150 варненки!

  • 6 427
  • 156
  •   1
Отговори
# 135
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 469
здравейте,
аз минах покрай ЗигЗаг в 12.10 и вече ви нямаше Sad



п.с. зад комина /тец-а/ има един голям магазин за подови настилки и имаше и голям избор от балатуми, но не знам цени

# 136
  • Мнения: 5 622
здравейте,
аз минах покрай ЗигЗаг в 12.10 и вече ви нямаше Sad


Как бе?  Thinking Ета и аз стояхме до към 12 и нещо със сигурност! Бяхме на площадката с пързалката и люлките  Peace

# 137
  • Мнения: 5 622

Там ще си...зер  Crossing Arms В 11.05 вече те нямаше. Сигурно като си видяла, че се задавам по улицата и си побягнала през глава  Joy

# 138
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 469
здравейте,
аз минах покрай ЗигЗаг в 12.10 и вече ви нямаше Sad


Как бе?  Thinking Ета и аз стояхме до към 12 и нещо със сигурност! Бяхме на площадката с пързалката и люлките  Peace

 Embarassed аз не видях пързалка и люлки, погледнах вътре в заведението

# 139
  • Мнения: 5 622
здравейте,
аз минах покрай ЗигЗаг в 12.10 и вече ви нямаше Sad


Как бе?  Thinking Ета и аз стояхме до към 12 и нещо със сигурност! Бяхме на площадката с пързалката и люлките  Peace

 Embarassed аз не видях пързалка и люлки, погледнах вътре в заведението

Бяхме отвън, децата играеха, ние си говорихме  Peace

Нищо де  Wink Ако имаш желание да се включиш, предполагам, че не си изтървала последният срок. Моя приятелка също ще се включи  тези дни Peace

# 140
  • Мнения: 1 629
Аз много се извинявам, но тръгнах в 11, зарязах Катюша и не дочаках Буба и Ета. Наложи ми се, извинете пак Blush

# 141
  • Мнения: 822
Момичета,а опитвали ли сте,да потърсите помощ и по местните радиостанции?...Винаги има някакъв минимален шанс.Едно е директорът на дома да проси помощ,и съвсем друго са чисто човешките разкази на няколко майки за срещите им с децата там...Просто да разкажете за това,което правите.Това не е демонстрация,а разказите ви могат да трогнат много хора.Сигурно децата имат нужда и от много други неща.Десет семейства още да се включат,пак е от полза... Peace

# 142
  • Мнения: 301
Днес  информацията от русенския завод е следната:
Вече не произвеждат балатум Rolling Eyes (вероятно нищо не произвеждат...)
но имат складови наличности. Цените са 5,70лв, 5,90 и 6,20 но  без ДДС.
Ширините 2м, 2,5м, 3м, 4м.Дебелината от 2 до 3мм.
Ако цената от 6,60лв в Сима е крайна (с ДДС) май оттам е най-добре да купим.

# 143
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Днес  информацията от русенския завод е следната:
Вече не произвеждат балатум Rolling Eyes (вероятно нищо не произвеждат...)
но имат складови наличности. Цените са 5,70лв, 5,90 и 6,20 но  без ДДС.
Ширините 2м, 2,5м, 3м, 4м.Дебелината от 2 до 3мм.
Ако цената от 6,60лв в Сима е крайна (с ДДС) май оттам е най-добре да купим.

Съгласна Peace! Ако има как да го транспортират без цената да доближи купешкия, направо говори!

# 144
  • Мнения: 5 622
Аз много се извинявам, но тръгнах в 11, зарязах Катюша и не дочаках Буба и Ета. Наложи ми се, извинете пак Blush

Аз ти казах, ти си ме видяла, че се задавам и си хукнала през глава  hahaha


Аз също трябваше да допринеса с пари от една приятелка, но детето ми е болно и не съм се виждала с нея, за да взема каквото има за даване  ooooh!

# 145
  • Мнения: 301
И така... Ходих в склада на Сима - обясних с каква цел търсим балатум, както и с какви средства ще се купува. Казаха ми, че най-ниската възможна цена, която могат да предложат, е 6,60 лв. за кв.м. - тази цена ползвали всички градини, училища, учреждения и... ммм... БМФ за корабите си  Flutter

Балатумът е хубав, с текстилна основа - рекоха, че е държелив. Има различни разцветки и такъв, дето имитира паркет и плочки. Ширина - 2м. Предупредиха, че всеки един балатум на цена 4,50 - 5 лв. е с компромис в качеството /т.е тънък, без основа, бързо се захабява/
........

Знаеш ли дали това е крайна цена или ще ни начислят ДДС над нея????

# 146
  • Мнения: 1 547
Мисля, че е крайна цена. Ама може и да бъркам, щото много вода изтече оттогава... Да питам ли утре, за всеки случай?

# 147
  • Мнения: 311
crazy, питай ги освен това как стои въпросът с транспорта дотам. Говорим за балатум 2,5 мм и нагоре. Цената за такава дебелина в Добрич е 6.80 с безплатна доставка. Василева каза, че във физкултурния салон е сложен балатум 3 мм или по-дебел. Мисля, че няма да са съгласни на по-малко от 2,5 мм дебелина, защото търсят качество /а така е и редно/

# 148
  • Мнения: 1 547
Балатумът е 6.60лв. с ДДС.
Транспорт не осигуряват /освен в рамките на града и срещу някакво заплащане/
Дебелината е 2мм., като ми обясниха, че тези от 2.5 - 3мм били без текстилна основа и задължително по-скъпи

Май това е.

P.S.  Този склад не е на Сима, но така и не разбрах чий е  Thinking

# 149
  • Мнения: 2 784
Не съм се отказала да дам скромната си лепта, но бързаме да приключим с ремонта, че в началото на ноември се нанасяме и нямам никакво време. Ще я дам на някоя от сбирките, щото за 5-10 лева не си струва да се разкарвам специално, че и да ангажирам друг.

Общи условия

Активация на акаунт