хората и така един друг да си помагаме да работим заедно за въдворяване на Божието Царство на земята.

# 424
  • Варна
Truthseeker,
Само мога да се надявам, че ходенето по ясновидци за лични нужди е било едно време, и че сегашните  ти ходения са  само с цел проучване и препоръчване на хора в нужда.
Защото другото, човек самоопределящ се за духовно израстнал до такава степен че да помага на хората, не е нормално да ходи за лични нужди и от любопитство при ясновидци.
А напротив, трябва да е доста уравновесен и със стабилен психичен имунитет, или там както ти го би нарекъл енергиен.

# 425
Danny_J,

Не е баш така..)

Колкото и да си израснал, тук, на тази земя си човек. С всичките човешки емоции, трудности, страхове и тн.
Има и нещо друго - повечето ясновидци не могат да гледат за себе си, за това и те също се обръщат към “колеги”. Все едни зъболекар сам да си пили или лекува заден зъб.

ММ дълго време не получаваше информация за себе си - за другите да, но като питаше за себе си - мълчание. Едва от скоро явно се свърза с каквото/или което е/ и започна да получава и за себе си отговори. Но далеч не за всичко..)

# 426
Здраввйте, сега открих темата и ще чета назад. Може ли телефон на Момера от Ст. Загора? Искам да видя Дето си. Ако някой има желание може и на лични да сподели отзиви. Благодаря, предварително!

# 427
  • Варна
Danny_J,

Не е баш така..)

Колкото и да си израснал, тук, на тази земя си човек. С всичките човешки емоции, трудности, страхове и тн.
Има и нещо друго - повечето ясновидци не могат да гледат за себе си, за това и те също се обръщат към “колеги”. Все едни зъболекар сам да си пили или лекува заден зъб.

ММ дълго време...........
Сравнението със зъболекар не мисля, че е уместно.
Няма човек, който да може да изтърпи болка от кариес цял един живот до като умре. Но всеки човек може да си изживее живота дори и щастливо с всичките емоции, трудности и страхове, с всичките любови и любовни разочарования, ученически и университетски премеждия,  търсене на работа, въпросителни ще излезе ли в чужбина и т. н. и без ясновидци.
За какво им е на ясновидците да гледат на себе си? Освен ако нямат някой сериозен здравословен проблем или нещо друго много сериозно. Ежедневните житейски  преживявания не са причина!
Както болшинството от останалите хора се справят с живота и без ясновидци така и те.
Твоя мъж може и да има основателна причина да се интересува за себе си, казваш че има проблем със зрението, но болшинството ясновидци нямат.

Аз лично не бих гледала сериозно на човек, който не може да се справи сам с традиционни житейски премеждия и му трябват ясновидци, и в същото време ще  помага за чуждите проблеми!?
-------------------------

milena_dyakova86,   на въпроса за Момера Пенчева. Отиваш на място в дните в които приема с един куп още хора, няма предварителна уговорка по телефона с всеки човек. До колко работи незнам над  80-82 годишна трябва да е.

Последна редакция: пт, 11 юни 2021, 23:47 от Danny_J

# 428
Ако болшинството се справяха без ясновидци, защо има толкова пишещи в тази тема?
Човешко е. И всеки търси отговори както може..

# 429
Ако болшинството се справяха без ясновидци, защо има толкова пишещи в тази тема?
   Това е доста сложен риторичен въпрос Angel_wing.
   Да, има хора които се справят с живота без посещение при ясновидец и никога не са изпитвали нужда да отидат при такъв. Обикновенно това са хора, които чието мислене и вярвания са канализирани в дадена посока и трудно нещо би ги извадило от нея. Те търсят рационалното в един ирационален свят и не искат да напускат това русло, защото неизвсността ги плаши.
Подобна е и ситуацията с хората които ги е страх да отидат - не искат да чуят какво е естеството на проблема им и изпитват неистов страх от това. Но за разлика от горния тип хора, те са готови да живеят с заблуда и розови очила и за тях това е нормалния живот.
Има хора, които ги води любопитството, те искат да знаят всичко, да се опитат да избегнат неприятностите и да "изиграят" съдбата, измъквайки се лесно от кашите които забъркват или искат да забъркат. Авантюристи, играещи много често ва банк със сувствата на околните и своето его. Те отчаяно търсят по-добър и по-добър ясновидец който да им каже всичко и да си помогнат.
Последния тип хора които ходят при ясновидци са принудени.Хора, които живота ги е принудил да потърсят и друг начин и източник на информация. Независимо дали е болест, изгубен човек или живот потънал в руини, този тип хора все още имат някаква надежда за нещо на фона на отчаянието което ги е обзело. Искрица надежда за нещо по-добро, за спасение.
Човек които има дарба веднага вижда какъв човек се е изправил пред него и вижда и корена на проблема. Дали има право да каже кое какво е, да назове причината/човека виновен за това  - това е Божа работа. В живота всеки има избор - да избере между доброто и злото но правейки избора си носи и последствията.
    Уви, доста хора се възползват но мръсни начини да спечелят нещо, което в последствие се превръща в бреме. Също така има и хора, готови на всичко за пари и власт - визирам тези с дарба, но нечиста.
    Ясновидеца не е съдник, но много често му се забранява да помогне на някого или му се казва, че трябва да помогне на еди кой си. Но това си е негова работа и никой няма право да му се меси. 
    Да, права си. Всеки от нас има много въпроси и търси човек който да отговори на тях. Но в жаждата за търсене на отговори много често се забравя, дали удовлетворявайки нашето си любопитство и его в същия този момент не губим ли времето и енергията на този който има дарба, и той може да помогне на някой, който наистина има нужда от него ....

# 430
Лан, много хубав пост!

Аз не разсъждавам кой и защо ходи на врачки и тн., наясно съм, че всякакви случаи и причини може да има - приемам го и не осъждам. Опитах се да обясня защо и хората с дарба могат да имат нужда от външни отговори..

“ Човек които има дарба веднага вижда какъв човек се е изправил пред него и вижда и корена на проблема. Дали има право да каже кое какво е, да назове причината/човека виновен за това  - това е Божа работа. В живота всеки има избор - да избере между доброто и злото но правейки избора си носи и последствията. ”
Това е точно така.
Много е трудно за яснивидеца/лечителя  да каже, че не може да помогне.  Защото докато човек има вяра има и шанс за положителен изход. Но ако му кажеш, че няма да може да има деца (напр), това значи да го “кодираш”, защото той ще започне да вярва в това и така ще унищожи и минималния си шанс.

# 431
  • Варна

И в една друга тема го написах. Няколко души гледат едно и също нещо, но виждат различни неща, всеки според възприятията си.

Елементарна математика е, че пишещите и търсещи ясновидци в тази тема и не само в тази тема са незначителен процент на фона на цялото население, а още по незначителен дори нищожен процент са намерилите ясновидци които са им помогнали.
Така че мнозинството си живеят живота без ясновидци.

# 432
Здравейте. Преди време споделих в темата за Поли от София, която гледа на таро. Доста хора ми искаха телефона след това. Обещах да напиша след време какво се случва с нейните прогнози. Първоначалните ми впечатления бяха много добри относно описването на настоящето, интелигентната комуникация.
Сега към момента относно три нейни прогнози за ключови неща при мен...Първата прогноза категорично не се сбъдна и не стана по описания начин. Втората прогноза се сбъдна с абсолютна точност, но по - рано от това, което очаквах. Третата прогноза се случи с наистина впечатляваща точност, не само като краен резултат, а и като етапи довели до него, които тя беше описала. Това наистина ме впечатли, защото в ситуацията, свързана с бизнес имаше някои наистина много специфични моменти, които няма как да се налучкат. Отделно при две мои близки приятелки, които се консултираха след мен има познаваемост. При едната се случи една прогноза, а другата не. При другата ми приятелка се сбъднаха две прогнози досега. Прави ми впечатление, че като че ли нещата стават по - бързо от това, което тя описва, но вероятно зависи от много фактори. Аз съм доволна и бих препоръчала. Таксата е 25лв, което поносимо на фона на много други и жената е интелигентна и се държи възпитано. През последните години бях изгубила надежда, че ще открия някой, който да има поне 50% познаваемост, мисля, че в нейно лице открих такъв човек. Ще изчакам още и ще се консултирам отново и ще споделя пак напред във времето. Не очаквам пълна познаваемост, знам, че това няма как да стане...Но като знам на колко хора през годините познаваемостта при мене е била нулева - споделяла съм многократно тук, не мога да не отчета положителните резултати с Поли, които и мен самата учудиха.
Ще се радвам и други, които са се консултирали да споделят впечатления. Пиша телефона пак тук, защото винаги след мой пост ме засипват със съобщения, на които невинаги мога да отговарям...

0879483364 Поли таро

# 433
Здравейте.
И аз съм се консултирала с Поли през март.Тогава питах за две неща.За едното беше на кантар-може да стане,но може и да не стане.Е,не стана.Аз знаех,че няма шанс,но...
За втората -засега нещата се сбъдват като срокове,за лятото ми предрече щастлив финал.Надявам се...
Други приятелки,които са ми гледали на Ленорман,също предричат такъв финал.

# 434
Здравейте! От скоро чета темата. Поли може ли да гледа по телефон или само на място?

Общи условия

Активация на акаунт