Споделете 3.1

  • 11 997
  • 347
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 040
Бубон, и от мен имаш стискане на палци  Peace

# 316
  • Мнения: 5 622
Споделям ,че от седмица насам ме болят адски гърдите , а до лелката има поне още седмица. Някъде из форумите четох че това е един от първите симптоми на........ Laughing  Praynig .  Ще видим след седмица.
Лек ден ви желая!    bouquet

Бе и мен ме болят ужасно, но не съм бременна  Wink

Споделям: Седя си пред компа (и аз съм боса и май трябва да се обуя..), със сокче от портокал и хапване....детето спи, мъжът ми е на работа...перфектното време да седна и да пофорумя  Wink

Надявам се да изляза по-късно....

# 317
  • Мнения: 3 346
Бубе, като прочетох перфектното време да пофорумя и установих, че моето перфектно време да форумствам напоследък е, когато дребчо започне да пише домашни. Казвам ви, ако не е форумът, тежко и горко на детето. Знам, че нямам абсолютно никаква дарба да преподавам и обяснявам, но пък че от мен евентуално е щяло да излезе най-лошият и нервен учител на земята, не съм мислила/добре, че никога не съм искала да стана учител/ ooooh!.

Много, много специален поздрав от мен за всички учители тук!  bouquet

Как издържате се питам... ooooh!

Та така - успокоявам си нервите между всяко ченгелче и чертичка, ровейки се из форума, и повтарям като мантра: "Не викай, не викай, не викай!"

# 318
  • Мнения: 2 212
Е няма начин...и другата цяла седмица съм в София  Rolling Eyes Искам не искам няма да пътувам всеки ден, дано поне ми дадат да си запазя същата стая, в която съм в момента...Утре все пак ще се върна в Пловдив за малко и после пак Simple Smile Е не че е толкова зле, просто много нови неща наведнъж, много умора особено и като съм болна и много студ ...другата седмица ако не си донеса шапки, шалове и ръкавици та на  Laughing 

# 319
  • Мнения: 2 495
Хайде споделям и аз-днес имах изпит по статистика и го взех GrinningБеше трудно, но се справих Hug

# 320
  • Мнения: 10 758
Хайде споделям и аз-днес имах изпит по статистика и го взех GrinningБеше трудно, но се справих Hug
А честито  bouquetИ другите да ги вземеш Peace

# 321
  • Мнения: 2 495
А честито  bouquetИ другите да ги вземеш Peace
Благодаря  bouquetОще 3 останаха,но са ноември LaughingЩе ги вземем и тях Peace

# 322
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Споделям, че не ставам за змиеукротител. С една единствена змия трябва да се справя, а не мога. Въпросното същество наскоро се нанесе в къщи и се зове майка на съпруга ми. Другото ще го спестя. Изтормозена съм. Може да съм бременна, а може и да не съм.
Кофти дни в последно време  Sad

# 323
  • Мнения: 268
ДеВАня и Irena80 ,благодаря ви за подкрепата ,ще поживеем ,ще видим  Simple Smile .
Ве4ерта запо4ва добре за мен ,надявам се и за вас .   bouquet

# 324
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Споделям, че съм се пипнала с мръсни ръце по лицето от което се е получила инфекция и сега не стига, че са ми излязли едни гадни петна по лицето и шията, ами и трябва да ги мажа с един крем, да пия някакви хапчета и да се пръскам с Бивацин от което лицето ми става на бели петна, но най лошото което не знам как ще преживея е, че не трябва въобще, ама хич да си мокря лицето! Отврат! Пълно безумие! А си мия ръцете по 1000 пъти на ден - не е честно!
 Еми, оплаках си се, не че ще стана по-малко смешна или по-малко ще ме е срам да си показвам петнистата мутра на вън, ама поне си се оплаках.

# 325
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Adara, ще мине, ама наистина звучи неприятно. Съчувствам ти!

Аз пък днес съм щастлива - най-сетне имам нет у дома и ще сърфирам наволя. Не че досега някой ме е спирал, де, ама друго си е. И другата седмица ще се сдобия с нов комп (нищо, че ще си го изплащам собственоръчно аз, щото аз настоявах за него баш сега) - хубавите работи - пари струват. Голям кеф ми е - днес освен всичко останало имам почивен ден, пия си кротко цял ден кафе пред компа, гледам Витоша, която придобива все по-есенен вид, слушам си Depeche и ми е хубаво и спокойно за пръв път от две седмици насам. Прибрах Бимбото от градина, направихме си чудна есенна разходка, купихме бира и сега той рисува и се маже до уши - влакова композиция някаква твори, пее с пълно гърло "капят, капят капчици навън" (каквато и да е тази песен), обяснява ми възторжено как е ритал футбол с децата и чичкото (треньор даже си имат в градината), аз седя и си споделям и чакам мъжа ми да се прибере. Идилия.

# 326
  • Мнения: 5 370
Adara, ще мине, ама наистина звучи неприятно. Съчувствам ти!

Аз пък днес съм щастлива - най-сетне имам нет у дома и ще сърфирам наволя. Не че досега някой ме е спирал, де, ама друго си е. И другата седмица ще се сдобия с нов комп (нищо, че ще си го изплащам собственоръчно аз, щото аз настоявах за него баш сега) - хубавите работи - пари струват. Голям кеф ми е - днес освен всичко останало имам почивен ден, пия си кротко цял ден кафе пред компа, гледам Витоша, която придобива все по-есенен вид, слушам си Depeche и ми е хубаво и спокойно за пръв път от две седмици насам. Прибрах Бимбото от градина, направихме си чудна есенна разходка, купихме бира и сега той рисува и се маже до уши - влакова композиция някаква твори, пее с пълно гърло "капят, капят капчици навън" (каквато и да е тази песен), обяснява ми възторжено как е ритал футбол с децата и чичкото (треньор даже си имат в градината), аз седя и си споделям и чакам мъжа ми да се прибере. Идилия.
Споделям, че обожавам подписа ти.....и си пускам цялата компилация от А до Я на Депеш.
то не че съм спирала от няколко месеца насам, де. Party Mr. Green

# 327
  • Мнения: 4 806
споделям, че имам нужда от стискане на палци...
няма да пускам отделна тема...
Момичета, стоскайте палци да взема вярното решение за моето детенце.
Какво и как ще се развие, ще стане ясно следващата седмица.
Става дума за нещо уж тривиално (ваксина).
Претеглям рисковете и в двете посоки: ако се направи и ако не се направи.
Знам, че само една майка може да разбере тревогата, стиснала здраво гърлото и спираща дъха.
Колко ми е смотано, може да се разбере по времето, прекарано във форума последните дни.
Дано Господ да е с нас...

# 328
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Мдааа, и на мен ми държи класацията от известно време насам. Ама live-a нали? Сдоби ли се с DVD -to "Touring the angel"? Кеф е, макар да не е на софийска, а на миланска почва.

АССА, незнам защо така се чувстваш, но ти стискам всички налични палци да се справиш със тревогите бързо Hug

# 329
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Става дума за нещо уж тривиално (ваксина).
Асса, каква ваксина? Защо се тревожиш?

Общи условия

Активация на акаунт