Как или с какво завивате децата си нощем

  • 2 123
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Когато дъщеря ми беше, колкото твоята, я пъхах в чувалче и въобще не я мислех вечер.
Сега, вече година по-голяма спи, както и ние - пъхаме едно олекотено одеяло в спален чувал /плик ли се казва, не знам/. Много й е добре.
Вече в най-лютите студове като дойде зимата, ще видим, дали няма да й купим пак чувалче, че старото й стана много малко newsm78.

# 16
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.......

Друга идея е - да я слагаш в лятното чувалче и отгоре и хвърляй едно по -тънко одеяло.

  Аз правя точно така. Иначе е постоянно отвита.

# 17
  • София
  • Мнения: 39 762
Дияна спи с олекотена завивка. отвива се доста обаче.

# 18
  • Мнения: 22 902
Завивм я с олекотена завивка.
Но понеже вече е голям сме купили голяма единична завивка.Пада от двете страни на леглото му и дори той да мърда отдолу,тя не се мести.До 2,5г спеше с чувалче без ръкави.

# 19
  • Мнения: 619
с памучно одеалце,ама много се отвива.

# 20
  • Мнения: 1 364
Аз завивам дъщеря си с олекотено юрганче

# 21
  • Мнения: 8 505
С олекотена завивка.

# 22
  • Мнения: 4 406
С олекотена завивка.
и аз, но той много рита и се отвива, чудя се дали да ползвам чувалче

# 23
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ние също много се отвиваме и спиме в чувалче и олекотена завивка.

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 13 206
Ами да ти кажа, аз съм с този проблем, откакто Александра стана подвижна... само като бебе спала завита.. после - край... У нас е много студено и я завивиам с юрган. Просто температурата зимата може да падне до 14-16 градуса... Хубаво, ама диването спи върху скупчените завивки. Затова брат ми й подари един поларен гащеризон. Навличам я отдолу и толкоз... така и аз съм спокойна. Не мога постоянно да се будя да я завивам... Чувал съм ползвала като е била бебе. В момента, в който проходи реших, че само ще се пребива с тоя чувал и затова решението ми беше гащеризон... сега й е умалял и се чудя дали изобщо тук някъде ще намеря такъв... Накрая ще й ушия  Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 938
Със спално чувалче. Обаче напоследък, в следствие от лятното безобразничене без чувал, е вдигнала бунт, та я чакам да заспи и после я "оторбвам"  Laughing Имам 3 вида чувалчета - лятно, по-тъничко зимно, с капси в страни и на раменцата (точно за сега) и по-дебело ватирано за през зимата, с цип.

# 27
  • Мнения: 8 505
С олекотена завивка.
и аз, но той много рита и се отвива, чудя се дали да ползвам чувалче

Пробвах и с чувалче,но не се получи-вече беше свикнала със завивка и не търпеше чувалчето.Явно бях изпуснала момента Confused

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Със спално чувалче. Обаче напоследък, в следствие от лятното безобразничене без чувал, е вдигнала бунт, та я чакам да заспи и после я "оторбвам"  Laughing Имам 3 вида чувалчета - лятно, по-тъничко зимно, с капси в страни и на раменцата (точно за сега) и по-дебело ватирано за през зимата, с цип.
Това по-тъничкото чувалче на кой производител е или пък да кажеш от къде си го купила. Аз обърнах всичко да търся някакъв "среден" вариант, но никъде не открих. Никой в Пловдив май не предлага. Апартамента ни обаче е доста топъл и се притеснявам, че като я пъхна в зимното чувалче ще й и топло.

# 29
  • Мнения: 3 537
Зимно чувалче. Отдолу е с тънка памучна пижамка, с дълъг ръкав.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт