Някой прилагал ли си е процедурата"изпиране на коса"?

  • 11 302
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Сладка хапка, мерси за инфото   bouquet и аз бих се възползвала от това Wink

# 16
  • Мнения: 6 243

Категорична съм, четакова нещо не са ми слагали. Тая марка винаги ми е звучала много долнопробно, още от времето, когато ме спираха разни жени по улиците да ми продават тяхна козметика... Абсурд да го ползва тая фризьорка, при която ходя. Жената си държи на името и на занаята Sick Беше нещо италианско, но не помня какво, това е. Тя ми го каза,ама професионален продукт, не го запомних newsm78
Това е професионална козметика, не се продава по улиците. Същата фирма предлага боите BESS.
А спомняш ли си какво продаваха по улиците newsm78 Възможно ли е да има дублиране на имената? Защото моя спомен за ония евтини продукти е, че се казваха точно така? Всъщност това не е толкова важно, вероятно има такъв продукт на немалко фирми.

За марката на римувъра не мога да си спомня със сигурност, защото още тогава се опитах да я запаметя, ама то като ми е напълно непознато, ми излезе от главата начаса. Embarassed

# 17
  • Мнения: 2 211
Всичко това, едва ли е толкова важно. Ще ми се ако мога да предпазя момичето, защото после цяла година се чудих какво да я правя тази коса. Може би трябва да изчакаме някоя мама - фризьорка да сподели професионалното си мнение. Все пак ние сме лаици.

# 18
  • Мнения: 924
Christian of Roma определено е кофти марка Sick

# 19
  • Smallville
  • Мнения: 994
Christian of Roma определено е кофти марка Sick
Christian of Roma не е марка, а фирма която е дистрибутор на професионални продукти и обзавеждане на фризьорски салони
 

# 20
  • Мнения: 91
Честно казано при моята боядисвана в продължение на пет години с "наситено червено" коса, изпирането нямаше ефект.Вярно е, че процедурата е доста по щадяща от обезцветяването, но резултата не беше това, което ми казваха. Възможно е обаче да не съм случила на фризьор.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Дааа, интересни неща сте написали. Ще поизчакам още малко преди да взема окончателно решение. Доскоро се боядисвах с боя на Крамер, но започна да ми идва "дебело" (повече от година) и сега съм на Гарниер.  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 449
И аз съм си правила изпиране.Наложи ми се ,когато си сменях цвета на косата и беше точно с някакъв продукт на Лореал.Правиха ме при Кало , резултата беше много добър и най-важното не ми се подиграха с косата, стана си супер!

Точно там и точно това си превих и аз. Нямах никакъв проблем!

# 23
  • Мнения: 5 622
Знам, че има специални прахчета за целта, които свалят боята от косата. Аз лично не съм ползвала, обаче...


А косата като се изпира, заедно с главата ли се пуска в пералнята?Или поотделно? (извинете..стана  ми смешно просто...)

# 24
  • Smallville
  • Мнения: 994


А косата като се изпира, заедно с главата ли се пуска в пералнята?Или поотделно? (извинете..стана  ми смешно просто...)
Да,заедно Joy Joy JoyИ да не забравиш омекотител

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Най-важно в случая са градусите! При 90 ефектът е най-голям. И по-възможност на най-дългата програма. А ако прибавиш и Аче, нямаш нужда от нищо ... вече.  Wink

# 26
  • Мнения: 2 211
Забравихте за центрофугата. Като те врътне на 800 оборота, образа в огледалото се размазва и няма начин да не се харесаш.

# 27
  • Мнения: 5 622
Ох..стига, че се напиках от смях вече..Страх ме е да вляза в тая тема  Joy

Давайте по същество с изпирането, че ще ни се скарат пак, че разводняваме (ми то с това изпиране, как може да стане без да се разводнява, не знам  Crazy)

# 28
  • Мнения: 2 825
На мене 2 пъти са ми я правили тази процедура (не знаех, че се казва изпиране) - почти никакъв ефект нямаше  Rolling Eyes
п.п. То темата май малко се е поизместила вече  Blush

# 29
  • София
  • Мнения: 5 289
Бреййй тоя римувър дали не би свалил 6 годишната ми черна грива? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт