Отговори
# 75
  • Мнения: 3 463
Kalida,възхищавам ти се  bouquetНа въпроса ти за езиковите обучения,напредвам бавно и славно,облъчвам се с арабски курсове и сутрин и вечер,но ми липсва практиката,опитвам се да говоря в магазините и където ми се предостави възможност,произношението на някои звукове ми е най-трудно да го докарам до автентичното звучене.А за лунните предизвикателства,не питай,там съм до под кривата круша. Embarassed

mcdirockche,мерси за линковете,страхотни кухни,нямам търпение да видя и другите. Heart Eyes Hug

Scarlet,чудесни снимки,честито за кръщенето!  bouquetНие се чудим още кога и как и къде,дали източно-православни като мама или католици като татко или да ги оставим сами да се самоопределят като пораснат.Ако решим да ги кръщаваме,май ще е първият вариант,защото се венчахме в София и попът накара Джон да подпише декларация при нотариус,че няма нищо против да се венчае в източно-православна църква и че децата му трябва непременно да бъдат кръстени в нея.Май всичко беше формално,защото на самия ден никой не ни я поиска дори.

Татяна,честита къща,много щастливи и незабравими мигове в нея!  bouquet

# 76
  • Мнения: 5 183
Привет!
Само набързо да вляза, преди да заведа де4ко на градина и да ида да напазарувамз а утре /ще имаме малко парти/.

Калида, не го заведохме на влак4ето, нямаше как. Добре 4е не сме му обещали, та да се разо4арова, но пък го заведох на детски театър и беше много впе4атлен. Влак4ето го оставихме за друг път. Някой неделен ден ще го заведем.

О'Хари4, много хубави снимки! Разгледах ги вси4ките с голямо удоволствие.

# 77
  • Мнения: 1 526
Така започвам отначало... пак ми се загуби постинга...  #Cussing out
Хай Хуй ( и Бай Хуй)
amymommy това са поздрави  Laughing
Как си ти днес не се претоварвай, почивай. Какво стоят при вас? Ти къде по Ботуша се намираш? (ако ти се споделя)

Ели тя моята приятелка за дъжд отиде. При нас с това 6 месечно слънце  Sunglasses... всички чакаме дъжд... Тя кръстосва ПРага и е възхитена.

Калида с Ханука бързаш. Сукот чука на вратата. Почва другата седмица и е седем дни. Строят се къщички, подобни на палатки от палмови клони. Свършва със `симхат Тора`- получаването на Тората.
 
 mcdirock-че всички са на мнение, че Вик е `копнат` и ` пейстнат`... Joy  Одрал ми е кожата, а и характера. Ината също   Blush

surfline размечтах се покрай тези замъци от вашите снимки  Heart Eyes Красота! И вие сте много красиво семейство!   bouquet

Лека Нощ/ ден!

# 78
  • Мнения: 7 430

Дяволинкеее , да го нацелуваш мнооого това златно мишле, сладко и пораснало. В БГ ще го чакат малко бебе, а то я го виж какъв момък... Гледам лентичката ти... то не остана... Как е Вик днес? Свърши ли с багажите?


Оки Wink...нацелуван е от една хубава леля  Hug
ВикТорио продължава да си кашля  ooooh! и днес пак е в къщи и така, че багажите се оправят бавничко Mr. Green
Вие как сте?Как е след новогодишните празници Wink

Поздрави и целувки на сладките ти хубавци Heart Eyes

ХариЧ
, аз не бях видяла другите снимки и снощи на спокойствие си ги разгледах.
Честито ти Християнче - да е жива, здрава тази Чаровница Hug А да ти кажа, че каката ти е удрязала главата - толкова много прилича на теб Hug А ти си се разхубавила Heart Eyes Много ти ходи черна, поизправена коса Peace
На едната снимка видях съпруга на една моя съученичка от Тох - този с розовата ризка Wink ....а и да те питам този Божи храм не се ли намира до Ямбол - ако да, аз там съм кръщавана Wink

Наничка, дано се появиш скоро и всичко е наред Hug

Татянка
, страхотна къща Peace
Пожелавам ви да я изпълнете с много щастие, радост, любов и още 2-3 дечица да щъкат там Mr. Green
Мога ли да те помоля за няколко думи на немски на напишеш (нали знаеш Wink)Измисли каквото ти дойде на душа Heart Eyes

Майка
- как сте вие?
Ех завиждам ви, че е пролет вече при вас  bouquet

Звездичке, къде си Cry
Надявам се всичко да е наред Praynig

Сонитка, дай да те видим с нова коса Wink

Ели, вие какво ремонтирате - извинявай, че съм пропуснала Wink Целувки на Емката Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 7 430

някой знае ли къде е оранжевото небе?


Тя тук много отдавна не пише Cry
Наскоро я мярнах в отчетната темичка на Холандия Peace

Тали, гледам ти снимката и си мисля - какво ли се е замислила newsm78 Mr. Green Hug

# 80
  • Мнения: 6 390
Какво е това Бай Хуй,момичета,аз съм го чувала някъде,нали беше нещо скандинавско?!
ох това ме хвърли в спомени и ме разсмя  Mr. Green

жалко че я няма Звездито, нея я водим от специализираната школа по ХАЙ ХУЙ  Mr. Green Mr. Green но сега няма да си мълчим след като я няма, тя ще допълва после, или Карлиус  Wink Mr. Green

Та значи, в Холандско всичко живо ХОЙ_ка и ХУЙ_ка като за последно  Mr. Green
"Хой" е здрасти
а
"Хуй" е добър

Хой Хуй
е
Привет драги мой   Mr. Green Mr. Green Mr. Green на Холандски  Joy

а Бай Хуй
дойде от Китайския  Joy това е акупунктурна точка на върха на темето - една от най -големите  и най-важните точки  Laughing Mr. Green

та стана комбинация някаква, и сега си се Хуй_каме тук на воля  Wink Mr. Green

# 81
  • Мнения: 6 390
Дидонке
къде ти ние ще ремонтираме  ooooh! Laughing... нови съседи се нанасят, купили си апартамент на 2.рия етаж, надявам се на не въртят бормашините 6.седмици, ами само първите една-две... че те трябва всичко да бутнат за 6.седмици бръмчене  newsm78

а за Охарич манастира - в Ямболско е да, тя каза  Wink Grinning

# 82
  • Мнения: 7 430
Дидонке
къде ти ние ще ремонтираме  ooooh! Laughing... нови съседи се нанасят, купили си апартамент на 2.рия етаж, надявам се на не въртят бормашините 6.седмици, ами само първите една-две... че те трябва всичко да бутнат за 6.седмици бръмчене  newsm78

а за Охарич манастира - в Ямболско е да, тя каза  Wink Grinning

Ели, мерсаж Hug ....тия дни чета на диагонал, за което се извинявам и съм пропуснала какво е писала ХариЧа Wink

Ами вие ще се местите ли - преди доста време като, че ли бе споменала за нещо такова newsm78


# 83
  • Мнения: 5 183
Здрасти пак!
Напазарувах. Грабнах пилешко филе ... в промишлени коли4ества, само дето не съм решила как ще го приготвя. Иска ми се да е нещо бързо, лесно и вкусно. Имате ли идеи? Пак ще възнегодува някой сега, 4е пълним темата с манджи, но здраве да е!  Mr. Green Та зна4и, ще имаме гости и общо ще сме 7 възрастни и 4 деца.

Дидка, махнала си ленти4ката и не мога да се ориентирам... Та кога летите? Май е съвсем скоро.

Калида, искаме снимки от РД на Дана, плийз!

Последна редакция: чт, 05 окт 2006, 03:21 от Maika

# 84
  • Мнения: 7 430

Дидка, махнала си ленти4ката и не мога да се ориентирам... Та кога летите? Май е съвсем скоро.


Летим след 4 дни, в понеделник Wink
За гозбата не знам какво да те посъветвам - ти прегледа ли в Рецептите.Каквото и да направш ще е вкусно Wink
Целувки за теб и дребния сладурчо Heart Eyes  bouquet

# 85
  • Мнения: 3 463

Ели тя моята приятелка за дъжд отиде. При нас с това 6 месечно слънце  Sunglasses... всички чакаме дъжд... Тя кръстосва ПРага и е възхитена.


Ели,и ние искаме да посетим Прага в края на този месец,би ли ми помогнала с разглеждането на забележителности?Кои места трябва на всяка цена да посетим,как ще е времето,кои хотели(и кръчми) препоръчваш?Там ще сме 2-3 дни и ще се радвам да се запознаем ако имаш възможност.  bouquet

Tali Dan,да не сме наблизо с тази липса на дъжд?И ние чакаме,но знаем,че няма да дойде. Laughing

Дидолинка,лек път и честито ти връщане,знам колко много го искаше. Hug

# 86
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Аз не Ели, но има един мост с една гравюра. Като я пипнеш и си пожелаеш нещо се сбъдва. Лично тествано  Wink
Или да пообиколиш двореца, задължително чешка биричка да опиташ. Ако имаш време мини с корабче по реката, заслужава си!
Има едно типично ястие, на което забравих името, но вкуса е незабравим  Flutter
Май не помогнах много, но пък си стоплих душата с хубави спомени  Party

# 87
  • Мнения: 3 463
Аз не Ели, но има един мост с една гравюра. Като я пипнеш и си пожелаеш нещо се сбъдва. Лично тествано  Wink
Или да пообиколиш двореца, задължително чешка биричка да опиташ. Ако имаш време мини с корабче по реката, заслужава си!
Има едно типично ястие, на което забравих името, но вкуса е незабравим  Flutter
Май не помогнах много, но пък си стоплих душата с хубави спомени  Party

Сега ако си спомниш и името на моста и на ястието,цена няма да имаш Hug.Мерси за подсказките,да не стане като с Париж,връщаме се и аз чак сега научавам,че имало по-специална плочка пред Нотр Дамската катедрала. Laughing

# 88
  • Мнения: 6 390
Noia
 Hug Hug Hug Hug Hug
разбира се че ще полеем събитието с хубава чешка биричка  Mr. Green
Карлов мост, Храдчани, Вишехрад, Староместке намести - с часовника и още много - ще ти пусна линкове и планове  Wink Mr. Green
Пепе
а на какво прилича това ядене  newsm78
Свичкова ми е любима от чешките гозби, или кнедло-вепржо-зело  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Момичета
после ще пиша повече. че Бадемата си прави гъргара тук с мен  Crazy Mr. Green

# 89
  • Мнения: 3 463
Ели,мерси много,нямам търпение да се видим. Heart Eyes Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт