Парфюмни размисли и страсти (март 2021 г.) - 258

  • 112 510
  • 1 914
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Пловдив
  • Мнения: 1 455
Благодаря на Лорелай и Lady Royal за мнението за трайността на Mademoisel Rochas .Май 4 часа трайност не ми стигат.Сега май наклонихте везните към Jimmy Choo  fever.Дали пък той няма да е по-траен ? Не ми се носят парфюми в чантата.

# 1 846
  • Мнения: 4 429
Джеронимо супер звучи , описваш доста добре.Мен ме притеснява да не е ретро ,че някои го оприличават на Амариж Мариаж..Иначе звучи като много мой.

# 1 847
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Момичета и момчета, някой дали е попадал на парфюм, който прилича на този лосион за тяло? Не търся пудрен или кремест аромат тип Signature или This is her. Този лосион е по - свеж.

# 1 848
  • Мнения: 474
Благодаря на Лорелай и Lady Royal за мнението за трайността на Mademoisel Rochas .Май 4 часа трайност не ми стигат.Сега май наклонихте везните към Jimmy Choo  fever.Дали пък той няма да е по-траен ? Не ми се носят парфюми в чантата.

Fever-a е с добра трайност.Аз съм доста доволна от него , мирише и на следващия ден - върху тъкани и косата ми.Върху кожата ми почти нищо не издържа повече от 2 часа.

# 1 849
  • Мнения: 2 028
Момичета и момчета, някой дали е попадал на парфюм, който прилича на този лосион за тяло?...
Малко спам: Това мляко за тяло имаше доста НЕдобра оценка откъм безвредност като му сканирах бар кода , а пише, че е 98% натурален Thinking Но мириш хубаво:) Следя за предложения!

# 1 850
  • Мнения: 3 435
Радостта ми от La belle JPG бързичко утихна, парфюма трае едва 2 часа. Значи JPG не са за мен, преди размених Скандала по същата причина. Дотук, със завидна трайност при мен е Доброто момиче и This is her, Zadig.
Добре, че от Нотино ми пратиха мостричка на парфюма, та сега мога да го върна спокойно неотворен.,много ме е яд.
Някакви отзиви за CH Sexy 212?

# 1 851
  • Мнения: 20 448
La belle JPG е машина. Изследвай се за ковид. Дори прекалено устойчив, натрапчив, дълготраен. Вадя дрехи от гардероба зимни и ме лъхва на него, чак връщам обратно.
Си-тата са бозави цветисти водички надценени за цената си, продължавам да го твърдя. Парфюми без характер, просто по-силни или по-слаби цветисто-сладниви води. Но вкусове разни.

# 1 852
  • Мнения: 954
Мнения за Girl of Now на Ели Сааб ? Траен  и шлейфов ли е ? Отдавна съм му хвърлила око и му се чудя .
Четох само хубави отзиви за него във Фрагрантика и YouTube  🤔 Обожавам сладките аромати

# 1 853
  • Мнения: 6 930
При мен и La Belle, и Скандала къртят с трайност. Увеличи малко спрейовете, ако ги пестиш.

Bibi, много, да.

# 1 854
  • Мнения: 31 417
Радостта ми от La belle JPG бързичко утихна, парфюма трае едва 2 часа. Значи JPG не са за мен, преди размених Скандала по същата причина. Дотук, със завидна трайност при мен е Доброто момиче и This is her, Zadig.
Добре, че от Нотино ми пратиха мостричка на парфюма, та сега мога да го върна спокойно неотворен.,много ме е яд.
Някакви отзиви за CH Sexy 212?
Това е невъзможно, Ла Бел е супер траен парфюм. Скандал също. Във вас е проблемът, не в парфюмите.

# 1 855
  • Мнения: 3 435
La belle JPG е машина. Изследвай се за ковид. Дори прекалено устойчив, натрапчив, дълготраен.
Освен за 2-ри път да съм Ковидясала. А пък за друго си имам остро обоняние и вкус.. странно, но ще го връщам, няма как...

# 1 856
  • Мнения: 5 383
Мнения за Girl of Now на Ели Сааб ? Траен  и шлейфов ли е ? Отдавна съм му хвърлила око и му се чудя .
Четох само хубави отзиви за него във Фрагрантика и YouTube  🤔 Обожавам сладките аромати
Много е обсъждан назад в темите, пробвайте с търсачката.

# 1 857
  • Мнения: 462
Днес се запознах с Трусарди,  My name, това е за мен сапунестия парфюм.

# 1 858
  • Мнения: 3 435
Ами усещам си Момичето например от вчера, по вчерашните дрехи, от коша за пране :thinking
Все пак нещо за CH Sexy 212?

# 1 859
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Биби, щом обожаваш сладости би трябвало да ти хареса, аз лично не го понасям.Виж Диор Пойзън гърл също.

Общи условия

Активация на акаунт