Стара Загора 14 - Градът на мишорите

  • 19 301
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 243
Редактирах заглавието, защото това с поетите и правите улици вече сме го ползвали. Та си рекох - да си дойдем на думата. Мишори с мишори такива Crossing Arms

Хара като има бол пари за даване, да ми ги даде на мене. Аз мога да ги наместя бързо.

# 16
  • Мнения: 619
Хера като има бол пари за даване, да ми ги даде на мене. Аз мога да ги наместя бързо.
И аз,и аз...

# 17

... Хера като има бол пари за даване, да ми ги даде на мене. Аз мога да ги наместя бързо.

Смея да твърдя, че съм световен шампион по наместване на астрономически суми. Херче, давай не се срами 15-20 000 евра...аз съм човека...

# 18
Само да вметна по въпроса за производството на лекари в България а и по света. Чувал съм от различни хора словосъчетания от рода на добър и не добър лекар. Какви са тез неща!? Прочие, или е лекар или бастун ( прошака прося за израза). Когато става дума за човшки живот, Трябва да е добър, как иначе. Да ме прощава, ако чете някой лекар, ама не бива да се сравняват с бояджиите.

# 19
  • Мнения: 6 243
Много мераклии се наредихме за парите на Хера, ама подозирам, че победителят се казва Слави  Mr. Green

Ангеле, ужасно си прав. Лекарят не може да не е добър. Но на практика не става така. Къде е грещката в системата?...

За информация: разпънали са вече сергиите на панаира. Ако ви е мерак за бонбони, пуканки, пластмасови дрънкулки - има вече...

# 20
Така и така Слави още не може да дъвче, пък и другаря сержант не бива да яде сладко (поне за момента), и поради факта, че Хера има бол пари, предлагам да се разреши на съшата Хера да закупи от въпросните сергии рахат локум, метра барем 10, и да сподели същия с нас. ПОД НАС РАЗБИРАМ МЕНЕ И Ангел.

Последна редакция: нд, 01 окт 2006, 19:59 от angel

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Не се блъскайте на опашката.... Mr. Green
Уф как ми се ходи в блъсканицата...ама тая година ще я пропусна.
Ачо тия 10 метра рахат локум само за мен ще стигнат  Mr. Green

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аве, имате ли вода? У нас спря снощи в 22 и още няма. Мамка му, човек нем може да се изпикае  Twisted Evil

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
У нас има, но не е ясно до кога  Tired

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Аве, имате ли вода? У нас спря снощи в 22 и още няма. Мамка му, човек нем може да се изпикае  Twisted Evil
Имаме щото сме с връзки Mr. Green

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Идвам да акам у вас.  Mr. Green.
Сега се обадих - проверете някой дали не прави ремонт. Галфонииии. Тяхната работа да върша.  Twisted Evil Те не правели ремонти нощем. Ми нормално, само ние ги правим тия.  Mr. Green
Сега ще ходя по комшиите из блока да питам, и жална му майка на тоз, дето я е спрял.  #Cussing out #2gunfire

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Идвам да акам у вас.  Mr. Green.
Идвай....ама носи ТХ,че от снощи и аз съм посрана и ТХ-то е кът у нас Mr. Green

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аре, няма да идвам. Оправи се проблема.  Twisted Evil Ама долу са строени 6 човека от ВиК и още двама трима с камиона, дето отпушва канали. Има и една обидена комшийка, ама проблема си е неин.  Mr. Green
Оказа се, че има запушване в другия вход и са спрели водата самосиндикално. Нямам против, но да се бяха обадили на хората. Една взе да ми се обяснява, че не ни познавала. Ама за другият път ще знае, щото и показах едни устройства, наречени звънци.  Mr. Green
Голяма забава рано в понеделник сутрин.  Mr. Green

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Ей досвидя ти се малко тоалетна хартия да донесеш у нас Crossing Arms  Mr. Green

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Не ми се свиди бре. Ша ти донеса.
Кой ще ми отвори, сержи ли?  Whistling Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт