Помощ-с какво да пътувам?

  • 1 414
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 983
ако е дълъг път, използвай влака. Аз в 12-тата седмица трябваше да пътувам до Будапеща. Избрах влак. Не съжалявам. Можеш да станеш, да се разходиш, да спиш, бих казала добре, ако си вземеш и спален вагон. Но те предупреждавам, че е голяма мизерия във влаковете на БДЖ  #Crazy Виж, от  международните може и да не ти се излиза  Laughing

# 16
  • Мнения: 456
Аз бих предпочела с влак Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 390
На мен с влак ми се вижда ужасно дълго-от началото до към края на 5-ти месец пътувах почти всяка събота и неделя с автобус-по-бързо е,че получавах и схващане в кръста от пътуване.Отивах до тоалетна преди това точно-и до края не ми се ходеше.Зависи колко е дълъг пътя-моя беше не повече от 3 часа,и не ми се ходеше до тоалетна,ама ако е по-дълго-по-добре с влак.

# 18
  • Мнения: 4 621
Няма проблем да пътуваш и с двете. Избери това, с което се чувстваш по-добре Peace

# 19
  • Мнения: 35
ако можеш да спиш във влака що не си вземеш спално??? според мен БДЖ въпреки миризмата ти дава възможност да си опънеш краката. аз лично мнго зле изживявам да съм сгъната на 2 дълго време, зависи колко ти е пътя

# 20
  • Мнения: 1 986
 Аз съм ползвала и двете превозни средства по време на бременността си,нямах проблеми Peace

# 21
  • Мнения: 598
зависи кое предпочиташ. И двете са безопасни ама зависи от бременността ти де. Пътувала съм и с двата вида транспорт, дори в 7ми месец пътувах до Германия с автобус ама ми се подуха жестоко краката, защото нямаше къде да ги вдигам, а това е много важно по време на бременност, особено напреднала. Ама ти още не си стигнала до там. Ако лекарят ти е съгласен да пътуваш, избери което ти е по-удобно и да има възможност за ползване на тоалетна, когато ти потрябва. По международните дестинации специално спират когато ги помолиш предвид че си бременна. Ама по българските не е така.
Приятно пътуване!

# 22
  • Мнения: 8 917
Зависи ти какво предпочиташ - за мен и двете са безопасни Peace

Общи условия

Активация на акаунт