Споделете 3.1

  • 11 965
  • 347
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
ДЕ ВАня, честито!

Абре, девойки - сефте влизам в тази тема. Това седмичната на Клюкарника ли се явява?

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Абре, девойки - сефте влизам в тази тема. Това седмичната на Клюкарника ли се явява?

Кога както дойде, Бу.
Понякога се напълва и за ден, стига той да е богат на събития Joy

# 17
  • Мнения: 1 533
ЧРД на Васи!!! Весел празник в къщи, торти-морти, подаръци и балони Grinning

Верги, ако не паднеш, за следващия път ще ти дам тел. на едни младежи, които мият прозорци, хич не е скъпо, слушай и старо и патило Grinning

Аз да споделя, моята Яна съчини първото си хайку:

"Весел Зайко
падна на глава
и умря!"

Малко е мрачно, но като за първи опит - да му е простено на автора Laughing

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Благодаря за поздравите. Подсладете деня си:

# 19
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Абре, девойки - сефте влизам в тази тема. Това седмичната на Клюкарника ли се явява?
Засега беше месечна, може и седмична да стане Grinning
Де Ваня, честито  от мен   bouquet

# 20
  • Мнения: 9 903
Аз да споделя, моята Яна съчини първото си хайку:

"Весел Зайко
падна на глава
и умря!"

Малко е мрачно, но като за първи опит - да му е простено на автора Laughing

хахахах, не си права - в традициите за писане на хайку не е упоменато настроението да е непременно позитивно. Пък и Зайко е бил весел, което допринася за радостното начало, все пак  Mr. Green
На мен много ми харесва!

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Поне Зайко е умрял с усмивка!

# 22
  • Мнения: 9 903
то ми напомня даже стихчето, поместено над началото на един роман от Братя Стругацки/дали беше Пикник край пътя, ще излъжа  newsm78/:
Седяха зверчета
около плета.
В тях стреляха
и те умираха.

# 23
  • Мнения: 1 533
Аз да споделя, моята Яна съчини първото си хайку:
"Весел Зайко
падна на глава
и умря!"
Малко е мрачно, но като за първи опит - да му е простено на автора Laughing

хахахах, не си права - в традициите за писане на хайку не е упоменато настроението да е непременно позитивно. Пък и Зайко е бил весел, което допринася за радостното начало, все пак  Mr. Green
На мен много ми харесва!

Тити, много въпроси събуди у мен това хайку.
-Защо е бил весел,
-как се разбира кога зайко е весел - усмихват ли се зайците или показват това чрез енергични подскоци.
-вроден ли е песимизмът на българина - щом си весел, ще умреш - или се възпитава от крехка възраст от заобикалящата бг действителност
-същият лирически герой ли е това от "Зайчето си наранило лявото краче..." или е авторско хрумване.
-защо в крайна сметка зайко трябваше да падне на глава, кое породи това черногледство у автора, не можеше ли да остави отворен финал за "Весел Зайко"2...етц, етц...

# 24
  • Мнения: 3 447
Аз да споделя, моята Яна съчини първото си хайку:

"Весел Зайко
падна на глава
и умря!"

Joy Фенка съм й на Яна  bouquet
С интерес ще следя развитието й като автор Grinning

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 
[
Тити, много въпроси събуди у мен това хайку.
-Защо е бил весел,
-как се разбира кога зайко е весел - усмихват ли се зайците или показват това чрез енергични подскоци.
-вроден ли е песимизмът на българина - щом си весел, ще умреш - или се възпитава от крехка възраст от заобикалящата бг действителност
-същият лирически герой ли е това от "Зайчето си наранило лявото краче..." или е авторско хрумване.
-защо в крайна сметка зайко трябваше да падне на глава, кое породи това черногледство у автора, не можеше ли да остави отворен финал за "Весел Зайко"2...етц, етц...
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 26
  • Мнения: 5 577
Верги, ако не паднеш, за следващия път ще ти дам тел. на едни младежи, които мият прозорци, хич не е скъпо, слушай и старо и патило Grinning

Aма ... колко млади - да не се окаже, че на мен са ми батковци?  Mr. Green Heart Eyes

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ха, че то за теб всичко, що е над 20 вече е батко Joy

# 28
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Амии-и-и-... нали темата е за споделяне? newsm78
Аз да си кажа тогава...
Хич ме няма напоследък! Ама хич! Не мога да се съсредоточа в нищо, не ми върви работата... Тъпо ми е... Искам да се скрия някъде... Какво ми става, оф... Не се харесвам... Banghead Какво да правя-а-а-а... cry
Търся някой да ме  bash та да ми дойде акъла!

# 29
  • Мнения: 1 616
Калин@, и аз съм фен на щерка ти! Искрено й се радвам, а на теб оставям да се главоблъскаш "какво е искал да каже авторът"... Joy

Вергилия, докъде стигна с прозорците? Аз за себе си съм открила чудесен и почти лесен начин за миене на прозорци. Купих си от онези джаджи, дето са с регулираща се дръжка, дунапрен и гумичка. Напръсквам с препарат, хубаво размазвам с дунапрена, после "обирам" с гумичката, като силно я натискам в стъклото. Тук-таме остава по някоя и друга дируга от вода, която забърсвам със сух парцал и ето: имам съвършени, чисти прозорци! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт