Искам да кажа ... (180) през март 2021

  • 59 853
  • 1 533
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 39 422
ЕлиТ, подкрепям те за църквата. Влизала съм само веднъж и не е моето.
Лино, утре да си пушка.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 16 217
Честита Баба Марта! Бъдете румени и засмени!
Честита нова тема!
Благодарско на Лилс!

Цветя имам много. Искам и още много! Искам и още място за тях! Искам и градинка, дворче... Искам, да искам 😂се казваше в една реклама 🤣

Шефчето пак го изпуснах 😭
Лин, звучи болезнено! Бързо да ти отминава.
Бел, много интересни орхидеи имаш!
Съни, разкошни са цветенцата!

Ето една снимка и от моите. Трудно ми е да ги покажа всичките.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
На тема цветя да се включа и аз, не се сдържах.
Имам две орхидеи-бяла и жълта, подарък са ми от щерките.Никога не цъфтят едновременно, не знам защо. На терасата съм виснала сандъчета с еленски рога-лилави остри листа и ситни тъмнолилави цветове.
Другото е сукуленти, те са ми голямата слабост. Харесва ми да си ги отглеждам от листенца. Не са трудни за гледане, а са хиляди видове......Вманиачила съм се - като видя нов и не мисля нито имам ли място, нито пари  -трябва да го имам.

# 48
  • Мнения: 11 009
Благодаря, че ме мислите. Няма страшно, малко е изтръпнало, но не боли и ходя нормално. Вярвам, че утре, като преспи, ще е по-добре.

# 49
  • София
  • Мнения: 18 714
На Рупите съм била,засече ни един идиот и щяхме да се обърнем,пътя беше ужасен,това преди повече от 20 г.

Цветя не обичам,има едно коледни пе тука,как е нацъфтяло ,страшно е.

Мм ми подари часовник за 8 март.
Почвам тренировки и да следя показатели.Grinning

# 50
  • Мнения: 5 371
И аз се числя към недолюбващите цветята, ама се грижа, дори на работата присаждах. Купих почва и ги пресадих, че едни изтормозени... Те пък живнаха и сега се радват и растат щастливи.
Гледах една иглика в Прага, покарък от приятелка. Милата иглига, 10 дена живя без вода, защото, тръгвайки за България през лятото, я забравихме. Съживи се, съпругът ми я спасил. След това изкара 7 дена пак сама, преживя въшки, пропътува разстоянието от Прага до вкъщи с кола. За съжаление, я забравих една студена нощ през късна есен навън и тя измръзна. Още ме е яд за нея.
На Рупите съм била 2 пъти: като ученичка и като студентка. Трябва да заведем децата до там.
Лино, да оздравяваш!

# 51
  • гр.София
  • Мнения: 2 759
Добро утро 🍀
Лин, да ти мине като на кученце 🤗
Днес, ми е петък 😁
Да отметна малко работа и ден почивка, може да идем да хапнем някъде 🥗 докато не са ни затворили пак!
Хубав ден от мен!

# 52
  • София
  • Мнения: 7 053
лин, да си добре днес Grinning
бел, много хубави снимки.
На Рупите сме ходили със сина, трябва да заведем и малката.

# 53
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 695
Добро утро!

Влизам, с хубава, за мен новина: Моята най-добра приятелка, с която сме близки още от ученическите ни години, тази нощ, е станала баба, на малко, сладко момченце! Heart Eyes Вълнувам се, заедно с нея и много се радвам, че всичко е минало добре!  Много съм развълнувана! Heart

Лин, да си пушка, днес!

Ходила съм на Рупите и някак, не мога да го усетя, като енергийно място!  По-скоро, там където е къщичката, усещам някакво спокойствие, но ми се струва, че са развалии всичко, с тези модернистични неща, които са съградили!

Хубав ден, на всички!

Последна редакция: вт, 02 мар 2021, 07:59 от Бубoлина

# 54
  • Мнения: 39 422
Честито ново попълнение, Буб!
Добро утро.

# 55
  • Мнения: 14 321
Добро утро!

Честит нов човек, Бубе!

И на мен ми е петък,  ама кофтито е, че в четвъртък пак ще ми е понеделник, не обичам така 😁

Изпразнувахме си момчето снощи, голям кеф.

Вчера ми беше много смесен ден. Хем работни драми, хем пък получих висока оценка за работата си. Та го пишем успешен 😁

Спорен ден,  банда!

# 56
  • Мнения: 11 693
Хубаво е, нека има бебоци.


Хубаво е и на почивка. Все сме заети и забравяме колко е важно да си почиваме. Днес ще ме клепат с масла от гроздови семки и винени утайки. Накрая ще мириша на бъчва май 😁

После на винен тур - ще се натаралянкам още на обяд 😂
Водата е страхотна - гореща и отпускаща.

Последна редакция: вт, 02 мар 2021, 18:17 от rummi_pl

# 57
  • Мнения: 14 321
Ммм, Руми, на любимото ми място си 🥰 Весело! Ароматът на бъчва идва основно,  когато ароматизаторът се приема вътрешно 😁

# 58
  • Мнения: 15 043
Добро утро.
Честито да е новото момченце, Бубе.
Руми, наслади се на спокойствието.
Никакъв петък не ми е, аман от драми. Но все пак утре ще се възползвам от почивката.  Смятам, че ще сме по-продуктивни, ако всяка сряда е почивна.
Хубав, слънчев и усмихнат да е денят ви.

# 59
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 188
Да се запиша в новата тема
Пожелавам щастлив март месец, спокойствие, пролетно настроение...
Пътува ми се...
Велико Търново, Родопите, Сандански, Хисаря....
Не знам кога ще е...
Вчера ходих на танци...
Да се похваля, добре ми се отразява...
Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт