Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 72

  • 46 342
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 415
milenaka, благодаря! Ще я пробвам, и аз съм с мазна кожа.

# 61
  • Мнения: 2 183
Memento, може ли да покажеш маската на  Chamos? Заинтригува ме Simple Smile
Снощи установих, че май съм пристрастена
Скрит текст:
имам още десетина в банята и хладилника, но ме домързя да ги приложа Joy
Да, разбира се.
Ето това е маската
Скрит текст:
На моята кожа действа повече от добре. Почиства, изравнява цвета, след използването ѝ кожата се усеща мека, изгладена и хидратирана в продължение на дни. Винаги когато видя засушаване, пъпчици, черни точки или други кожни гадости, прибягвам към нея.

Преди 2-3 седмици си купих лавандулова вода, под влиянието на коментари тук.
Само от едно използване, тотално не се разбрахме и отива директно в коша.
Първо - миризмата. Ох, миризмата. Задържах си дишането докато я нанасях.. само да не усещам този аромат. След това обаче продължава да се усеща по кожата и започна да ми се повдига наистина много.
На следващия ден 3 червени, гадни, гнойни пъпки.. каквито не съм имала от мнооооооого време. Още не мога да се отърва от тях, за жалост.
Водата която взех е тази, като струваше около 6лв. Ужасно много съжалявам, че я купих. Не ми е за парите, но за жалост този натрапчив аромат и ефекта, който получих, ме разочароваха много.

За аромата допускам, че грешката може да е в мен. Повръща ми се от от аромат на бели цветя, а лавандулата също не ми е от любимите. В серума за коса на Икаров също има лавандулово масло, но мирише доста по-деликатно и приятно и не ми пречи.

# 62
  • Мнения: 454
И аз не понасям фабричния мирис на лавандула, в шишенце. Иначе растението мирише прекрасно, не толкова интензивно. То се очаква, де, все пак е концентриран дестилат.

# 63
  • Мнения: 2 704
Меmento, може би аз съм виновна за покупката ти, защото много пъти съм хвалила лавандуловата вода, дори сега чакам поръчка с 200мл. Аромата определено не ми харесва и на мен, но не е чак така непоносим за моите възприятия. Без лавандулова и розова вода не оставам.
При мен при наличие на гнойни пъпки, стискам и след 2-3 дни третиране с лавандулова вода няма и следа от тях. Никога не са ми излизали пъпки от нея. Все пак всеки човек е различен и даден продукт действа различно.

+1 и от мен за CC Lumene!

# 64
  • на дъното
  • Мнения: 1 552
Здравейте 😊.И тук да попитам 🤔къде в Бургас се продават продуктите на Импала ?Търся най вече топ лакове.Нещо не ги намирам 😔 Благодаря ви предварително 🤗

# 65
  • Мнения: 626
От кой bb/cc cream сте доволни за суха кожа?
Някой добра ли се до новия каталог на Лили Grinning
Аз съм с много суха кожа и ползвам тези двата
Скрит текст:

# 66
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 761
Да се похваля - намерих тоника! Случайно влязох в нашето Лили и гледам 3! броя. Много се зарадвах. Взех едно, но ако ми хареса мисля да се запася с още едно шише. Grinning

# 67
  • Мнения: 23 271
Да се похваля - намерих тоника! Случайно влязох в нашето Лили и гледам 3! броя. Много се зарадвах. Взех едно, но ако ми хареса мисля да се запася с още едно шише. Grinning
Кой, на Ревюел ли,че изпуснах?

# 68
  • Мнения: 2 606
Лелее, вие сте луди по маските Joy Колко често си правите? Аз съм на периоди: понякога редувам почистваща и нещо друго, понякога ексфолиант и маска. Сега съм решила през ден да редувам ексфолиант и маска.
Най-любими са ми зелената хума на Авиа и бюти маската на Балея. Поддържам налични винаги повече от 2 години. Други любими и често купувани са ми маската със злато и хайвер на Шаебенс, с овесени ядки и авокадо на Виктория. Тях купувам често. На трето място, купувани по един път, но определено ще ги купувам занапред са хидратиращата с водорасли на Фармона, глина и зелен чай на Виктория, маските по 3 броя на Дева.
Не харесвам изобщо маските на Балея и Сиен в пакетчета. И двете марки ми щипят, зачервяват лицето, от някои видове се сдобивам с пъпки. За последно си купих маските със солен карамел и витамин Ц на Балеа и категорично няма да купувам повече от тях, всички са ми еднакви, все едно ги бъркат в един казан и ги разсипват в различни пакетчета. Лист маски изобщо не понасям, пробвах 2-3 пъти, не е за мен. Сега мъча пачовете за околоочен контур на Purederm, за първи път купувам, но и това не ми допада. Пробвала съм маски и на Нивея, Дъглас, нищо особено.
Гледам в Нотино маските на Skincare Revolution,много видове и все интересни комбинации. Някой пробвал ли ги е?

# 69
  • Мнения: 23 271
Честа ексфолиация не е ок, особено с твърди частици.Аз ползвам киселини 1-2 пъти седмично .
Иначе на Балея май харесва маската с кактус в пакетче, другите пробвани не ми допадат.
Правя 1-2 пъти седмично маска като се сетя.С хума и глини разни са най за моята мазна кожа сякаш.

Последна редакция: нд, 28 фев 2021, 14:16 от ДХ3

# 70
  • Мнения: 4 005
На импала продукти съм виждала в магазин Ивис и магазин Ванеса в началото на Ботева

# 71
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 761
Не, на Евелин тоника с гликолова киселина. Хвалят го и исках да пробвам, концентрацията не е висока, а и кремчето от същата серия имам и съм супер доволна.

# 72
  • Мнения: 15 356

За момичетата от Варна.

# 73
  • Мнения: 2 606
Според мен ще преместят Лили до ФК на Баба Рада.

# 74
  • Мнения: 15 356
Тая Баба Рада някъде зад Ле шеф ми я дава на картата,не мога да се ориентирам обаче.

Общи условия

Активация на акаунт