Темата за СТИВЪН КИНГ - №15

  • 45 039
  • 527
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 69 030
а, утре, утре...днес 22-ри...

# 496
  • Мнения: 10 298
Прочетена или не, идеята днес да се чете “22 ноември 1963”(или на англ. “11.22.63”)  е много добра!

# 497
  • Мнения: 69 030
23/11..2023 сме, хора.
Който не е чел 23/11/63, да се поправи:)

Ами Феникс, аз на това отговарям, че днес не е 23.11, а утре е 23.11.
Пък кой когато иска да си я чете, аз съм я чела.

На мен ми бе тегава на моменти, бавна и мудна. Иначе идеята с прескачането във времето е готина.

# 498
  • Мнения: 10 298
Коментирам идеята - заслужава си един вид почит така книгата (а не грешката, мога да предположа, че е техническа напр. 🙂).
А за пътуване във времето сега чета една на Саймък. Не е най-добрата му, но има интересни идеи също.

# 499
  • Мнения: 9 784
хаха, не една, а две грешки сътворих в едно изречение. Май е най-добре да изпия още едно кафе Simple Smile.

# 500
  • Мнения: 29 732
Много ми хареса на мен 23/11/63, както и сериала по нея.

Въпрос: За младеж (12,5 г.) какво ще препоръчате без да е прекалено шокиращо. Прочете Очите на дракона и иска нещо друго на Краля да почне, ама се чудя кое да е..... Идея имам само за "Момичето, което обичаше Том Тордън"

# 501
  • Мнения: 21 581
Много ми хареса на мен 23/11/63, както и сериала по нея.

Въпрос: За младеж (12,5 г.) какво ще препоръчате без да е прекалено шокиращо. Прочете Очите на дракона и иска нещо друго на Краля да почне, ама се чудя кое да е..... Идея имам само за "Момичето, което обичаше Том Тордън"

"Кристин".

# 502
  • Варна
  • Мнения: 17 995
Много ми хареса на мен 23/11/63, както и сериала по нея.

Въпрос: За младеж (12,5 г.) какво ще препоръчате без да е прекалено шокиращо. Прочете Очите на дракона и иска нещо друго на Краля да почне, ама се чудя кое да е..... Идея имам само за "Момичето, което обичаше Том Тордън"
Подпалвачката.

# 503
  • Мнения: 6 250
И аз много харесвам и книгата и сериала за Кенеди,заедно с Института са ми любими от последните излезли.
Холи ме чака,но не знам и аз защо не я почвам.Помня с Били още пред спиди се зачетох,докато малчо спеше в количката и не можах да я оставя докато не я довърших 😆.
Моите първи бяха на 13-14 г.,Подпалвачката,Куджо,Гробището,Мизъри.Нека пробва от по новите,Приказка е разкошна,Другият също,Института също не е толкова страшен,но болезнено реален.Като всичко на Краля 👑.

# 504
  • Мнения: 29 732
А Томичукалата дали ще му хареса? На мен лично ми допадна, но съм била по-голяма, когато я четох, 20+.....А и не помня да е имало нещо, което да не е като за тийнове.

# 505
  • София
  • Мнения: 4 903
Томичукалата ми е сред любимите, но си спомням, че много баааавно се развиваше действието и не мисля, че е добра идея за първа "среща" с Кинг. "Подпалвачката" и "Институтът" са моите препоръки за 12-годишния младеж.

# 506
  • Мнения: 9 784
Моите, малките, гледат ТО много пъти вече, а аз си спомням, че като го четох умрях от страх.

# 507
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Много ми хареса на мен 23/11/63, както и сериала по нея.

Въпрос: За младеж (12,5 г.) какво ще препоръчате без да е прекалено шокиращо. Прочете Очите на дракона и иска нещо друго на Краля да почне, ама се чудя кое да е..... Идея имам само за "Момичето, което обичаше Том Тордън"
"Приказка" .
"Момичето, което обичаше Том Тордън" за мен е една от най-скучните му книги.

# 508
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Въпрос: За младеж (12,5 г.) какво ще препоръчате без да е прекалено шокиращо. Прочете Очите на дракона и иска нещо друго на Краля да почне, ама се чудя кое да е..... Идея имам само за "Момичето, което обичаше Том Тордън"
Бягащият човек, Пътна мрежа

# 509
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 695
Бягащите човек ми е от  любимите. Препоръчвам на младежа и Буик 8.

Общи условия

Активация на акаунт