Отговори
# 735
  • Мнения: 5 563
Тия теми много бързо ги изписваме в последно време 💖

# 736
  • Мнения: 954
Привет, Марги, много се радвам, че сте се сетили за мене - нещо си гледам потр. име, не знам в каква връзка, но се развам, че не сте ме забравили.

Ами, не знам дали не изкарахме короната, щото беше много гадно и хич не ми беше до сериали.   Снощи едва прегледах последния еп, като пропуснах няколко - ами - Ханде и Керем са си добре, ама за другите - не се въодушевих.  Но пък вас ви попрочетох,  разбирам, че ще няма да има предварителен финал, което значи, че докога ще я разтеглят тая история?   как ли да я нарека - любовна мелодрама ли, що ли?


Да попитам ако има изкарали короната - в спойлери или на лс

Скрит текст:
- някакви съвети как се възстановихте?  Стягане в гърдите, липса на сила, чат-пат подкашляне/дрезгавост?  Болки в очите.


Mr. & Mrs. Bolat Sunglasses


nrgmama, усмихната и приятно изненадана останах от услужливата ти памет във връзка с темата и по-активно участващите в нея. Явно си тук от самото начало на сериала, признавам две или три от потребителските имена нищо не ми говорят, но се сещам за тези, които си изброила + още поне няколко като Бюрсин, Белла (дружката на Надали99), Ели, Мъри, Мари, Мери, Еди-коя си, Фрау Клау, Елена, Мики, Меги, Пеперудка, Хоуп, Роси, Бюшра, Тесето, Принкс, Дари и т.н., които се отбиват рядко, но правят впечатление и са оставили следа. Simple Smile Освен по начина на изразяване, на мен също са ми разпознаваеми благодарение на аватара Sweat Smile А понякога и там има забавни съвпадения - Сани, Десинце и Ели Цанкова ползват един и същ, не знам дори дали самите момичета са забелязали. Sweat Smile

Много сме и сме различни, това прави темата интересна, а атмосферата приятна. Да, важното е всички да са добре, а писането - в зависимост от време, желание, настроение и различни други фактори.... Понякога на човек му е достатъчно просто да наднича без да взима участие (аз самата си имам такива периоди). Извинявам се за цялото това отклонение. Насочено е към Креми и момичетата, които си мислят, че при целия калабалък са останали незабелязани Stuck Out Tongue Winking Eye Kissing Heart

# 737
  • Мнения: 10 504
Бамби е с татуса на Еда

# 738
# 739
  • София
  • Мнения: 1 247
Prinx, много се радвам да те видя отново в темата, като в същото време съжалявам да науча, че причината е била свързана със здравословни проблеми! Аз написах снощи пост по повод притесненията на едно от момичетата, което скоро се престраши да започне за пише в темата, че остава незабелязана! В тази връзка написах имената на част от тези, които са били част от голямото ни, пъстро семейство от фенове на сериала, а този списък е продължен услужливо от Марги, т.е. идеята беше, че помним потребителските имена на всички! Heart

Пожелавам ти бързо и успешно възстановяване! Flowers Four Leaf Clover

# 740
  • Мнения: 934
Налбантова права си за 3-та световна война, но всеки би реагирал различно.
                                    Маргарита, ти постави един въпрос, който от 29-та серия си го задавам, аз на мястото
                                    на Еда как бих реагирала. По принцип нямам еднозначен отговор, зависи от мн.неща.
                                    Приемам всякакъв отговор на въпроса, защото сме различни хора, хора на различна
                                    възраст, с различно възпитание и характер, с различна ценностна система, с различни
                                    възприятия и различна търпимост. Според мен няма рецепта, не казвам,че е лесно, но
                                    има един момент, че трябва да можеш да влезеш в обувките на другия човек.Всеки знае
                                    себе си . Лично аз бих водила борба до последно за любимия човек, при мен в една
                                    борба няма отказване, силен характер съм и трудно приемам поражение, за всичко
                                    в живота ми съм се борила с нокти и зъби, да се откажа е невъзможно. Първоначално
                                    Еда допусна доста грешки, но я оправдавам, защото тя не си даваше сметка на какво
                                    точно е попаднала, тя в тази ситуация няма опит и не можа да оцени , че се сблъсква с
                                     нещо страшно. По-късно се ориентира и започна да реагира по-адекватно, но в послед-
                                     ните 2 серии започна да го влудява. Естествено у него бяха започнали да се  появяват
                                     и чувства, а там тя е по-силната и по-умела от него. Еда е силен характер и знае как да го
                                      побърка, въпреки , че никак не й е лесно. Момичето се бори за любовта на живота си.
                                     Все още твърдя, че Серкан показва по-малко отколкото си спомня, не ни въвеждат в
                                     течение на това, но все в един момент ще разберем нещичко. Според мен Серкан из-
                                     питва Еда, но и Селин, за да разбере кое е истина и кое лъжа. Както едно от момичетата
                                     го нарече хитра лисица и аз мисля така. Той намира противоречия между приказките на
                                     Селин и характера на Еда. Непрекъснато я предизвиква и наранява и това не е случайно.
                                     Селин и Керем са си лика прилика егоцентрици, подли манипулатори и непочтени хора,
                                     да си се взимат тогава . Май попрекалих, ако ви е дълго просто  ме зарежете и така.
                                     Чакам фрага, за да си изясня поне малко, че сега всичко е неясно.
                                      Желая ви една хубава и усмихната вечер.Flowers Hibiscus

# 741
  • Мнения: 34
Привет, Марги, много се радвам, че сте се сетили за мене - нещо си гледам потр. име, не знам в каква връзка, но се развам, че не сте ме забравили.

Ами, не знам дали не изкарахме короната, щото беше много гадно и хич не ми беше до сериали.   Снощи едва прегледах последния еп, като пропуснах няколко - ами - Ханде и Керем са си добре, ама за другите - не се въодушевих.  Но пък вас ви попрочетох,  разбирам, че ще няма да има предварителен финал, което значи, че докога ще я разтеглят тая история?   как ли да я нарека - любовна мелодрама ли, що ли?


Да попитам ако има изкарали короната - в спойлери или на лс

Скрит текст:
- някакви съвети как се възстановихте?  Стягане в гърдите, липса на сила, чат-пат подкашляне/дрезгавост?  Болки в очите.


Mr. & Mrs. Bolat Sunglasses


nrgmama, усмихната и приятно изненадана останах от услужливата ти памет във връзка с темата и по-активно участващите в нея. Явно си тук от самото начало на сериала, признавам две или три от потребителските имена нищо не ми говорят, но се сещам за тези, които си изброила + още поне няколко като Бюрсин, Белла (дружката на Надали99), Ели, Мъри, Мари, Мери, Еди-коя си, Фрау Клау, Елена, Мики, Меги, Пеперудка, Хоуп, Роси, Бюшра, Тесето, Принкс, Дари и т.н., които се отбиват рядко, но правят впечатление и са оставили следа. Simple Smile Освен по начина на изразяване, на мен също са ми разпознаваеми благодарение на аватара Sweat Smile А понякога и там има забавни съвпадения - Сани, Десинце и Ели Цанкова ползват един и същ, не знам дори дали самите момичета са забелязали. Sweat Smile

Много сме и сме различни, това прави темата интересна, а атмосферата приятна. Да, важното е всички да са добре, а писането - в зависимост от време, желание, настроение и различни други фактори.... Понякога на човек му е достатъчно просто да наднича без да взима участие (аз самата си имам такива периоди). Извинявам се за цялото това отклонение. Насочено е към Креми и момичетата, които си мислят, че при целия калабалък са останали незабелязани Stuck Out Tongue Winking Eye Kissing Heart
Благодаря ти,даже не съм обърнала внимание ,че ползваме един и същ!
Ще сменя,но ако пак се дублирам с друг,моля те само пиши,не успях да ги следя тези неща!

# 742
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Елиии, въобще не е проблем, вметнах го просто така Heart

Принкс, да се възстановяваш spoko
За съжаление не мога да дам никакви съвети.
А иначе nrgmama е обяснила какво имахме предвид като изредихме потребителските имена. Впоследствие се сетих, че пропускам и още. Голям отбор сме обаче, щом не се наемам да ви изброя всичките Sweat Smile

Танита, въпроса го постави Аквамарин Flowers Cherry Blossom
И аз се сетих за онова предаване по Нова тв - Семейни войни.
”Попитахме 100 човека....” Шегичка Grinning Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт