Пералнята ми не пълни достатъчно на основното пране. Каква е причината?

  • 12 194
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
и моята е от икономичните. и понеже това хич не ми харесва, при всяко пране натискам бутонът с двете капки - за допълнително вода. то даже в книжката си пише, еч за ахвлии, например е препоръчително да се порзва това копче

# 16
  • Мнения: 22 908
Да, едновремешните перални ( перла 05 беше моята_ перяха с половин люк вода. Многооо разхищения. Сегашните , бкл. и моята (Аристон) перат с малко вода. Не виждам обаче защо доливаш? #Crazy Какво те притеснява това, ползвай хубав прах,той си е изчислен точно за автоматична пералня. Дрехите ми се изпират добре и нямам забележки към водата. Изобщо пробвала ли си да переш без да доливаш вода, че да направиш ралика дали са изпрани дрехите или не. При моите не остават бели петна след съхнене, но аз не я препълвам. Веднъж ми се случи, когато на всяка цена исках на едно пране да изпера събралите се цветни дрехи- повече не правя такива грешки.
Peace Проблем с плакненето има ако слагате много прах и пералнята е натъпкана.Аз затова пера основно с течни препарати.

# 17
  • в къщи
  • Мнения: 467
И на майка ми е "Bеко", и не пълни(според нея) достатъчно вода.И като почне едно лудо наливане с кофите... smile3555Добре,че го обяснихте да я светна,че вече искаше да вика майстор.

Общи условия

Активация на акаунт