Отговори
# 135
  • Мнения: 6 390
Хай Хуй  Mr. Green
сядам да хвърля едно око, че гледам ви дошло вдъхновението за писане  Wink Laughing

Тоя  Хуй се оказа голяма мотивация  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 136
  • Мнения: 1 049
Макдирок , честита Ви годишнина  bouquet  bouquet

Дълги и щастливи години семеен живот   bouquet  bouquet

# 137
  • Мнения: 1 526
MegiX , лека и спокойна бременност! ( нали правилно съм разбрала)

Калида Сукот, не е хич пречистващ даже... строят се тези палатки ( сукот- палатки) и цяла седмица се яде в тях. Което си е цяла седмица пикници! Голяма веселба пада, а децата са много весели и ентусиазирани!
Колкото до онзи разговор- доста трудно се говори с Меди за смърт. Напоследък откакто се прибра от Бг е ужасно чувствителна. Усеща всеки резонанс в тоновете... пораства маминото момиче. Но за моя радост споделя всичко с мен и ми каза, че аз съм най- добрата й приятелка  Heart Eyes. Какво по- хубаво от това. И постоянно фантазира. Все говори с въображаеми деца. Преди да лекне и казах да не скача силно, защото под нас живее малко бебе, а тя ми отговори: `не съм аз, ние сме много момичета тук...`  Joy Но спря да скача.

amymommy Мъртво море е райско кътче. Обожавам го. Аз като дете доста травми и фрактури съм отнесла ( мотори, алпинизъм, пещерно дело и не на последно място - щура глава   ooooh! Та идеята ми беше за томошната лечебна кал- страшно ме облекчава. След няколко процедури не съм имала проблеми с кокалите години. А водата- гъста е като олио. Но е толкова приятно да те обгръща! Не може да се плува, заради огромното солено съдържание, но и не можеш и да потънеш- все те тласка на горе. А след това кожата става страхотна. Изчистена, гладка, мека, лъскава... Въобще струва си и препоръчвам да се посети най- ниската точка. А покрай Мъртво море е Каменната пустиня, но аз и без това се отплеснах...
Чакаме снимки  Peace Какво сготви?

Звезди, като сме я подкарали на рецепти- каква точно ти се иска, с какви продукти?

# 138
Мили мами,
може ли да споделите с мен за тази Свичкова рецепта чешка, че ми стана любопитно. От какво се приготвя и как?     chef   Може и да запретна ръкави и да я приготвя като нищо, стига рецепта да има и необходими продукти. И настроение за готвене.      chef

П.С. Току-що  прочетох, че въпроса бил вече зададен    chef   Предизвика интерес в нас тази Свичкова рецепта.  На мен ми звучи като Всичкова, не знам защо   Crazy но ми се струва, че е нещо много вкусно.
чакам рецептата с наострени уши. и очи. и снимка, ако има.......съвсем ще се настроя.

П.С.2
Калида, да не рисуваш икони? На снимчицата с Дана се вижда една иконка.

Последна редакция: чт, 05 окт 2006, 23:19 от cafe

# 139
  • Мнения: 6 390
Макдирокови
Желая ви цялото щастие на земята!!!
И още много години съвместен живот изпълнен с много любов!!!
И цяла сюрия малки и по - големи Макдиркчета около вас !!!



Спомням си миналогодишното ви празнуване  Wink Mr. Green чак в Прага се чу  Party Whistling Whistling Whistling

Ама не съм и предполагала че масово ще ви зарибя с тези снимки  Party ако знаех че е толкова лесно, всеки месец щях да ви пускам  Wink Grinning

Сега свичкова ще потърся да покажа и разкажа  Wink Mr. Green

Ели, дай да органи3ираме срещата.....може и с преспиване

Направо си ги представих Бадемката и Шокито в дружеска блонди прегръдка - шоколад с бадеми  Mr. Green Ммммммммммм Hug Heart Eyes
Joy това ми хареса, обичам шоколад с бадеми  Wink Party
Амейке - чудесна комбинация ще стане  Wink Whistling Mr. Green

Сонитке
аз дори руса не те видях, ти вече си пак с ново амплоа, ама я дай да те видим, че утре ще се срещнем на улицата, няма да се познаем  Wink Grinning

Влади
давай, давай снимките от Олимпиадата  Party Grinning много ти завидях, цял живот си мечтая да отида на Олимпиада поне за няколко дни - като зрител разбира се Wink

Трябва да ида на Карлов мост да си го пожелая това желание  Wink Mr. Green

MegiX
и ти ли си бременна  Party браво   bouquet лека бременност ти желая  bouquet
Кога ти е термина - казвай - разказвай
А двамата батковци колко са големи всъщност  newsm78

# 140
  • Мнения: 6 390
говеждо филе със сметанов сос - си го превеждам на бг.
svíčková na smetaně - на чешки
marinated beef tende - на анг.
controfiletto - може би на ит.
Lendenbraten - на немски
filet du roti - fr
solomillo - на исп.



може би не изглежда кой знае колко зашеметяващо, но е ужасно вкусно  Heart Eyes

утре рецептата, че има сто вида на нета и незнам коя да преведа  ooooh! Grinning

# 141
  • Мнения: 7 914
                                            
                                          mcdirock Честита Ви Годишнина!
                                Желая ви много дълъг и щастлив семеен живот!





         

# 142
  • Мнения: 7 914
Tali Dan, ами няма значение каква рецепта.... само да не е с месо ( че съм тревопаска  Mr. Green ) и ако е сладка ще я правя по нататък, че сега от сладкото ми се Sick ...
 Hug Hug Heart Eyes
Колко божествено си описала Мъртво море... Heart Eyes


Nadin, тук неканени не съществуват.... и дано по- активно да се разписваш сред нас  bouquet


Kalida,
 Hug  bouquet

MegiX,
Цитат
Иначе на мен нищо не ми се прави - ни ми се работи, ни ми се готви, ни ми се мисли, ни ми се пише тук, не знам как го правя въпреки целия мързел и лошотия   Sick дето са ме налегнали.
И при мен е така... на моменти ми проблясва и докато намисля какво да правя... пак старото ме хваща Mr. Green Ама  smile3501, че въпреки всичко го правиш! Hug


cafe
 Joy ех, че се разсмях...всичкова рецепта Hug



# 143
  • Мнения: 2 959
...ни ми се пише тук, ...
MegiX, недей така и Ти, Бременелке. Честита и от мен, лека и безпроблемна да е! Успех другата седмичка на прегледа. И сега вкъщи със Сашко на кой език говорите, Той е голям и бързо маневрира м/у 3-те, ами мъничето как се оправя? Hug
...седмата година била фаталната,да видим...
Амимамми, не се притеснявай, каквото казват хората, си е за Тях. С годините става все по- хубаво, то е като старото вино, отлежава и вкуса му се подобрява. Честити ти нови придобивки за Теодор, не скучаеш, бъдеща Мамо! И ние си чакаме, чакаме...! Hug
Зайченце, не така лаконично, моля! То наистина повода е страхотен, но все пак кажи как сте с Криската? Оправихте ли отношенията с дядото? Hug
...не е хич пречистващ даже...
Тали Дан, ами че Вие вече душевно се пречистихте след прошката и идва ред да нахраните и тялото и душата.  Hug А това за многото момиченца и Мади, нормално ли е, питам защото сестра ми се беше притеснила заради племенника ми, и той й казваше че си има много приятели, а всъщност е самичък, /а ти си специалист в таз област/? Thinking
Кафенце, не мила, нямам таз дарба, това ми е от специалната осветена колекция от БГ. А Ти рисуваш ли? Ето, получи отговор на исканият чешки специалитет от Ели, но нали това не означава че няма да ни навестиш пак?Hug
...обичам шоколад с бадеми...
Ели, пък ако е и Милка, още повече, нали? И благодаря за красивата и вкусна картинка.Hug
Марсианска звездичке, много се радвам че толкоз късно Си сред нас, наистина се усещаше липсата Ти. А казахте ли на свекърите новината за ново внуче, вече зълва Ти ще има конкуренция във Ваше лице пред мама и тати, май?! Hug
Ивалекс, къде се загуби, бременелке, виж, бройката Ви расте?! Hug
Татянка, целувки за Миленката! Какво предствлява таз любима играчка на бебка, която се чудеше как ще ч побереш в багажа?Hug

# 144
  • Мнения: 7 914
Kalida, казахме им ( и от тогава нищо...)...ама  от  Случката насам от една страна ми е леко криво, от друга ми е супер леко ( че няма да се чувствам към тях ни най-малко задължена). Поеже се обадиха 2 пъти - един път да кажат на мъжО веднага да се обади на застрахователя , а втория път да питат дали колата става за ремонт или не... и нито един път не попитаха как съм аз или дали имаме нужда от кола (транспорт) Явно, че е била сериозна като отговори на въпроса, дали чака следващо ( от нас с мъжО )внуче, че вече  си иска спокойствието и след двете внучета ( на сестра му)  иска да се занимава само с нейни си неща  Whistling Mr. Green
...а съседката не беше научила за инцидента и като и казах + за бременността веднага ми каза... "дори и за покупки да ви трябва кола - само се обадете"....дори и подаръче ми подари за новината  Blush...
но... какво да се прави семейство идва като допълнение.... Joy

Хайде лека нощ... е, че ми се спи...ама ще ходя да почувствам удобството на леглото!

До утре , момичета!  bouquet

# 145
  • Мнения: 2 427
Иии Ели Sad!!!Да те познавах по-рано ама,ха де!Можеше да прескочите наистина към нас Confused,ако знаеш колко се молихме на този-онзи да дойдат с нас до Торино,да се разхождаме,да ходим по състезания,никой нямаше желание да си покаже носа навън,само онези 4 мата сингъл,ма те нас не ни бръснеха,ходеха по шведки.Иначе двойките,студено им билоооо,не ги интересувалоооо,не били по спортааа,имали децааа...егати хората!Много страдахме от липса на приятели с които да споделим тези мигове,ама както казах вече,компенсирахме с непознатите с които си бъбрехме.Нищо,за следващите спортни събития ще те имам в предвид! Party

# 146
  • Мнения: 2 427
http://pg.photos.yahoo.com/ph/vladislavarumenova24/album?.dir=/6 … bare2&.src=ph

Ето малко снимки от нашето Торино.Искаше ми се да снимам и в Музея на древен Египет,но не беше разрешено,в ГАМ също Confused.Само в Музея на автомобила никой не го беше грижа какво правим Joy

# 147
  • Мнения: 7 430
Миленка, честита ви годишнина Hug

Бъдете щастливи, обичани и влюбени завинаги ...

# 148
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Макдирок4е, 4естита ви годишнина с пожелания за още много такива, изпълнени с любов и щастие!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Лек ден(нощ) на вси4ки!
Едва сега успях да приспя Смърфа и отивам и аз да се хоризонтирам  Hug

# 149
  • Мнения: 847
Хай Хуй и от мен,
нещо съня ме напусна и реших да ви споделя за нашето посещение в Океаниума...Сега кашвам и снимки и дано да се справя да ви ги покажа..
Та зна4и,Океаниума е в гр.Кроазик ,който се намира на около 100км от Нант (Западна Франция)на Атланти4еския океан...Построен е на две нива ако не се лъжа,и има и летни атракция ,които за съжаление ние не можахме да видим ,тъй като сме ве4е есен..,но нищо лятото ще наваксаме...Та на първото ниво ,от където се влиза са аквариумите с разли4ните морски  и океански преди вси4ко риби,разделени по семейства ...На същото ниво се и намира и големият тунел ,пълен с най разли4ни риби -големи ,малки ,средни,цветни,симпати4ни и не толкови...Интересното е ,4е някои видове се хранят със себеподобните си ,но бяха вяе пак на едно място..От това ниво се отива ,по една външна стълба на второто ниво ,което е с Акулите от Австралия...направено е супер-с морско дъно,с потънал кораб,и около вси4ко това си плуват спокойно страхотни хищници...Хубавото е 4е могат да се наблюдават от много места-от високо,и има едни прозорци във формата на полусфера,където даже и голям 4овек може да поседне-полегне и спокойно да си наблюдава-ефекта е страхотен,имаш 4увство ше ей сега ще се изправиш лице в лице с някоя кръвожадна акула...А те са едни такива страхотни същества и страшни ...но затворени изглеждат толкова невинни и спокойни ,и едни такива сиви ,имах 4увството 4е кожата им е една такава нежна...След акулите имаше ниша на праистори4еския 4овек ...под формата на пещера...след това се излиза навън и следват пингвините ,едни такива мъни4ки,те са от Канада,Ванкувър ..След това се отива отново на изодящото ниво и се попада в следващата 4аст на аквариумите с разли4ни риби и на големият тунел..На края ,разгледахме изложба на разли4ни морски миди ...Просто разходката си заслужаваше ,въпреки времето ...Не о4аквах ше на моят син ще му е интересно,но той се оказа много любопитен и заинтригуван ,и беше толкова възбуден от това посещение...
Оставям ви да се насладите на снимките ...
дано да съм успяла и да ги видите..
Хайде лека нощ ,или добро утро..
http://new.photos.yahoo.com/bori_iana/album/576460762319224039#page1
ето ви и сайта на океаниума: www.ocearium-croisic.fr

Общи условия

Активация на акаунт