Събирам мнения за сватбен подарък

  • 2 437
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 243
Ние наскоро купихме за подарък много красив спален комплект от ТАС. Естествено това е много по-обикновен подарък от гореспоменатите идеи,но те пък са по-задължаващи.В смисъл-имат ли къде да закачат портета,ще им допадне ли дестинацията за почивка и т.н.

Етио ти някои предложения от  сайта ако решиш все пак да разгледаш
http://megashop.bg/nani/product_info.php?cPath=5_30&products_id=130
http://megashop.bg/nani/product_info.php?cPath=5_30&products_id=131
http://megashop.bg/nani/product_info.php?cPath=5_28&products_id=124
http://megashop.bg/nani/product_info.php?cPath=5_28&products_id=170

# 17
  • Мнения: 2 657
Място за картината има достааааа Wink

за по4ивката-няма как да си остави работата кръстника и вариянта отпада.

Днес гледахме в един магазин нещо и има вероятност утре да го купим.Незнам как се нари4а,ръ4на изработка е и е много красиво.Ще им хареше със сигурност и може утре да отидем да го купим.Ще ка4а снимки веднага,ако го вземем.

сега ще разгледам сайта.

# 18
  • Мнения: 4 965
Предлагам следните неща:
1. въпросната картина - техен портрет;
2. сватбен албум;
3. някакви допълващи се бижута (примерно, моята свеки ми подари оригинална старинна пендара/много красива, а на мъжа ми пръстен с гравюра като пендарата);
4. въпросната почивка не е задължително да е продължителна и да е с фиксирана дата - има ваучери за уикенди за двама, като двойката може да посочи кога им е удобно в рамкитена определен срок (около 6 месеца);
5. икона (особено на светец, чието име носи някой от младоженците);
6. нещо оригинално и красиво, което обаче трябва със сигурност да им допадне (примерно, братовчедката на мъжа ми ни подариха изработен по поръчка метален цветарник с разни орнаменти и т.н. за 2 саксии - и двамата обичаме цветя, а и стилово ни се "връзва");
7. сервиз тип"колекционерски" - има много красиви комплекти за 2-ма човека (примерно, за кафе, за мляко или нещо подобно) - ръчно рисуван порцелан (можеш да подбереш картина, която най-много да им пасне или да има някакви сватбени елементи);
8. комплект мъжка и дамска пижами от сатен или комплект халати за баня.

# 19
  • Мнения: 431
Наскоро попаднах на този сайт: http://www.domoshar.com/index.php?lang=bg и много ми допадна идеята за такъв уникален подарък, може и по собствен проект. Нещо такова, например:


Не бих подарявала картина, защото е обвързано с останалите мебели, стените, да не говорим за вкуса на младоженците.

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 19:22 от Лизбет

# 20
  • Мнения: 2 673
Зависи от средствата, ама е добре и екскурзийка до някъде..

# 21
  • Мнения: 4 806
нещата, които НЕ бива да се подаряват са:
1. чаши
2. кухненски уреди

Добър вариант е картината. Или икона (но наистина трябва да се прецени тяхното отношение по темата).

# 22
  • Мнения: 2 211
Малка пластика, но авторска, от галерия.

# 23
  • Мнения: 924
Можеш да им подариш романтичен уикенд някъде. За мен това е исеалния подаък за хора, които си имат всичко.

 smile3521 smile3521 smile3521 Абсолютно "за" идеята. Нещо незабравимо и не рискуваш да не им допадне.

Картини и неща от антикварни магазини....вероятността да им допаднат е минимална. Аз лично пазя подобни неща от сватбата ни и никога няма да ги ползвам.

# 24
  • Мнения: 2 616
По принцип не е редно да се подарява икона, освен от родител на дете или ако имате много близка родствена линия. Нищо не им подарявайте на хората-знам, че искате да им остане нещо за спомен, но сигурна ли си,че ще го използват хората и че ще им пасне на вкуса и подредбата на дома-дайте им парички те ще си купят каквото им харесва и ТРЯБВА и пак ще си знаят, че им е от сватбата. Ние в нашите покани за сватбата специално написахме, че искаме пари като подарък-много по-практично е и със сигурност няма да има кутии и кашони, които да се чудя къде да вра и на кого да преподаря после

Уикенда си е скъпичък подарък-не всеки може да си го позволи, но все пак е оригинално хрумване!

# 25
  • Мнения: 463
Обожавам картини, но много малко от подарените такива висят по стените, просто не се връзват с интериора и вкуса ми.
Портрет по снимка на двамата е чудесно хрумване.
Аз лично залагам на нещо практично, бих подарила например хубав, голям куфар. Човек рядко си купува и винаги има нужда.

# 26
  • Мнения: 924
Понеже видях, че има предложение за портрет. Ако са суеверни има голяма вероятност да не им хареса- хората казват, че когато те нарисуват ти отнемат от духа. На мен лично никак не би ми било приятно.

# 27
  • Мнения: 8 917
Та така,събирам мнения.
Кръстниците на детето ще правят сватба ноември,та с мъжа ми сме в голяма 4уденка.Решихме,4е ще вземем някакъв подарък и ще дадем пари.
По принцип,те са много добре финансово и си имат вси4ко.

Бихме искали,да е нещо за дома им,но незнаем какво newsm78
Пари Peace "опаковани" по красив начин Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 3 160
Идея: от Общината тръгваш /така де, антикваря в общината/, после безистена на Резбарска, след което малко по-към Дунава малко по Резбарска. Портрет на младоженците не мисля, че е удачно, но там съм виждала картини на Баба Вида, които ми събраха очите....а и щом сте толкова близки би могла да прецениш коя картина би им се вързала на интериора и вкуса...мисля си...

# 29
  • София
  • Мнения: 11 708
Ами пиши каква сума сте решили да отделите,защото подаръка може да бъде от тостер до... кола /е последното е пресилено/.
Иначе ми допада идеята за романтичен уикенд или нещо като сватбено пътешествие.А сега видях,че този вариант отпада.
Щом са добре материално и си имат всичко най-добре е според мен картина.икона,сувенир ръчна изработка,с две думи нещо за спомен.

Общи условия

Активация на акаунт