Съпругът ми е зле

  • 4 794
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 716
Той е бояджия. С двете си ръце си изкарва хляба. Не знам какво да мисля. От злополучните обърквания ще да е . Ама защо ще го бият бе. Ако са му взели пари, ще си ги отмизеруваме.

# 16
  • Мнения: 46 520
Ужас!
Не е ли имало хора на такова оживено място  Confused никой ли не е помогнал ...

# 17
  • София
  • Мнения: 2 210
Моля се бързо да се оправите- и от шока, и от стреса, и съпругът ти скоро да е здрав!! Praynig Praynig Praynig
С теб сме..

# 18
  • Мнения: 5 620
Това е ужасно най-вече заради счупения крак. Пари и вещи се заменят, но здраве не се връща. Дано скоро и безпроблемно се възстанови и хванат изродите, които са го направили.  Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 1 481
Съжалявам за кошмара, който ви е сполетял  Cry  Направо.....
Дано се възстанови бързо !
Надявам се злодеите да си получат заслуженото, макар че полицията спи....

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Ужас! Отвратителна история  #Cussing out Сигурно се чувства ужасно... Sick

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ей, че гадно! #Cussing out
Съчуствам и на двама ви - дай Боже да се оправи по-скоро и от физическата, и от психическата травма!
Какво става напоследък?! Накъде върви светът?! Само за последните 3 дни във форума има 3-ма обрани... Confused

# 22
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ужас!
Не е ли имало хора на такова оживено място  Confused никой ли не е помогнал ...
Никол, за съжаление повечето хора в такива случаи се правят на приятно разсеяни Sick
Наистина е ужасно.
Мама_знае, при всички случаи не оставяйте нещата без последствия, информирайте полицията, извадете медицинско...

# 23
  • Мнения: 2 353
  Ужасно гадно Sad Боже, полудяхме вече! Напоследък сериозно си мисля, че светът тотално се е сбъркал! Пожелавам ви да забравите тази случка и дано тези гадове си получат заслуженото!

# 24
  • Мнения: 292
Ужасно съжалявам, в такива моменти наистина се чувствам толкова безпомощна, че ми се плаче ....

# 25
  • Мнения: 6 472
Отвратителна история!!!! #Cussing out #Cussing out  #Cussing out Съжалявам, че ви се случва такова нещо! Преди 6-7 години ограбиха и биха брат ми и знам какво ти е Cry Cry Cry Предполагам, че сега и двамата сте много емоционално настроени, но се постарайте да се успокоите. Колкото и да не ти се вярва в момента, но това са просто бели кахъри!

# 26
  • Мнения: 10 758
К`во става бе...Баси идиотите Shocked
Много съжалявам за случилото се CryДано мъжа ти да се вазстанови бързо Praynig и да разберете кои са били.
Е направо откачам вече, то човек да не излезне на улицата #Cussing outБаси олигофрените #2gunfire

# 27
  • Мнения: 52
Много съжалявам SadДано бързо да се възстанови Praynig
Стискам палци да ги хванат навреме Praynig

# 28
  • Мнения: 1 403
Ох много неприятна история  Cry Дано се оправи бързо  Praynig

# 29
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Мама знае,
....... ти си знаеш най - добре. Каквото и да кажа едва ли ще облекчка болката, притеснението и стреса,
Само да ти кажа, че като прочетох заглавието си помислих че съпругът ти е неизлечимо болен. Като разбрах че не е така се зарадвах, въпреки че станалото е отвратително Sick Бъдете силни, и,а и по лоши моменти в живота. Сигурна съм че ще го преодолеете.

Общи условия

Активация на акаунт